WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
That when the hands of fate fall on the midnight hour...
Awatar użytkownika
22
162

Striptizerka

Little Darlings

south park

Post

Judith Myers
Striptizerka w Little Darlings, ale poza klubem się do tego nie przyznaje i w pracy jedynie używa pseudonimu "Cherry", introwertyczka, ale da się z nią zakumplować i poznać, zapraszam :serducho:
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
Cass Navarro
Poznała Cass w klubie, w trakcie pracy. Złapała szczególną uwagę Navarro i zresztą z wzajemnością, dlatego Myers specjalnie się postarała wtedy przy tańcu.
Nie spodziewała się jednak, że na tygodniu się natknie na nią w kawiarni i jeszcze jej poda swoje imię. Ciągnie ją do Cass i zdecydowanie jej się podoba latynoska.
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji

autor

Nymphetamine

And I need you behind the gun; I'll be the one to come undone
Awatar użytkownika
31
180

blue blood blues

seattle pd

columbia city

Post

odgrażałem się, że przyjdę, i jestem!
mam do zaproponowania kilku moich chłopców, choć z góry zakładam, że pewnie z john bradshaw jr. będziemy w stanie znaleźć najwięcej punktów zaczepienia przede wszystkim z tego względu, że Johnny jest policjantem i, chcąc nie chcąc, w Little Darlings pojawia się dość regularnie przez wzgląd na swoją pracę (mogę tu dostosować motyw - albo będzie wpadał na drinka po pracy, albo inwigilował jakichś przestępców, którzy w klubie są stałymi bywalcami :D).

alternatywnie mogę też zaproponować demeter orlov, który jest tancerzem, również dość mocno zaprawionym w bojach życia nocnego. w Little Darlings pewnie pojawia się sporadycznie, ale nowa tancerka, i to w podobnym wieku do niego, mogła go całkiem zaintrygować!

autor

harper (on/ona/oni)

That when the hands of fate fall on the midnight hour...
Awatar użytkownika
22
162

Striptizerka

Little Darlings

south park

Post

Hejka! :serducho:
Właściwie to obydwa motywy mi pasują. Potem może mieć nawet szok, jak go spotka kiedyś na służbie i takie "oh fuck" xD
I w sumie to mogą być dobrymi znajomymi z czasem, bo jednak jak Judith kogoś już pozna, to bardzo lubi rozmawiać. Więc chętnie bym w taką stronę to poprowadziła.

A co do Demetera, idealnie mi pasuje. Choć z pewnością miałaby na początku dystans, jeśli nie przekonałby jej jakoś do siebie z czasem, bo ona jednak na ogół ze swoją pracą się nie lubi. Ewentualnie mógł dać jej jakieś porady? Coś takiego tu bym widziała.

autor

Nymphetamine

you see me down on my knees, but you don't own me
Awatar użytkownika
23
181

baletmistrz i dziwka

pacific northwest ballet

fremont

Post

To w takim razie polecam się Judith Myers iii postaram się nam coś zacząć na dniach (czy pozwalasz mi iść na żywioł, czy wolimy najpierw coś poustalać?) :D

autor

harper (on/ona/oni)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”