WAŻNE: W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub Rezz#2137, na konto Dreamy Seattle na Edenie lub zalogujcie się na konto UP (hasło:universal) i z niego wyślijcie wiadomość prywatną na forumowe konto Dreamy Seattle. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

EVENT Świąteczny klimat niestety nieco nas ominął przez remont forum. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by jeszcze wziąć udział w evencie i zgarnąć świąteczną odznakę! Szykujcie się też na dwie najlepsze imprezy sylwestrowe w mieście!

KALENDARIUM Chcecie wiedzieć, co dzieje się w Seattle? Potrzebujecie dla swoich postaci tematu do rozmowy albo ciekawego wydarzenia, na którym moglibyście oprzeć rozgrywkę? To właśnie tutaj znajdziecie wszystkie newsy ze Szmaragdowego Miasta.

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Kto zagra?
Poszukiwania
Zgłoś się, jeżeli szukasz kogoś do wspólnej gry!

Zgłoszenia są usuwane po 14 dniach od daty zamieszczenia.

Kod: Zaznacz cały

[b]Kto:[/b] dane postaci 
[b]Co:[/b] opis rozgrywki 
[b]Status:[/b] [color=seagreen]aktualne[/color] / [color=darkred]nieaktualne[/color] 
Ostatnio zmieniony 2022-02-21, 17:35 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 15 razy.

autor

If you ever feel safe please remember that I’m out there
Awatar użytkownika
39
175

inwestorka giełdowa / assassin

freelancer

CHINATOWN

Kto: Nichole Babcock
Co: Przygarnę jeszcze jedna grę. Najlepiej coś konkretnego z kopem i jajem, co być może zwiastuje dalsze interakcje naszych postaci.
Nichole nie zawiera znajomości na dłużej. Nie przejmuje się ludźmi i nie rozumie istoty zasad społecznych, dlatego najlepiej aby fabuła miała związek z jej (lub twojej postaci) pracą. Nie, nie oferuje inwestowania na giełdzie ani tego, żeby twoja postać była celem sexy zabójczyni (bo tej fabuły na pewno nie przeżyje).
Może Twoja postać jest kimś wpływowym, kto korzysta z usług Organizacji, dla której pracuje Babcock? A może jest malutką częścią wspomnianej siatki wielu powiązań (organizacji)?
Może X pracuje w barze, w którym Nichole regularnie organizuje bójki? A może podaje dania w jej ulubionej restauracji i widząc natarczywego/wkurzającego klienta daje mu po mordzie tuż po tym, gdy wychodzi z lokalu? Może wozisz ją z miejsca na miejsce? Może dostarczasz broń, dokumenty albo jakiejś stylówki?
Tych - może - jest bardzo dużo, więc pomysłów na pewno nie zabraknie. Wystarczy tylko osoba chętna do gry z kimś takim jak Nichole :lol:
Status: aktualne

autor

Sechmet

Awatar użytkownika
18
157

szukam pracy, będę

pracownikiem roku

PHINNEY RIDGE

Kto: Stella Martinez
Co: Szukam kogoś do luźnej rozgrywki na rozruszenie Stelli, która przyjeżdża do Seattle po kilkumiesięcznej przerwie. Wpadnijmy na siebie na lotnisku/dworcu, może poproszę cię o pomoc w niesieniu walizki, a ty nie będziesz w stanie jej unieść, może zaatakuje nas pies celników, a może spotkamy się w lotniskowym food courcie, bo tylko przy twoim stoliku będzie miejsce - ogranicza nas tylko wyobraźnia! Przyjmę postaci każdej płci, wieku i wyznania <3

autor

Awatar użytkownika
24
163

bezrobotna na zasiłku

probuje złapać się czegokolwiek (na marne)

CHINATOWN

Kto: Louna Winfield
Co: chce przywrócić Lounę do życia, mogę zacząć i wymyślić! A nawet teraz wpadł mi jeden pomysł do głowy, poszukuje kogoś kto pomoże Lou uciec (chwilowo) z Seattle ponieważ ścigają ją za zapłacenie pobytu jeb syna w szpitalu, a ze ona nie ma ubezpieczenia ANI TYM BARDZIEJ PRACY to wiadomo, ze brak hajsu = ucieczka. Możemy uznać, że się u tej osoby ukrywa lub pożyczysz jej kasę na bilet autobusowy (ze świadomością ze na pewno nie odda :lol:

autor

-

Awatar użytkownika
43
176

prezenterka telewizyjna

KING5 TV

QUEEN ANNE

Kto: Susanne Collins
Co: Na dobry start przyjmę wszelakie propozycje, od nowych i starych znajomości, romanse, spotkania po latach po przypadkowe sytuacje : )

autor

-

Awatar użytkownika
18
181

licealista

-

FREMONT

Kto: Babylon Cel Tradat, Sirius Bosworth, Willow Hamsworth lub Hugo Barlowe - tego ostatniego polecam serdecznie.
Co: cokolwiek. Na każdej postaci mam obecnie po jednym aktywnym wątku

autor

P o l a

Awatar użytkownika
24
177

student i dorywczo bileter w teatrze

university of washington

BALLARD

Kto: Emerson Feathers
Co: Przygarnę wszelkie wątki - jakąś znajomość ze studiów, nową niespodziewaną miłość, sprzeczkę na zajęciach albo postać, która przyjdzie na farmę Feathersów na lekcje jazdy konnej! Pomysłów jest mnóstwo, jestem otwarta na wszystko.
To moja kolejna próba powrotu z nieaktywnych, niech tym razem się uda!

autor

-

Obudźcie mnie kiedy to się skończy
Awatar użytkownika
29
170

asystentka

Covington Constructions

PHINNEY RIDGE

Kto: Vivian Liberto
Co: Przyjmę jedną grę. Może być rozmowa kwalifikacyjna na współlokatora (bo Vivian szuka mieszkania), randka z Tindera albo spotkanie kogoś, kto jakimś cudem rozpozna w niej striptizerkę z NY. Wszystkie chwyty dozwolone. Ciężko mi cokolwiek sugerować i wyjść z super pomysłem bez poznania drugiej strony. Łatwiej wymyśla się wątek, kiedy wiem, do kogo mam go odnieść, dlatego jeśli ktoś się zgłosi, to na pewno wspólnie ustalimy coś konkretnego.

autor

Sechmet

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania”