Vist

Seattle


Dreamy Seattle
1 lat
1 cm
mieszka w Queen Anne

2021-08-08, 21:13


Odznaki
opis i zasady odbieraniaOdznaki okazjonalne są to odznaki, które możecie kolekcjonować w swoich profilach przy specjalnych okazjach, takich jak święta, niektóre wydarzenia forumowe czy zbieranie punktów fabularnych.

Odznaki będziecie mogli wybierać spośród kilku, przydzielonych do każdej okazji i odbierać je bez wymogu spełnienia określonych warunków. Wyjątkiem będą jedynie odznaki za zebranie konkretnej liczby punktów fabularnych.

ODZNAKI OKAZJONALNE

Tematy do odbierania poszczególnych odznak będą tworzone przy konkretnych okazjach. Będziecie mogli wybrać jedną spośród trzech proponowanych odznak. Gdy wybrana odznaka zostanie przez administrację dodana do waszego profilu, obok ikonek profilowych pojawi się ikonka z medalem, po najechaniu której odkryte zostanie pole z odznakami. Czas na odebranie odznaki okazjonalnej będzie ograniczony, podany w temacie do odbioru odznak.


ODZNAKI ZA ZBIERACTWO

Za określoną liczbę punktów fabularnych można zdobyć trzy odznaki - medale lub puchary, do wyboru. Pierwszą odznakę można odebrać w momencie zdobycia 100 punktów fabularnych, kolejną gdy zdobędzie się 500 punktów i ostatnią w momencie uzbierania 1000 punktów fabularnych. Temat do odbierania odznak znajduje się w dziale punktów fabularnych.

Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, kwiecień - 68 punktów
Jimin jest z reguły osobą chłodną, ale to wszystko tylko dlatego, że nie chce zostać zraniona. Lubi imprezować, ale i spędzać czas ze swoim psem, którego przygarnęła. Pewnie oglądają razem powtórki Gry o Tron (ale nie sezony 8 i 9). Nie potrafi pływać, przez co panicznie boi się głębokości, a jej tajną umiejętnością jest… rapowanie!
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, kwiecień - 65 punktów
Ta żywiołowa dziewczyna słynie ze swojego przekonania, że nie ma złych ludzi, są tylko źle podjęte decyzje i nieodpowiednie miejsce. Strzeżcie się jej, panowie, ponieważ ma lepkie rączki. Życie nie rozpieszczało Willow, bowiem straciła rodziców i z siostrą trafiły do sierocińca. Dziś jednak jest wesoła, wierzy wciąż w prawdziwą miłość, chociaż nie zawsze wychodzą jej relacje damsko-męskie. To nic, bo nadrabia charyzmą i teatralnymi omdleniami.