WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
you see me down on my knees, but you don't own me
Awatar użytkownika
23
181

baletmistrz i dziwka

pacific northwest ballet

fremont

Post

demeter orlov
Dima ma 22 lata; jest rosyjskim imigrantem, tancerzem baletowym, okazjonalnie - prostytutką, i (od niedawna) wschodzącą gwiazdą OnlyFans.

Kombinuje z natury - gdy tylko nadarzy się okazja, skradnie Ci najpierw serce, a potem zegarek. Bywa interesowny i wredny, i niesie ze sobą tarapaty, ale nudzić u jego boku nie będziesz się na pewno. Spotkasz go w nocnych klubach, lokalnych muzeach, na sali treningowej i w przycmentarnych parkach.
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
Ostatnio zmieniony 2023-01-02, 14:51 przez demeter orlov, łącznie zmieniany 1 raz.

autor

harper (on/ona/oni)

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jestem! I coś chce - fajnego :serducho:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Привет!

autor

Miliony przed nami. Miliony po nas.
Awatar użytkownika
26
190

Właściciel

Artistic Soul & Szmaragdowe Centrum

sunset hill

Post

Ja poproszę hejt. Mamy zbyt podobne charaktery, żeby się polubić :serducho:

autor

P o l a

Miliony przed nami. Miliony po nas.
Awatar użytkownika
26
190

Właściciel

Artistic Soul & Szmaragdowe Centrum

sunset hill

Post

Melusine A. Pennifold pisze:Jestem! I coś chce - fajnego :serducho:
A ty masz stać po stronie swojego chłopaka :bluzg:

autor

P o l a

you see me down on my knees, but you don't own me
Awatar użytkownika
23
181

baletmistrz i dziwka

pacific northwest ballet

fremont

Post

Mel, doszły mnie słuchy, że pannie Pennifold zwykle potrzeba trochę czasu, żeby się otworzyć na nowe znajomości? to ciekawa jestem jak się to rozwinie z takim Dimą, który zazwyczaj działa dokładnie odwrotnie - jest bardzo hop do przodu, wyszczekany, otwiera się od razu (choć, oczywiście, największymi sekretami nie dzieli się z nikim);
mogliby się w zasadzie poznać choćby w miejscu pracy Mel, gdzie Demeter pewnie codziennie przepuszcza (cudze) pieniądze na jakieś cudaczne oat milk turmeric latte, albo inne pseudo-kofeinowe wytwory... myślisz, że z czasem by się zakumplowali? czy przewidujesz, że Orlov raczej Melusine zrazi do siebie!?

Jin, Привет любовь <3 z Tobą to bym bardzo prosiła pozytyw!!!

Sirius, to się w takim razie nienawidźmy na fest! z największą przyjemnością (??) pójdę w jakiś ciekawy negatyw! W zasadzie mogłoby nawet pójść o Mel? albo o cokolwiek innego! barwny hejt mi się zdecydowanie przyda dla Orlova <3

autor

harper (on/ona/oni)

Miliony przed nami. Miliony po nas.
Awatar użytkownika
26
190

Właściciel

Artistic Soul & Szmaragdowe Centrum

sunset hill

Post

Konflikt o Melusine byłby tu raczej ciężki do stworzenia. Sirius jest jej pierwszą miłością i ona nie daje mu powodów do zazdrości. Dima musiałby jej zrobić krzywdę, aby rozwścieczyć Serka :o

autor

P o l a

you see me down on my knees, but you don't own me
Awatar użytkownika
23
181

baletmistrz i dziwka

pacific northwest ballet

fremont

Post

Sirius, to nie; Dima może jest dupkiem, ale do tego by się nie posunął!
Musimy im zatem znaleźć inny powód do darcia kotów - jak dla mnie to nawet może być i jakaś przypadkowa spina na imprezie, przydałaby się chyba obydwu kiedyś bójka!?

autor

harper (on/ona/oni)

Miliony przed nami. Miliony po nas.
Awatar użytkownika
26
190

Właściciel

Artistic Soul & Szmaragdowe Centrum

sunset hill

Post

Sirius mial wcześniej olbrzymie problemy z agresją, więc Dima mógł nawet wylać na niego piwo na imprezie i wystarczyło, aby pierwszy go uderzył. Potem wiadomo - reszta poszła łatwo. Ostatnio miałam nawet bójkę z Indio, bo rozdarł siatki Serka :o

Albo możemy postawić na fabułe i zobaczyć co nam wyjdzie

autor

P o l a

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

о, мой милый, как мне просить звезды на небесах <3 wiadomo, ja się bez pozytywu nie ruszam! Muszą wypić ruską wódkę albo ruskiego szampana :>

autor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”