straszę ludzi w Seattle

ktoś coś?


Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown


2021-08-08, 21:13


Odznaki
opis i zasady odbieraniaOdznaki okazjonalne są to odznaki, które możecie kolekcjonować w swoich profilach przy specjalnych okazjach, takich jak święta, niektóre wydarzenia forumowe czy zbieranie punktów fabularnych.

Odznaki będziecie mogli wybierać spośród kilku, przydzielonych do każdej okazji i odbierać je bez wymogu spełnienia określonych warunków. Wyjątkiem będą jedynie odznaki za zebranie konkretnej liczby punktów fabularnych.

ODZNAKI OKAZJONALNE

Tematy do odbierania poszczególnych odznak będą tworzone przy konkretnych okazjach. Będziecie mogli wybrać jedną spośród trzech proponowanych odznak. Gdy wybrana odznaka zostanie przez administrację dodana do waszego profilu, obok ikonek profilowych pojawi się ikonka z medalem, po najechaniu której odkryte zostanie pole z odznakami. Czas na odebranie odznaki okazjonalnej będzie ograniczony, podany w temacie do odbioru odznak.


ODZNAKI ZA ZBIERACTWO

Za określoną liczbę punktów fabularnych można zdobyć trzy odznaki - medale lub puchary, do wyboru. Pierwszą odznakę można odebrać w momencie zdobycia 100 punktów fabularnych, kolejną gdy zdobędzie się 500 punktów i ostatnią w momencie uzbierania 1000 punktów fabularnych. Temat do odbierania odznak znajduje się w dziale punktów fabularnych.

Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, wrzesień - 150 punktów
Wykształcona, zdolna kobieta z pasją, której nie spotyka się zbyt często. Nie przepada za swoim pierwszym imieniem, więc pozostawmy je w tajemnicy. Uwielbia rośliny, dla których ma wielkie serce. Ceni sobie porządek, ale nie lubi wczesnie wstawac. Mimo, że ma bogaty bagaż ciężkich przeżyć, to stara się radzić sobie z dnia na dzień coraz lepiej.
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, wrzesień - 21 punktów
Kobieta z charakterem, modna, swobodna i utalentowana. Zawsze pięknie pachnie, bo gustuje w perfumach z górnej półki. Słucha muzyki rockowej i chętnie ogląda stare filmy. Jej ulubione kwiaty to róże i mimo że jest uczuciowa, to nigdy nie zaznała miłości. Moze ty to zmienisz?