WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
And I'm learning, so I'm leaving and even though I'm grieving I'm trying to find a meaning - Let the loss reveal it
Awatar użytkownika
36
188

architekt krajobrazu

prywatne studio

sunset hill

Post

remy
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TREŚĆ WIADOMOŚCI

autor

-

but in all chaos there is calculation
Awatar użytkownika
35
172

Matematyk, wykładowca

University of Washington

broadmoor

Post

E. Perivale
Rezerwacja na 19:30
Niczego nie jedz przed wyjściem, bo znowu będę miał spożywcze wyrzuty sumienia jak samodzielnie pochłonę półmisek krewetek.
I koniecznie załóż tę seledynową koszulę co ostatnio, mam dzisiaj marynarkę z podszewką w tym samym kolorze.
Uda ci się zgarnąć po drodze jakiś pojemnik na soczewki? Nie wiem dlaczego to sobie zrobiłem, jednak wolę okulary.

remington goldstein

autor

Ricotta

but in all chaos there is calculation
Awatar użytkownika
35
172

Matematyk, wykładowca

University of Washington

broadmoor

Post

E. Perivale
Może być musztardowa, chociaż prawdę mówiąc - nie mam pojęcia którą dokładnie masz na myśli, dzisiaj połowa dzieciaków chodzi w tym kolorze i już mi się mieni w oczach. To chyba jakaś moda teraz.
Dzięki dzięki DZIĘKI
Ja też. I standardowo, Lance nie wyraził zainteresowania propozycją, więc mogę dzisiaj obciążyć kartę przy kontuarze!
Ktoś tak to jeszcze nazywa?
Wezmę parasol, może będzie padać. Jak myślisz?

remington goldstein

autor

Ricotta

but in all chaos there is calculation
Awatar użytkownika
35
172

Matematyk, wykładowca

University of Washington

broadmoor

Post

E. Perivale
Nie, nie, aż tak to nie, nie byłem aż takim konformistą
Albo tak mi się przypomniało, że było coś - te oksfordki pamiętasz? Te takie co je miałem beżowe w kwiaty zamszowe i mi je poszły na zmarnowanie jak zalało stację? Ale to wtedy była moda, inne materiały, fasony, teraz wszystko jest jakieś... nie wiem, nie takie.
Możemy ją na zmianę obciążać dopóki nie stanie na debecie.
Jesteś najlepszy, Remi. Daj mi znać jak będziesz na rogu jak ostatnio, zostawię Kanarka pod biblioteką

remington goldstein

autor

Ricotta

but in all chaos there is calculation
Awatar użytkownika
35
172

Matematyk, wykładowca

University of Washington

broadmoor

Post

E. Perivale
No nie wierzę
Mówiłeś, że ci się podobają, no wiesz ty co...
Mam swoją kartę, wspólnej nie używałem odkąd trzeba było opłacić ubezpieczenie samochodu i przekroczyłem na prywatnym koncie jakiś irracjonalny limit. Moi teściowie to też w ogóle jest ciężki temat, mam wrażenie, że widzą mnie jak przyklejoną do podeszwy buta Lance'a gumę do żucia.
No i proszę, zdążyłem się zasmęcić. Teraz będziesz musiał zjeść ze mną deser.

remington goldstein

autor

Ricotta

cats meowed to the break of day; me, I kept my mouth shut to you I had no words to say
Awatar użytkownika
27
181

kelner

harvey's diner

columbia city

Post

Orion
11.10.2023, 09:11AM
Good morning
Obrazek
Look, he's the one I've been telling you about
Panini
See why? 🐈
Wyd?
remington goldstein

autor

rezz

Awatar użytkownika
20
167

studentka i barmanka

Smalls Jazz Club

hansee hall

Post

Elouise
??
nie możesz napisać wprost o co chodzi?

autor

kiwo

Awatar użytkownika
20
167

studentka i barmanka

Smalls Jazz Club

hansee hall

Post

Elouise
gdzie, kiedy?
remington goldstein

autor

kiwo

Awatar użytkownika
20
167

studentka i barmanka

Smalls Jazz Club

hansee hall

Post

autor

kiwo

cats meowed to the break of day; me, I kept my mouth shut to you I had no words to say
Awatar użytkownika
27
181

kelner

harvey's diner

columbia city

Post

Orion
Well, the question is
Are you talking to me because you decided to take a break from work, or did you take a break from work just to talk to me?
I'm not sure. Someone left it there when moving out. I promise I'll take it of before I invite you over.
*off
I'm fine, how about you?
Did you sleep well?
remington goldstein

autor

rezz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komunikacja”