Właścicielka sklepu muzycznego

.

Rose White
27 lat
160 cm
mieszka w Ballard

2022-06-17, 17:57

imie i nazwisko
miejsce na opis postaci, pomysły i poszukiwane relacje
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Zapraszam do Relek <33
Mów mi:Rose bądź Ruda
MULTI:Broń cie panie boże od tego. Amen

livin' a dream

where happiness never ends

Alice in Wonderland
24 lata
175 cm
mieszka w Ballard

2022-06-17, 18:10

Cześć! To ja tu wpadam z moją Alice, na pewno poznały się w sklepie muzycznym, może Rose doradziła jej w kwestii dobrania odpowiednich słuchawek i tak od słowa do słowa zaprzyjaźniły się? :D
Mów mi:ładnie
MULTI:Nathaniel, Dominic

I like the way you taste

on the tip of my tongue

daddy long legs
32 lata
187 cm
mieszka w Chinatown
When you're feelin' cold, baby, I'll be the sun. Finally, I understand happiness is a gun

2022-06-17, 18:15

No witam!
To ja koniecznie podrzucę HJ'a, kto wie, może to właśnie on będzie tym śpiewakiem, który zaspokoi muzyczno-artystyczne standardy Rose!
Głównym instrumentem Harpera do niedawna była właśnie gitara, choć teraz Dweller przerzuca się bardziej na instrumenty klawiszowe, więc pewnie będzie w sklepie muzycznym panny White częstym gościem. Pozostaje tylko pytanie, czy zakładamy, że już się znają, czy też chcemy tę potencjalną znajomość rozgrywać od samego początku!? <3
Mów mi:harpia || on/ona/oni
MULTI:50 shades of gay
. pierwsze urodziny forum Halloween '21 Merry Christmas '21 Walentynki '21 2 urodziny forum .

Właścicielka sklepu muzycznego

.

Rose White
27 lat
160 cm
mieszka w Ballard

2022-06-17, 18:32

Co do słuchawek to na pewno Rose byłaby chętna, by pomóc oraz dobrać odpowiedni sprzęt także można coś zdecydowanie coś pomyśleć w tym kierunku. A pozytywna relka zawsze się przyda na początek! [Alice]

Co do relki muzycznej, wolałabym ją zacząć od początku, tak jakoś łatwiej mi pisać, bo wtedy znajomość rozwija się naturalnie, więc mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko :3 [H'j]
Mów mi:Rose bądź Ruda
MULTI:Broń cie panie boże od tego. Amen

odpowiedz