WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Zablokowany
Got a lot baggage, always feeling like a tourist
Awatar użytkownika
32
169

prezenterka radiowa

KIRO Radio

columbia city

Post

Lava
Jadę do sklepu, kupić ci coś? Jeśli dobrze pamiętam, to na pewno skończył nam się makaron.
Nie będzie mnie dziś na kolacji. Mam randkę!
W związku z tym mam pytanie organizacyjne. Czy właścicielka domu pozwala na przyprowadzanie randek i ich nocowanie? :lol:
Aa...

autor

Pateczka

dreamy seattle
Awatar użytkownika
32
170

malarka

cały świat

columbia city

Post

Charlotte
Czyli nawet jeżeli poproszę o kubełek lodów i mnóstwo czekolady, to będę musiała zjeść wszystko sama i najlepiej poza domem? :lol:
Kim jest ta randka, skoro bierzesz już pod uwagę wspólne nocowanie? ;>
To teraz również Twój dom. Możesz przyprowadzać kogo i kiedy chcesz. Daj mi tylko znać, o której powinnam się ewakuować, żeby nie psuć romantycznej atmosfery :lol:
Aa...

autor

lottie

Got a lot baggage, always feeling like a tourist
Awatar użytkownika
32
169

prezenterka radiowa

KIRO Radio

columbia city

Post

Lava
Skądże! Będzie dostawa pod same drzwi, może być nad pod te do twojego pokoju :lol: Ale jak ci się nie uda zjeść wszystkiego, to spokojnie możesz mi zostawić, dojem :lol:
Ma na imię Evan. Poznałam go w tamtym tygodniu, gdy byłam na mieście ze znajomymi z pracy. I wydawało mi się, że po prostu gadamy bez większych zobowiązań, ale zaprosił mnie dziś na drinka.
Nie planuję go przyprowadzać, ale... nigdy nie wiadomo, nie? Zwłaszcza że nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na randce.
I oczywiście dam znać! Natomiast nie zamierzam cię zrywać w środku nocy :lol:
Aa...

autor

Pateczka

dreamy seattle
Awatar użytkownika
32
170

malarka

cały świat

columbia city

Post

Charlotte
W takim razie na wszelki wypadek się ewakuuję :lol:
Wybrałaś już strój? ;>
Aa...

autor

lottie

Got a lot baggage, always feeling like a tourist
Awatar użytkownika
32
169

prezenterka radiowa

KIRO Radio

columbia city

Post

Lava
Oj proszę cię! Może pójdziemy do niego :roll:
Albo wrócę sama. Jeszcze go nie wyczułam po tych smsach. Chyba mój radar się psuje...
Jeszcze nie! Ale kilka rzeczy chodzi mi po głowie :>
Aa...

autor

Pateczka

dreamy seattle
Awatar użytkownika
32
170

malarka

cały świat

columbia city

Post

Charlotte
Jeśli okaże się, że radar nie był potrzebny, a facet zaprezentuje się odpowiednio, zorientuj się, czy może przypadkiem nie ma brata.
Aha, pewnie ta czarna, nieprzyzwoicie obcisła, czarna sukienka? :lol:
Aa...

autor

lottie

Got a lot baggage, always feeling like a tourist
Awatar użytkownika
32
169

prezenterka radiowa

KIRO Radio

columbia city

Post

Lava
Oj tak, to z pewnością! Teraz to trochę na to liczę, to będzie pierwsze pytanie, jakie mu zadam :lol:
A może będzie miał chociaż jakiegoś przyzwoitego przyjaciela?
Tak, o niej też myślę! Chociaż idziemy do mniej "sztywnego" miejsca, więc rozważam coś nieco luźniejszego. W domu ci pokaże! Będę miała jakąś godzinę, żeby się ogarnąć
Aa...

autor

Pateczka

dreamy seattle
Awatar użytkownika
32
170

malarka

cały świat

columbia city

Post

Charlotte
Wierzę, że o mnie nie zapomnisz!
Niedługo będę w domu, więc zrobimy Cię na bóstwo :>
Aa...

autor

lottie

Got a lot baggage, always feeling like a tourist
Awatar użytkownika
32
169

prezenterka radiowa

KIRO Radio

columbia city

Post

Lava
Chociaż nadal uważam, że powinnaś otworzyć się na kobiety, Charlotte.
Mówię poważnie.
<3
Aa...

autor

Pateczka

dreamy seattle
Awatar użytkownika
32
170

malarka

cały świat

columbia city

Post

Charlotte
Obawiam się, że to nie do końca coś, na co mam wpływ :lol:
Ale jeśli to zaproszenie na randkę, to wiesz, że z Tobą zawsze ;>
Aa...

autor

lottie

Zablokowany

Wróć do „Telefony”