straszę ludzi w Seattle

ktoś coś?

Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2020-07-02, 19:37

kto zagra?
poszukiwania

Zgłoś się, jeżeli szukasz kogoś do wspólnej gry!

Nowość. Jeżeli chcesz, żeby administracja sparowała twoją postać z inną, która również poszukuje w tym temacie rozgrywki, zgódź się, podczas wypełniania kodu, na sparowanie! Dalsze instrukcje otrzymasz zna PW.

Zgłoszenia są usuwane po 10 dniach od daty zamieszczenia.

Kod:
[b]Kto:[/b] dane postaci
[b]Co:[/b] opis rozgrywki
[b]Zgoda na sparowanie:[/b] tak/nie
[b]Status:[/b] [color=seagreen]aktualne[/color] / [color=darkred]nieaktualne[/color]

Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .

zdejmuje kotki i gasi pożary

nie myśląc o ponownej próbie ustatkowania się

ryder mccann
31 lat
188 cm
mieszka w South Lake Union

2021-10-12, 17:35

Kto: Ryder McCann
Co: tak naprawdę chętnie rozegram wszystko, także to jest kwestia do dogadania się!
Zgoda na sparowanie: tak
Status: aktualne

[ Komentarz dodany przez: Dreamy Seattle: 2021-10-17, 14:47 ]
Mów mi:patsy#7401
MULTI:heather

studentka

nie potrzebuje niczego więcej oprócz samej siebie

heather winfield
20 lat
170 cm

2021-10-12, 17:37

Kto: Heather Winfield
Co: do ustalenia <3

[ Komentarz dodany przez: Dreamy Seattle: 2021-10-17, 14:17 ]
Mów mi:patsy#7401
MULTI:rusty
c Halloween c

czytam historie opowiedziane krwią

z moich snów uciekasz nad ranem

Eileen Shepherd
32 lata
170 cm
mieszka w Phinney Ridge
A knife twists at the thought that I should fall short of the mark. Frightened by the bite though its no harsher than the bark

2021-10-13, 18:18

Kto: Eileen Shepherd
Co:
Cytat

W drodze powrotnej z pracy zauważasz na ulicy element przebrania, nie dziwi cię to, w końcu to Halloween, a ktoś miał prawo coś zgubić. Po chwili jednak trafiasz na kolejny fragment, a kawałek dalej znajdujesz następny. Przyglądasz się im z zaniepokojeniem, zauważając, że tworzą one jedną całość, a droga, na której są rozrzucone, prowadzi do ciemnej ślepej uliczki. Podążasz za szklakiem wyznaczonym z porzuconych ubrań w poszukiwaniu ich właściciela, czy może zaniepokojony dzwonisz na policję?

Powyższy fragment pochodzi z zadania wylosowanego w loterii. Tak więc poszukuję kogoś, z kim mogłabym je rozegrać. Jeśli będzie trzeba ustalimy sobie relacje i wszystko inne, ja jestem otwarta w tych kwestiach. Wspólnymi siłami coś wymyślimy!

[ Komentarz dodany przez: Dreamy Seattle: 2021-10-17, 14:08 ]
Mów mi:karmazynowy pierdoła
MULTI:yael j(oy) thirlby
x pierwsze urodziny forum Halloween x

I do solemnly swear that I'm up to no good

so help me God

dusty weaver
34 lata
182 cm
if he dies, he dies

2021-10-13, 21:32

Kto: Dustin Weaver
Co:Przede wszystkim: Dustin jest agentem FBI, więc może posłużyć jako stróż prawa w wątku kryminalnym, ale niekoniecznie musi być smutno i na poważnie. Poza tym to stały bywalec barów i nocnych klubów, więc można mu tam na przykład dać w mordę albo ewentualnie postawić drinka w zamian za pomoc w pozbyciu się natrętnego catfisha. Oprócz tego lubuje się w lekach przeciwbólowych, także przydałby mu się jakiś diler albo przynajmniej ziomek-lekarz z dostępem do bloczka z receptami i dużą dozą cierpliwości, bo zapotrzebowanie rośnie.
Ale tak ogólnie, to wezmę naprawdę wszystko i obiecuję sumiennie wymyślać fajne rzeczy.

[ Komentarz dodany przez: Dreamy Seattle: 2021-10-17, 14:07 ]

Mów mi:brzydko
MULTI:abc

edytorka tekstów w The Seattle Times

uciekła od męża damskiego boksera

Cassandra Velazquez
30 lat
163 cm
mieszka w Columbia City
próbuje nauczyć się kochać

2021-10-14, 12:15

Kto: Cassandra Velazquez
Co: jakaś luźna gra, dziwna, pokręcona może też być, bo ta którą zaczęłam idzie jak krew z nosa... ;)

[ Komentarz dodany przez: Dreamy Seattle: 2021-10-17, 14:47 ]
Mów mi:Cassie
MULTI:brak

maluje abstrakcyjne obrazy

i została całkiem sama; zostawił ją mąż, później synowie, nowy facet, a nawet jedyna córka...

Elizabeth Moore-Hirsch
42 lata
1,69 cm
mieszka w Fremont
find me somebody to love

2021-10-21, 14:07

Kto: Elizabeth Moore-Hirsch
Co: zadanko halloweenowe, więc najlepiej ktoś kto groźnie wygląda, opis poniżej

stalker

Ulice są pełne dzieciaków i dorosłych, przebranych za stwory i stukające kolejno do drzwi po cukierki. Wracasz późno z pracy, co chwilę przechodzisz zawał, gdy duch albo króliczek Playboya materializują się tuż przed Tobą. Masz wrażenie, że ktoś Cię śledzi. Jako jedyna nie masz przebrania, wyróżniasz się z tłumu. Przyspieszasz, lecz niekomfortowe uczucie nie znika. Uciekasz? Chowasz się? Czy może zaczniesz wołać o pomoc?

już nawet rozpoczęłam, wystarczy dołączyć, także zapraszam -> kliknij

Zgoda na sparowanie: nie

czekam na pw na chętnych i oferuję fajną gierkę :dancing:
Mów mi:Lilibeth
MULTI:Cassandra

agent FBI

bo ojciec kazał mi bronić prawa zamiast je notorycznie łamać

Jake Mitchell
29 lat
185 cm
mieszka w Belltown
Take me down to the paradise city, where the grass is green and the girls are pretty...

2021-10-21, 14:23

Kto: Jake Mitchell
Co:
Cytat
Dzieci z sąsiedztwa postanowiły obrzucić okna twojego mieszkania/domu jajkami, bo zabrakło ci słodyczy do rozdawania. Żeby tego było mało, ktoś ciągle dzwoni do twoich drzwi, co zaczyna poważnie Cię irytować. Planujesz zemstę. Co wymyślisz, aby odegrać się na dzieciakach i z kim przeprowadzisz całą operacje?

Takie mam halloweenowe zadanko, które z chęcią z kimś rozegram. Mile widziana zarówno osoba, z którą można byłoby wspólnie wystrzelać dzieciaki z sąsiedztwa, jak i ktoś z tych trochę bardziej podrośniętych dzieciaków, kto postanowił przetestować cierpliwość Jake'a (albo po prostu zjawił się tam zupełnie przypadkiem i zwyczajnie ma pecha)... :>
Zapraszam na pw, wspólnie obgadamy sobie szczegóły!
Zgoda na sparowanie: nie
Mów mi:-
MULTI:-

Agent Nieruchomości

-

Liam Hall
27 lat
188 cm
mieszka w Columbia City

2021-10-21, 19:26

Kto: Liam Hall
Co: Chętnie odegrałabym coś z kategorii służbowej: czyli poszukiwania domu, wystawienie go na sprzedaż itp
Mów mi:Liam
MULTI:Kath, Gabi, Lara

odpowiedz