WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

my bedroom smells like rotten food and i guess so do i
Awatar użytkownika
19
172

nie mówimy o tym głośno

ale w obcych łóżkach śpi się najlepiej

south park

Post

idzie zaplakany...
spotyka andrzeja
- he andrzej...
mowi zaplakanym...
glosem...
Obrazek

autor

kaja

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ciagle stal i uszy skierowal w odwrotna strone do neigo,ale i tka slyszl wszystko,blyo jest jak przykro,ale nchcial sie zapsc pod ziemie,to wygladalo lepiej gdy bylo nie widziane przez niego,taka niezreczna cisza,nie wiedzial co powiedziec,dobrze ze Jakub poszedl n polanke do nich

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Wbiegł.
- tu mieszkam ja - powiedzial.
Zrywa gruszkę i je ją.
Wspina się na swoją skałę. Kładzie się na głazie wyścielonym świeżą trawką. Zasypia.
Nagle zrywa sie i wpada na Andrzeja.
- co jest andrzeJ?

autor

my bedroom smells like rotten food and i guess so do i
Awatar użytkownika
19
172

nie mówimy o tym głośno

ale w obcych łóżkach śpi się najlepiej

south park

Post

-Dziecie nic nie rozumieja;)-znow zarzal a na jego "rameiniu" pojawil sie ogrmny jAKUB (rozpietosc na 1 skrzydlo=2 m.)
Obrazek

autor

kaja

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Zacisnal wargi i zamknel mozno oczy
- jakub.... twoj syn.....
bede mial zrebaka....
ogier prosze ogier..
Podniosl glowe do gory...nie mogl wytrzymac tego bolu...spojlal sie do tylu i zobaczyl nozki. Jeszcze chwila,moment i wrescie caly zrebak wyjzal an swiat ,przygarnal go do siebie i zaczal czyscic:
-ogierem-powiedzial...
-Cosmo bedize mial brata:)

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

spanikowal. Siadał gdzie popadnie.
- jaki masz dowdó na to z e to moj syn andrzej? Widzialem cie przy wodospadzie w jacuzzi z innym ogierem dwa miesiace temu moze to jego dziecko co a mi sklamales ze mnie kochasz a w tajemnicy calowales sie z izom i z magdom a mnie tylko poprosiles do tanca co?
- cosmo nie sluchaj ty, bo mozesz od tego wpasc w płonącą przepaść.
biega i wrzeszczy. Nie jest gotowy na ojcostwo.


/zw siku

autor

my bedroom smells like rotten food and i guess so do i
Awatar użytkownika
19
172

nie mówimy o tym głośno

ale w obcych łóżkach śpi się najlepiej

south park

Post

wgalopuje
-siemka
podchodze do brata
-co slychac ziomus?
Wział sobie marchewkę i położył się pod ścianą.
-już sie boje xD
Obrazek

autor

kaja

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Parsknął
-Nie oddalaj se za daleko-krzyknal za jakubem,wodzac za nim okie,
"Sluchaj skarbie ejstes dla mnei wszystkim,nie pamietam juz,ze byl ktos inny,w nosy nei pozwalasz zasnac mi ,kradneisz moje sny" - Ta piosenka ciagle przewazala w jego sercu,nie mogl tego powstrzymac
- jakub jak mozesz, cosmo to tez twoj, za duzo z nas fajnych dzikcih igierow ze sie boisz????? - parsknal - ZEJDZ Z JEGO RAMION COSMO ZRYB COS

xP

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

W jego duszy grala tylko doda. Wiec nie daj sie, usmiechnij sie problemy masz to są po to by pokonać je. Była jak Gosia Andrzejewicz. Byl wojowniczką. Dzielną wojowniczką, dlatego przełknął ewentulanom gorycz porazki.
- dobra,niech to bedzie moje dziecko, uznaje... - zaczyna mowić ALE WTEM ktoś WGALOPOWAŁ. Jakub przeciera oczy na ten blask. Kto to?


/ZAPRASZAM KTO MA OCHOTE SZYBKO BO STARZ MOWIA ZE ODŁACZA INTERNET BO MATK AMUSI NA POCZTE ZADZWONIC

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

wbiegł
chej troche dłurzej mi to zeszła ale już jestem

autor

Awatar użytkownika
34
186

rysownik komiksów

--

chinatown

Post

*W mojej duszy to grala tylko co najwyzej becia kozidrak, ze jestem zerem bialym rzolnierzem chyba.
ale ok...... - bo pewnie zapytacie - jestem w złym stadzie, bo jak blyem zrebieciem to moje byle stando zaatakowali klunsownicy i zabili calom moja rodzine i teraz zadam zemsty
Wiec wbiegam i zarzucam lancuchy na ążeja bo taik zbyt majestayczny jest*

autor

rezz

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

zaczal klusowac po jaskini xP zdradzil jakuba ale sie dowiedzial
- Spoko chyba jakoś przezyje w koncu to nie jedyny i ostatni ogier na ziemi :]
- Spojzal obojetnie na dracego sie ogiera
żucam cosmo marchewke
-łap!
nagle widzi lancuchy na sobie
- Uwazaj bo ci ogon wypadnie - mowi szyderczo usmiechajac sie do ogiera - ooo, żelazne majteczki, co ja bym bez was zrobił xD

autor

my bedroom smells like rotten food and i guess so do i
Awatar użytkownika
19
172

nie mówimy o tym głośno

ale w obcych łóżkach śpi się najlepiej

south park

Post

Spojrzal na kEYVANA
-Idz stad..jeszcze ciebie tu wsadzi..
Patrzył na konie i myślał..Zmrurzył oczy, miał tylko mała szpare..mina mu spowazniała i tylko obserwował...
Popatrzyl na bastiana
"on jest wolny..."
Spuscil leb i lza splynela mu po ganaszu
Obrazek

autor

kaja

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

-KTO TO TWOJ KOCHANEK MOW BOZE, BRITNEY MOWILA ZE JESTES TOXIC

JAKUB ROZGLADA SIE NA POZOSTALYCH Z INNYCH PLEMION.
- CHEJ - MOWI TEZ PRZY OKAZJI


/SORRY ZA CAPSA

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

-oj juz mnie tak nie maltretujcie bo sie popłacze ! :D lol
spojrzal na jakuba
- jakub uratuj mnie ztej kladi kocham cie nigdy nie przestalem ;(

(ide grać w Drivera ^^ bede potem)

autor

Zablokowany

Wróć do „Konkursy, ankiety, pierdolety”