Kradne to tu, to tam

i potykam się o własne nogi

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-03-20, 16:40

rozgrywka #1

z kim

Jayden Hemsworth

- Omo! - wydała z siebie bliżej nieokreślony dźwięk, po czym nieumyślnie stanęła po środku rozlanej kawy i kawałku croissanta. - Jesteś taki silny! - rzuciła zachwycona. Z uznaniem uszczypnęła ramienia nieznajomego, a gdzieś w międzyczasie wsunęła sobie jego portfel pomiędzy pas spodni, znajdujący się na plecach pod grubym swetrem. - Bohater normalnie! - zaszczebiotała jeszcze jeden raz [...]
zakończona
rozgrywka #2

z kim

Autumn Blossom

gdzie

Starbucks

Przysłoniła połowę twarzy, robiąc przy czole daszek z dłoni. Potem ostrożnie rozglądnęła się na boki, poszukując wzrokiem Rolanda Thomphsona, właściciela lokalu, który raptem kilka dni temu wyrzucił ją z pracy. Kiedy upewniła się, że mężczyzny nie było w środku, przemknęła pomiędzy stolikami oraz pozostałymi gośćmi i rozsiadła się w najdalszym kącie; tym fortunnie skrytym między bujną roślinnością [...]
zakończone
rozgrywka #3

z kim

Jayden Hemsworth

gdzie

Park

Pojawiła się przed nim znienacka do cna wypełniona rozgniewaniem i poczuciem żalu. Przypomniała sobie o straconych pieniądzach i kluczach oraz zniszczonym telefonie. Absurdalnie obwiniając o to wszystko nieznajomego, rozgniotła mu na twarzy słodki smakołyk. [...]
zakończona
Mów mi:Pola | ona
MULTI:Pizdiusz
. 2 urodziny forum .

Kradne to tu, to tam

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-04-16, 21:15

rozgrywka #4

z kim

Demeter Orlov

- Omo! - wydała z siebie bliżej nieokreślony dźwięk, jednocześnie nie odrywając oczu od źrenic chłopaka. - To naprawdę ty! - krzyknęła, a ściany prędko rozniosły jej głos w głąb całego holu. Wspięła się na palce, chcąc jeszcze lepiej przyjrzeć się twarzy chłopaka, lecz w najmniej odpowiednim momencie jej kostka wygięła się w bok [...]
zakończone
rozgrywka #5

z kim

Jayden Hemsworth

Lubię bezy – odparła natychmiast, brzmiąc bardzo naturalnie. Willow pytana o cokolwiek zawsze odpowiadała zgodnie z prywatnymi odczuciami, nawet jeżeli brzmiały one absurdalnie. – Nie mam pieniędzy, aby codziennie kupować nowy telefon, ale mogę pozwolić sobie, aby każdego dnia zjeść bezę. Małe, regularne szczęście jest lepsze od tego, które znika po chwili – dodała [...]
zakończone
rozgrywka #6

z kim

Jayden Hemsworth

- Sześćset Dolców - odezwała się jako pierwsza. Skrzyżowała ramiona i zadarła podbródek, jednocześnie starając się wyglądać zuchwale. Właśnie uczestniczyła w czymś, w czym w ogóle nie powinna brać udziału. Wiedziała to, jednak motywowana prywatnymi pobudkami postawiła zaspokojenie własnych potrzeb ma piedestale. Była zmęczona i głodna.[...]
zakończone
. 2 urodziny forum .

Kradne to tu, to tam

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-04-16, 21:21

rozgrywka #7

z kim

Woojin Tae

gdzie

Aquapark

W pewnym momencie Willow pociągnęła za metalowy kapselek, a napój wprost eksplodował na znajdującego się obok mężczyznę. Wypuściła z dłoni puszkę, uprzednio gwałtownie wstając. Szeroko otworzyła usta wprost nie mogąc uwierzyć we własną nieporadność[...]
zakończone
rozgrywka #8

z kim

Jayden Hemsworth

O to ci chodzi? – wyrwała rękę szatynowi i jednocześnie rozmasowując nadgarstek, pokazała Jaydenowi plik banknotów. – To nie twoja sprawa! – krzyknęła, skrzyżowała ramiona i spojrzała na niego spod ściągniętych brwi.[...]
zakończone
rozgrywka #9

z kim

Malasya McReenee

- Hej! Hej, Mala! - szturchnęła ramię dziewczyny, jednocześnie zabierając wzrok z oblicza atrakcyjnego motorniczego. - Poszukajmy książąt! - Nagle wstała i odeszła kilka kroków, lecz tracąc równowagę, ostateczni przylgnęła policzkiem do lampy.[...]
zakończone
. 2 urodziny forum .

Kradne to tu, to tam

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-04-16, 21:31

rozgrywka #10

z kim

Emerson Feather

gdzie

Promenada

- Chroń mnie - rzuciła z niebywałą, dziecięcą naiwnością, jaką zresztą okazywała każdego dnia.[...]
zakończone
rozgrywka #11

z kim

Jayden Hemsworth

- Gdzie te glisty? - zaczęła zgniatać rozwodnioną ziemię, jednocześnie niszcząc całokształt obrazu grzecznego dziecka. Willow bliżej było do łobuza, aniżeli dobrze wychowanej, młodej damy. - Gdzieś tu muszą być![...]
trwa
rozgrywka #12

z kim

Jayden Hemsworth

- To co - odpowiedziała, chichocząc niczym mała, nieświadoma bakterii dziewczynka. Potem zamilkła i z uwagą śledziła dalsze postępowanie Jaydena. Jego wargi były miękkie, a język delikatnie musnął jej opuszek, pozostawiając na nim niewielką warstwę śliny. Wtarła ją w kciuk tej samej ręki, po czym ponownie nabrała krem i tym razem wpakowała palec do własnej buzi [...]
zakończone
. 2 urodziny forum .

Kradne to tu, to tam

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-04-16, 21:33

rozgrywka #13

z kim

Jay&Saraya

gdzie

Mieszkanie

- Pralka wybuchła! - zakomunikowała nerwowo. Właśnie przerwała parze intymną chwilę, lecz z uwagi na sytuację, w jakiej z pewnością nie byłaby w stanie poradzić sobie sama, odrzuciła w kąt wszelkie wyrzuty sumienia [...]
zakończone
rozgrywka #14

z kim

Jayden Hemsworth

gdzie

Mieszkanie

Umknęła przed dłonią Jaydena w kącie korytarza. Przebiegła pod jego rozstawionymi nogami i wróciła do salonowo-kuchennej części mieszkania, gdzie wspięła się na wyspę. Wytknęła palec, patrząc na szatyna z góry i uważając, aby przypadkiem nie nadepnąć na naczynia. - Ty! - krzyknęła. Twarz Willow była łagodna. Szeroki uśmiech stworzył urocze dołeczki w jej okrytych rumieńcami policzkach. - Zbliż się a pożałujesz! [...]
zakończone
. 2 urodziny forum .

Kradne to tu, to tam

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-04-18, 17:03

rozgrywka #15

z kim

Mihi Jeon

gdzie

Ulica

Hamsworth miała zdarte oba kolana, szramę na policzku oraz ślad opony hulajnogi wzdłuż uda. Bolały ją pośladki, plecy i prawy łokieć, którym porządnie uderzyła w asfalt. Jedna z jej nóg znajdowała się pod kierownicą, a druga na biodrach drugiej uczestniczki wypadku. — Hej — jęknęła, jednocześnie próbując odwrócić się w bok. Niestety w obecnej pozycji było to niemożliwe, dlatego jedynie zadarła głowę. — Żyjesz? [...]
zakończone
rozgrywka #16

z kim

Vincent Chen

gdzie

Dom

Może – odparła, po czym wzięła od mężczyzny opakowanie. W środku znajdowały się pączki ozdobione lukrem i kolorową posypką. – Który panu podać? – zapytała. Willow nie zdawała sobie sprawy z diety Vincenta, dlatego nie czekając na odpowiedź, wybrała donuta z największą ilością cukrowych ozdób. Następnie śmiało podetknęła go pod usta mężczyzny i przypadkiem musnęła nim jego dolną wargę. [...]
przerwane
rozgrywka #17

z kim

Jayden hemsworth

gdzie

Las

- Przegięłaś! - warkot opuścił jaydenowe usta, kiedy wszedł do mieszkania, z którego woda przez drzwi wylewała się na hol. Natomiast skala zniszczeń w samym mieszkaniu była ogromna; zalana podłoga, zniszczony telewizor, dymiąca mikrofalówka, która wciąż podłączona była do gniazdka. Nawet nie spojrzał na dziewczynę, kiedy przeszedł przez część salonową, do skrzynki z bezpiecznikami, które opuścił w dół. [...]
zakończone
. 2 urodziny forum .

Kradne to tu, to tam

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-04-28, 10:12

rozgrywka #18

z kim

Alice Carter

Mocno zdenerwowana tupnęła nogą i wydała z siebie bliżej nieokreślone warknięcie, na jakie obruszeniem zareagowała przechodząca obok kobieta. Wtedy wymusiła uśmiech i skinieniem głowy przeprosiła za własne nieokrzesanie, po czym ponownie ruszyła naprzód. Wtem z impetem uderzyła w personę innej osoby i odbiwszy się twarzą od jej ramienia upadła na chodnik. [...]
zakończone
rozgrywka #19

z kim

Malasya Mcreenee

gdzie

Walencja

Może następny? – zwróciła się ku Malasyi, na co starszy pan zareagował obruszeniem i po prostu odjechał. – Wyglądał na świra. Na pewno wiózł w bagażniku ciało żony – powiedziała z trwogą, przy czym obserwowała, jak mężczyzna wymusił pierwszeństwo na rondzie, po czym zniknął na drugim zjeździe. [...]
zakończone
rozgrywka #20

z kim

Melusine Bosworth

gdzie

Salon

Widok stojącej, ewidentnie borykającej się z czymś dziewczyny, która stała samotnie przed ogromną szybą salonu sukien ślubnych, niezdrowo zainteresował Willow. Zacisnęła dłonie na pasku torebki i niepostrzeżenie podkradła się do nieznajomej, co musiało wyglądać komicznie. Następnie wyskoczyła zza jej ramienia i stanęła naprzeciwko.[...]
zakończone
. 2 urodziny forum .

Kradne to tu, to tam

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-05-15, 17:06

rozgrywka #21

z kim

David Park

Pierzchliwie rozglądnęła się po okolicy, mimowolnie obliczając swoje szanse na przeżycie. Wtem po środku chodnika zauważyła Davida, który jedną dłonią masował się po głowie, a w drugiej trzymał jej szpilkę. – Psst! – machnęła dłonią. – Psst! David! – usiadła na murku i zaczęła nerwowo poruszać nogami. – Ściągnij mnie stąd![...]
zakończone
rozgrywka #22

z kim

Maverick Reyes

gdzie

Polana

Gdy po upływie paru minut przeciwnej drużynie udało się trafić w butelkę, Wi wystartowała naprzód niczym bolid formuły jeden. Niczym galopująca gazela ominęła kłodę, zraszacz i Sebka, który niefortunnie wymknął się z krzaków. Następnie już miała objąć butelkę; już znajdowała się raptem milimetry od chłodnego szkła, kiedy z impetem upadła twarzą prosto w błoto [...]
trwa
rozgrywka #23

z kim

Jay&Mel&Sirius

Zaraz wieczór – zauważyła, kierując wzrok w stronę okna – Nic im nie będzie? – zapytała i choć pierwotnie to pytanie odnosiło się do Siriusa, to nie mogła ukryć faktu, że w niewielkim stopniu martwiła się również o Hemswortha. [...]
zakończone
. 2 urodziny forum .

Kradne to tu, to tam

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-05-30, 16:39

rozgrywka #24

z kim

Alice Carter

Hej – przywitała się dokładnie w tym samym momencie, co dziewczyna. Mimowolnie prychnęła, zdając sobie sprawę z tej głupiej, aczkolwiek nieco zabawnej synchronizacji. Potem jednak nieznacznie spoważniała, bo ton głosu towarzyszki był dość surowy. W pierwszej kolejności Willow zaczęła się obawiać, że Alice mogła być już zniecierpliwiona oczekiwaniem na pieniądze, ale ostatecznie odrzuciła te insynuacje. W końcu umówiły się tak, że to Carter miała się odezwać w wolnej chwili. [...]
zakończone
rozgrywka #25

z kim

Jamie Montgomery

gdzie

Kawiarnia

Omo! – wrzasnęła, zawiesiwszy się na bluzce Jamie’go, co automatycznie zachwiało jego równowagę. Kolana Willow omal nie uderzyły w ziemię, jednak w samą porę, ciągnąc materiał ubrania mężczyzny, dźwignęła się do pionu. Wtedy też ostrożnie wsunęła dłoń do jego tylnej kieszeni, z której udało jej się wyciągnąć sto dolarów. [...]
trwa
rozgrywka #26

z kim

Viktor Byun

Ja! Ja się zgłaszam! Będę najlepszym współlokatorem na świecie! Obiecuję! – nie bacząc na nic, Willow uwiesiła się na ramieniu Viktora. – Nie odtrącaj mnie! Nie mam gdzie mieszkać! – zawyła. [...]
trwa
. 2 urodziny forum .

Kradne to tu, to tam

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-07-11, 00:49

rozgrywka #27

z kim

Malaysia McReenee

Ale ty pierwsza, tak? – upewniła się, a w tym samym momencie drugi tatuator włączył maszynkę. Na ten dźwięk Willow gwałtownie wzdrygnęła i odsunęła się od ciała Malaysi, przy czym mocno skurczyła ramiona. [...]
trwa
rozgrywka #28

z kim

Jayden Hemsworth

Mocniej ścisnęła ścierkę i mimowolnie zbliżyła twarz do szyby, lecz kiedy mężczyzna odwrócił się przodem, natychmiast kucnęła pod parapet. Wtedy przestała mieć wątpliwości, bo to sam Jayden Hemsworth zaczął zmierzać w stronę frontowych drzwi. [...]
zakończone
rozgrywka #29

z kim

Jayden Hemsworth

gdzie

Parkiet

Pierwsze ruchy Willow były niepewne - zupełnie jak rozwijająca się melodia. Przymknęła powieki i delikatnie kołysała biodrami, uprzednio co jakiś czas obijając się nimi o jedną z koleżanek. Tamta natychmiast wpasowała się w rytm i gdy tylko minęło kilka wersów, złapała się tańczącego nieopodal chłopaka. Wtedy Willow wymieniła rozbawione spojrzenie z drugą towarzyszką, po czym uniosła ramiona do refrenu, poruszając już nie tylko biodrami, ale całym ciałem. [...]
zakończone
. 2 urodziny forum .

Kradne to tu, to tam

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-07-11, 00:51

rozgrywka #30

z kim

Demeter Orlov

Postaw mi piwo – powiedziała znienacka i zmieniła położenie rąk. Teraz oplotła Demeter w pasie i ciasno przywarła policzkiem do jego boku, jednocześnie posyłając ciepły, choć wymuszony uśmiech w stronę Bolesława. [...]
przerwane
rozgrywka #31

z kim

Jayden Hemsworth

- Hej, Jayden, czy ty nie jesteś czasem o mnie zazdrosny? - odezwała się. Wtedy nie zdawała sobie sprawy z wagi własnych słów. Trwała w rozbawieniu, które było zupełnie nieadekwatne do tego, co działo się we wnętrzu chłopaka.[...]
trwa
rozgrywka #32

z kim

Autumn Blossom

Wyprowadziłam się z Belltown. Przestałam dogadywać się z moim współlokatorem, a teraz, zabawne – prychnęła śmiechem – jestem w jego mieszkaniu i po prostu sprzątam. Musze poczekać aż wróci z pracy – pokręciła głową, zdając sobie sprawę, jak głupio to wszystko brzmiało. [...]
trwa
. 2 urodziny forum .

Kradne to tu, to tam

Willow Hamsworth
21 lat
160 cm
mieszka w South Park

2022-08-20, 08:42

rozgrywka #33

z kim

-

gdzie

Zaułek

Mocno zacisnęła palce na pasku od torebki i nerwowo rozglądnęła się dookoła, kiedy do jej uszu dobiegł podejrzany huk. Wpierw zatrzymała się i ostrożne spojrzała w głąb zaułka, a następnie przemknęła na drugą stronę, czym naraziła się na uwagę czterech, potężnych mężczyzn.[...]
przerwane
rozgrywka #34

z kim

Diego Silva

gdzie

Mieszkanie

....[...]
trwa
rozgrywka #35

z kim

Niccolo Mancini

gdzie

Mieszkanie

Co ty wyprawiasz?! – krzyknęła, jednocześnie zrywając się do pionu. Tym razem zadbała, aby kotara okryła ją od stóp do brody – Dzwonię na policję! Ty… Ty… – wytknęła palec naprzód, lecz czując, że materiał zaczął się osuwać prędko ponownie przycisnęła go do klatki piersiowej – Ty zboczeńcu! [...]
trwa
. 2 urodziny forum .

odpowiedz