WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Nie podskakuj lasencjo-staje dęba zeby obronić placzaceg okosmo przed zym koniem. Jestem wyższy i silniejszy od ciebie-mówie zachęcająco do walki^^ Zaczynam skakac na tylnich nogach i wpadam do dziury.... O fuckersik xP

autor

Awatar użytkownika
34
186

rysownik komiksów

--

chinatown

Post

bylismy teraz troche jak te mustangi z dzikiej doliny
bastian zarzal dodnosnie, a potem przecial ogonem powietrze
*uzywam magicznego amuletu uroku i uwodze ążeja, zeby go pojmac i zniszcyc jego konskie malzenstwo*

autor

rezz

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Boże ... - mówie i znowu sie kłade ... a raczej zwalam się na ziemie.Przekręcam się na bok i kłade łeb na nogach
Szturcha Cosmo chrapami
- wiecie co ?? a morze go odrazu wypchamy i postawimy na wystawie . ma jurz dość tych cyrków .
- z tega się zaczyna robić siwiat według bandych .
Patrzy i widzi ja ogier wpada do dziury
- o boze on umarl - rzy
Wskakuje do dziury otwierajac sobie klatka bo jest paramedykiem i moc ratowania koni zrywa czar amuletu
* no ok *
Podchodze do ogiera i opieram mu sie kopytani o mostek.
Naciskam kilka razy * taki masaż niby *
Jeszcze przez chwile robie masaż a potem przykładam głowe do serca ogiera

autor

my bedroom smells like rotten food and i guess so do i
Awatar użytkownika
19
172

nie mówimy o tym głośno

ale w obcych łóżkach śpi się najlepiej

south park

Post

Ale...Ale...a.. - Pomyślał...
- Nie zostawię jego samego - Powiedział i uronia łzę, która spłynęła po przybliżeniu się do ogiera na jego chrapkę.
-UCIEKAJ STAD!JUZ!!!
Krzyknelem na kEYA by sprowokowac go do ucieczki
Podeszedl do bASTIANA i spojrzał mu w oczy
- Zostaw go, zostaw nas, proszę.
Spojrzal mu głęboko w oczy i przekonująco pocałował w chrapy. Zrobisz to ? Wypuścisz amdzeja?
Obrazek

autor

kaja

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

serce bilo mu wolno w rytm znanych piosenek beaty kozdiria k. umar za swojom milos c do przyjaciela. nagle zaczol oddychac szybko przez chrapy
-ja umieram
powiedzial lekażowi
-pozdrow panią klacz i tego co pojechał czołgiem na peron po matke zajrzyj do spiżarki tam mam mnustwo beczek zalkocholem dla ciebie

autor

Awatar użytkownika
34
186

rysownik komiksów

--

chinatown

Post

*zbliza sie do cosmo i patrzy mu w oczy, ich serca wybijaja teraz wpsolny rytm. czy w taikm potwrzoe jak bastian wciaz tli sie dobry koń????*
nie wiecie co w moim sercu sie kryje chce rzyc i przerzyje
- nigdy nie ulegne nigdy nie ulegne wam nieee ooooo no może tobie kosmo - *szepcze cicho i tronca go delikatnie łbem*
- ążej jestes wolmy

autor

rezz

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

jakub z wrazenia umiera i nikt nie mozemu pomoc bo tylko on jerst lekarzem i to od nog.


/zt ojciec odciol internet

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

o: jego mina jak to zobaczyl (ale umiera l)

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

patrzyl jak ogier wstaje z dziury
spojrzal na drugiego ogiera nikczemnie - widzisz? to potega milosci - zarzal wesolo
nagle widzi jakuba lapiacego sie za serce, chrapy opadaja mu smutno - onie! umiera z rozpaczy :(
przynosze wiadro wody .
- morze to pomorze ???
- tylko trzeba go postawić żeby do płuc woda nie wleciała .
wlewa wode jakubowi do pyska
Um cyk um cyk um cyk cyk. Umiera powoli, zaraz zdechnie.^^.
- zegnaj ukochany - rzy smutno i daje mu buziaka w chrapy - widzisz c ozrobiles?! - wyje do bastiana

autor

my bedroom smells like rotten food and i guess so do i
Awatar użytkownika
19
172

nie mówimy o tym głośno

ale w obcych łóżkach śpi się najlepiej

south park

Post

-jakub ja umiem czytac w myslach!!Przestan tak mowic!!
Spojrzala na bASITANA
-czemu jestes zly?Posłuchaj mnie - Powiedział. - Weś zrób ze mną co chcesz, no już ! - Powiedział - Tylko nas wypuść ! I nie zważaj już na andrzej, nie słuchaaj sie już od tej chwilie tej klaczy. Słuchaj mnie! Zrób co chcesz... i wypuść.
Obrazek

autor

kaja

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

BAStian, po co robisz wojne jak i tak wiesz że wygrasz ... chcesz się popisać ?! - mówie podchodząc do ogiera - widzisz co zrobiles!1
-musmy zrobic pogrzeb
wracam z 5 butelkami Krupniku * jak ktoś nie wie to , 50 % chol*** dobry , miód pitny * wypijam tez reszte szampana i bekam.
Pardon - móie - niech spoczywa w pokoju

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

(Jako admin mówie, że macie sie na nikim nie wyzywac potem na gadu ! To ze bastiam jest taki na forum, nie znaczy ze jest taki w realu! Nie potraficie odróżnić forum od reala? nie można kogoś nie lubić za to że jest zły na forum i wszystkich zabija ! Ej... to zabawa ! )
Patrzy na bastiana wściekle.
_________________

autentyczny cytat

autor

Awatar użytkownika
34
186

rysownik komiksów

--

chinatown

Post

- przepr aszam ja... tak naparwde nie chcialem go skrzywdzic - *powiedzial ze smuteczkiem, az mu uszko oklaplo*
- dla mnie prosze graj graj na trombce tej kilka prostych słów, nie przestań sobą być. Gdy zagubisz się, opuści cię odwaga siły w sobie zbierz nie przestań sobą być

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,mustan ... nierz.html

-kiedy moje stado dowie sie ze wma pomoglem zostane wygnmany, ale pomgoe wam bo dzieki wam wierze w milosc od teraz *daje im lze fenix'a, ktor a przeyrwca do życia*

autor

rezz

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Weź mu to wetknij do pyska i już ... tylko numi połknąć
Jakub leży no na skale dalej nierusza sie
wyłanczam prąd , przywązyje czubek kabla do metalowego uchwytu kłudki , zawijam kabelki w szmatki i włanczam prąd .
- masarz serca jest umorzliwiony .
- tylko kto go zrobi bo ja napewno nie .

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Trochę żyje, na hwile ale jakby jednak nie.

autor

Zablokowany

Wróć do „Konkursy, ankiety, pierdolety”