WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

poratujcie słodką duszę

ODPOWIEDZ
'till the end
Awatar użytkownika
33
174

wykładowca

University of Washington

-

Post

Ryan Shepherd
rozkreccie typa, do dzieła!
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji

autor

mówią na mnie szeperd

there are boys in the twilight zone, alone saints with sins and heroines - there's good and evil in their eyes
Awatar użytkownika
17
171

uczeń

ballard high

fremont

Post

PANIE PROFESORZE
ja mam wprawdzie dopiero siedemnaście lat, i na UoW chodzę tylko w ramach przed-wakacyjnego fakultetu dla studentów Ballard High... ale prowadzonych przez Pana zajęć nie opuściłem dotąd ani razu. siedzę w pierwszym rzędzie i wzdycham, ukradkiem wrysowując w strony szkicownika pańskie portrety!!!

a oprócz tego chętnie podrzucę też innych moich drogich chłopców. najbardziej by mi tu do jakiejś platonicznej relki pasował pewnie syd shaule, albo do już niekoniecznie takiej platonicznej demeter orlov ! zaraz zacznę myśleć bardziej kreatywnie, i z pewnością coś wymyślimy (jeśli tylko chcesz)!

autor

harper (on/ona/oni)

'till the end
Awatar użytkownika
33
174

wykładowca

University of Washington

-

Post

To tak, dla rotem levi-blau mam taki pomysł, że Rajan go lubi jako ucznia, on ogólnie raczej do wszystkich podchodzi z pozytywnym nastawieniem, dowie się o jego ukradkowej pasji kiedy szturchną się przypadkiem na korytarzu i Ryan pomoże mu zgarniać jego rzeczy z podłogi (oh sztampowe!). Wtedy też zauważy szkic, pochwali technikę, ale trochę się speszy, bo będzie myslał, że Ro będzie chciał go poderwać :lol: później mogą sobie to jakoś lekko i ładnie wytlumaczyć, że wcale tak nie jest?


lecę do pracy, jak będzie nudno to pomyślę nad resztą, a jak nie będzie w co ręce włożyć to pomyślę jak wrócę :D

autor

mówią na mnie szeperd

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Dzień dobry, Panie Shepherd!

Również uczęszczam na pańskie zajęcia, te które prowadzi pan dla studentów architektury! Prawdopodobnie to ja mam najwyższe wyniki z egzaminów, oddaje prace dodatkowe przed czasem, no i w ogóle robię te prace dodatkowe, o ile jakieś są! :roll:

Myśle, że możemy się lubić <33

autor

oh.audrey

'till the end
Awatar użytkownika
33
174

wykładowca

University of Washington

-

Post

Z syd shaule myślę, że mogliby się przypadkiem poznać jak przynosił mu pocztę? Nie wiem czy jego region :lol: i pies-Arbuz na niego wyskoczył tylko-się-przywitać. Shepherdowi głupio się zrobiło, bo pieseł nigdy tak nie robił, więc zaprosił Syd'a na ciastka maślane w ramach przeprosin?

demeter orlov to mogłoby być ciekawe! Tylko na razie nie wiem do końca jak to ugryźć. Może zacząć od jakiegoś spektaklu? Może Ryan był na jakiś próbach, bo scenarzyści prosili go o konsultację w sprawie jakiejśtam? I poogladał sobie nieoficjalnie sztukę, którą przecież tak kochał?

Z Laura May Hirsch nawet myślę, że może wiedzieć o nim wiele! Skoro robi wszelkie prace dodatkowe i tym podobne, a jest towarzyska i trochę gadaliwa, to tak sobie pomyślałam, że mogła któregoś dnia przyjść z jakimś projektem do oddania do jakiejś kanciapy Ryana i przypadkiem natknąć się na niego nostalgicznego, bawiącego się obrączką i przeglądającego zdjęcia z mężem? Mogła zobaczyć to kątem oka i zagaić zwykłym tekstem, że tęskno albo że co to za przystojniak, chyba, że nie jest z takich co by się odważyły :lol: A Shepherd tak totalnie będąc głową gdzieindziej przypadkiem zdradziłby tą mroczną część swojego życia, a jak zorientowałby się, że powiedział to wszystko na głos to zmieszałby się i koniec końców Laura zostałaby powiernikiem jego przeszłości :lol: przez co połączyliby się przypadkiem taką niezwykłą relacją całkiem-niecałkiem przyjacielską, bo wiadomo, nie wolno im się przyjaźnić, przynajmniej nie w murach uczelni. No i ta różnica wieku! Co by ludzie powiedzieli!
Mogłoby to być nawet do rozegrania jeśli byłyby chęci.

autor

mówią na mnie szeperd

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Ryan Shepherd

Brzmi super! Bardzo chętnie <33

Laura nie jest wścibska, nie jest też najbardziej otwartą i towarzyską osobą, ale jest za to bardzo empatyczna, więc jeśli zauważyłaby, że Ryan potrzebuje wsparcia, to chciałaby pomóc!

autor

oh.audrey

'till the end
Awatar użytkownika
33
174

wykładowca

University of Washington

-

Post

Świetnie! W sumie jak chcemy to możemy to rozegrać jakbyś miała ochotę i czas.
I może faktycznie chodziło mi o empatię :roll:

autor

mówią na mnie szeperd

you see me down on my knees, but you don't own me
Awatar użytkownika
23
181

baletmistrz i dziwka

pacific northwest ballet

fremont

Post

Ryan Shepherd wszystkie trzy pomysły przechętnie przygarnę do serca kiedy tylko masz ochotę, ale nie ukrywam, że najbardziej mam chyba na ten moment nastrój na Demeter albo na Rotemka, więc może któryś z tych dwóch scenariuszy by Ci pasował!? mogę się nawet podłożyć z zaczęciem - no chyba, że sprawi Ci to jakąś niewyobrażalną frajdę, żeby jednak nam zacząć :D

autor

harper (on/ona/oni)

'till the end
Awatar użytkownika
33
174

wykładowca

University of Washington

-

Post

Chyba chętnie demeter orlov ! Mogę spróbować zacząć, ale dopiero gdzieś pod wieczór, więc jak będziesz mieć wenę wcześniej to feel free! <3

autor

mówią na mnie szeperd

you see me down on my knees, but you don't own me
Awatar użytkownika
23
181

baletmistrz i dziwka

pacific northwest ballet

fremont

Post

Ryan Shepherd
Halo halo <3 ja tylko melduję, że nadal jestem chętny i do dyspozycji! Daj tylko znać, czy dasz radę zacząć, a jeśli nie, to ja się tu ogarnę!

autor

harper (on/ona/oni)

'till the end
Awatar użytkownika
33
174

wykładowca

University of Washington

-

Post

demeter orlov zacznij proszę, a ja naprawdę sie postaram ogarnąć!<3

autor

mówią na mnie szeperd

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”