Vist

Seattle

Dreamy Seattle
1 lat
1 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-02, 19:37

kto zagra?
poszukiwania

Zgłoś się, jeżeli szukasz kogoś do wspólnej gry!

Zgłoszenia są usuwane po 14 dniach od daty zamieszczenia.

Kod:
[b]Kto:[/b] dane postaci
[b]Co:[/b] opis rozgrywki
[b]Status:[/b] [color=seagreen]aktualne[/color] / [color=darkred]nieaktualne[/color]

Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .

Układa sobie życie na nowo

Znowu w drogę, w drogę trzeba iść, w życie się zanurzyć; Chociaż w ręce jeszcze tkwi lekko zwiędła róża.

Sean Anderson
32 lata
186 cm
mieszka w Portage Bay

2022-04-15, 13:11

Kto: Sean Anderson
Co: opis rozgrywki: korzystając z kalendarium przygotowanego przez Administrację i faktu, że na kwiecień przypada Dzień Ziemi, zapraszam do rozgrywki ze sprzątaniem plaży. Bez limitu osób, bez konieczności nawiązywania kontaktu wzrokowego, ot, by wykorzystać zahaczkę od adminów i, być może, poszerzyć znajomości.
Link: http://dreamy-seattle.pl/...p=118252#118252
Status: aktualne

[Poszukiwania] Praca szuka człowieka w ambitnym, dynamicznym i fabularnie aktywnym zespole Agencji Light Side

"Gotyckie odrzwia chylą się i skrzypiąc suną w bok
I biała pani płynie z nich w brylantowej mgle"
Mów mi:Peter Covell#0792
MULTI:Chris Swanson
x Halloween Merry Christmas Walentynki x

-

-

Nótt Cuningham
32 lat
173 cm
mieszka w Chinatown

2022-04-30, 23:23

Kto:Nótt
Co: Czy znajdzie się tutaj odważna istota pragnąca nawiązania relacji, z odciętą od rzeczywistości istotą? Potrebuję rycerza badź rycerki jaka wyciągnie mnie, z mojej wieży i pokaże, że jednak ten realny świat, z bardzo ubogą grafiką jednak może być naprawdę ciekawy. Jeśli jednak nie jesteś wyżej wymienioną istotą, to może zechcesz zaoferować mi jakąś ciekawą pracę? Podejmę się każdego wyzwania!
Mów mi:-
MULTI:Vanitas

grafomanka

Why don't we leave it at that? Nothin' to say and everything gets in the way. Seems you cannot be replaced and I'm the one who will stay.

Ettel F. Schechter
26 lat
168 cm
mieszka w Fremont

2022-05-09, 17:07

Kto: Ettel
Co: wymyślam relacje, zaczynam gry, odpisuję w miarę sprawnie i stawiam przecinki, więc polecam się mocno!
Mów mi:kochana/szanowna
MULTI:ani jednego

studiuje, leje drinki, naprawia samochody

Przetrąconą duszę widać tak samo jak nogę - wtedy brnąc przez życie, człowiek też kuleje.

inej sheppard
23 lat
164 cm
mieszka w Chinatown
Bo wiesz, czasem ucieczka to jest jedyne rozwiązanie, ale najczęściej jednak nie.

2022-05-12, 23:17

Kto: Inej Sheppard
Co: Cokolwiek! Inej to dobra, mega zapracowana osóbka do tańca i do różańca, do dram, czegoś śmiesznego, serio, oddam w dobre ręce
Mów mi:inej
MULTI:-

prezes/inżynier budowy dróg i mostów

I've been working on myself and on my patience, but sometimes that shit don't come easy

Nathaniel Covington
30 lat
180 cm
mieszka w Belltown

2022-05-17, 11:09

Kto: Nathaniel Covington
Co: Przyjmę każdego typu relację/akcję, a najlepiej coś lekkiego, czas zrobić sobie wychodne od dziecka :lol:
Mów mi:Słońce
MULTI:Dominic
. pierwsze urodziny forum Wytrwały kolekcjoner Halloween Walentynki ,

profiler FBI

wychodzący z odwyku facet, który powoli zbliża się do czterdziestki, więc przygarnę wszelkie miłostki i inne relki, które miał w życiu

Francis McKeehan
38 lat
173 cm
mieszka w Columbia City

2022-05-19, 13:16

Kto: francis mckeehan
Co: przygarnę wszystko, serio - możemy ustalić relację, a możemy lecieć na spontana. Pomyślimy razem, co? :3
Mów mi:słodko
MULTI:Misty

manager klubu

włoski temperament, dość terytorialny, jak kocha to na zabój, bardzo rodzinny i naprawdę do rany przyłóż

Cesare Bianchi
31 lat
190 cm
mieszka w Queen Anne

Wczoraj 22:14

Kto: Cesare Bianchi
Co: możemy coś zagrać w klubie, a możemy coś zupełnie innego. Z relkami albo bez. Zapraszam. :dumb:
Mów mi:ładnie
MULTI:Misty, Francis

odpowiedz