WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
JEDNO ŻYCIE, TYLKO TYLE I AŻ TYLE, TYLE DANO KAŻDEJ ISTOCIE, A JEGO ŻYCIE BYŁO CAŁKOWITĄ PORAŻKĄ
Awatar użytkownika
20
176

asystent bibliotekarza

biblioteka w south parku

south park

Post

co to jest?

hotdog czy hamburger???

autor

kaja

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

hot dog z obskurnej budy na spółę z Tobą OFC

która ręka dominująca?

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

lewa

potrafisz strzelać?

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

parę razy na strzelnicy, więc chwycę broń, ale czy nazwałbym już to umiejętnością? xd

jaki jest twój ulubiony smak?

autor

dreamy seattle
Awatar użytkownika
23
170

studentka weterynarii i stażystka

klinika weterynarii

hansee hall

Post

słony połączony z umami, ciężko się zdecydować na jeden z tych jednak

a twój ulubiony kolor to?

autor

dreamy seattle

Awatar użytkownika
18
181

licealista

-

fremont

Post

Czarny?

Najlepsze wspomnienie z wakacji?

autor

P o l a

dreamy seattle
Awatar użytkownika
19
170

studiuje fotografię

dreamy seattle

columbia city

Post

gdy mimo choroby rodzice zabrali mnie na plażę i pozwolili mi zasmakować dosłownie wszystkiego, nawet niebezpiecznych zabaw, bo mogło to być ostatnie co przeżyłam

najgorsze zimowe wspomnienie?

autor

dreamy seattle

Awatar użytkownika
0
0

-

-

-

Post

ECH, NO DOBRA, NIKT NIE CHCE SIĘ PRZYZNAĆ, TO JA TO ZROBIĘ: najgorsze były pierwsze święta po zaginięciu Romy

jakich książek masz w domu więcej: tych, które już przeczytałeś_aś czy tych jeszcze nieprzeczytanych?

autor

-

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

...no nieprzeczytanych no, ale je przynajmniej wstępnie przekartkowałem i większość jakość na wyrywki przynajmniej czytałem!

jaki moment w Twoim życiu najbardziej wpłynął na to, kim teraz jesteś?

autor

dreamy seattle
Awatar użytkownika
27
175

rozpoczyna rezydenturę na kardiochirurgii

Swedish Hospital

sunset hill

Post

rozwód rodziców i domniemana zdrada mojego chłopaka, która okazała się kłamstwem

jakie wydarzenie ze swojej przeszłości byś zmienił/a?

autor

dreamy seattle

split me an ocean, make my mountains move, show me some stars beneath this ceiling
Awatar użytkownika
32
187

daddy long legs

twoje spotify

sunset hill

Post

rok temu powiedziałbym, że większość - przede wszystkim pierwszy raz, kiedy sięgnąłem po jakiekolwiek narkotyki, oraz kiedy nie sięgnąłem po prezerwatywę podczas hook upu z byłą, ale dziś stwierdzam, że niemal żadne (z wyjątkiem tego koszmaru na moście Aurory!!!), ponieważ dzięki całemu temu bajzlowi jestem tu, gdzie jestem, a jestem tu bardzo szczęśliwy


jaka jest Twoja ulubiona świąteczna tradycja?

autor

harper (on/ona/oni)

dreamy seattle
Awatar użytkownika
23
170

studentka weterynarii i stażystka

klinika weterynarii

hansee hall

Post

stanowczo pakowanie i tworzenie własnoręcznych prezentów dla bliskich, ich zaskoczenie i szczęście wymalowane na twarzy gdy je otworzą jest bezcenne <3

czy obchodzisz święta?

autor

dreamy seattle

Life's a game made for everyone and love is a prize
Awatar użytkownika
31
180

prezes/inżynier budowy

Covington Constructions

the highlands

Post

Tak, choć tego nie przyznam na głos, to ulegam wpływowi magii świąt.

Czy masz jakieś postanowienie noworoczne?

autor

Lyn [ona]

dreamy seattle
Awatar użytkownika
23
170

studentka weterynarii i stażystka

klinika weterynarii

hansee hall

Post

Tak, jak najbardziej i liczę na to że się spełni <3

Jak jest z twoją siłą woli? Czy jesteś w stanie dotrzymać swojego postanowienia i je wypełnić czy sprawia ci to ogromne problemy?

autor

dreamy seattle

split me an ocean, make my mountains move, show me some stars beneath this ceiling
Awatar użytkownika
32
187

daddy long legs

twoje spotify

sunset hill

Post

Wow, no wydawało mi się, że dość beznadziejnie, ale okazało się, że dla chcącego nic trudnego, hihi, więc teraz w wywiadach opowiadam, że siłę woli wzmocniła mi miłość, i zachęcam wszystkich do zmiany destrukcyjnych nawyków (i zakochiwania się w dwudziestoczterolatkach).


Czego Twoja rodzina nigdy w Tobie nie rozumiała?

autor

harper (on/ona/oni)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry i Zabawy”