striptizerka w Little Darlings

zakochana w Hanie, szurnięta cat lady, która za parę papierków będzie ucztą dla oczu

Annalee Kugimiya
24 lata
168 cm
mieszka w Fremont

2021-03-31, 13:26

Annalee Kugimiya
Striptizerka w Little Darlings, kociara i miłośniczka tańca w każdym wydaniu, muzyki, kwiatów oraz zwierząt wszelakich. Trochę samotna, w miejscu pracy niegrzeczna, ale na co dzień sympatyczne z niej stworzonko, oddane swoim pasjom i nieco roztrzepane. Dumna "mama" dwuletniego ragdolla. W Seattle od 5 lat, chętna na nawiązanie znajomości każdego rodzaju i gotowa na wpakowanie się w przeróżne tarapaty!
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji

Mów mi:Zulasia#8796
MULTI:Tayang, Alastair
x pierwsze urodziny forum Halloween Merry Christmas Walentynki x

Kelnerka w Rapture

It's kinda hard to tell 'cause your eyes are looking crazy

fionnula jones
24 lata
173 cm
mieszka w South Park

2021-04-02, 13:21

:dancing:
Mów mi:Myre#4344
MULTI:Robert, Raine, Sky, Sookie

zakochana w Hanie, szurnięta cat lady, która za parę papierków będzie ucztą dla oczu

Annalee Kugimiya
24 lata
168 cm
mieszka w Fremont

2021-04-02, 20:49

Fiona Jones napisał/a
:dancing:

Fjon... tfu, pjona! :dancing:

Wanna do

wingardium leviosa

Leah Vereda
23 lata
164 cm
mieszka w Fremont

2021-04-15, 09:33

Widzę Jennie! :dumb:

A tak poza tym, to obie siedzą w Little Darlings, to muszą się znać!
No i Leah tak potajemnie podziwia taniec na rurze, więc może kiedyś zagada(ła) do Annalee o jakieś protipy czy prywatne lekcje? :dancing:
Mów mi:Misiu
MULTI:HM

Annalee Kugimiya
24 lata
168 cm
mieszka w Fremont

2021-04-16, 02:46

Leah Vereda napisał/a
Widzę Jennie! :dumb:

A tak poza tym, to obie siedzą w Little Darlings, to muszą się znać!
No i Leah tak potajemnie podziwia taniec na rurze, więc może kiedyś zagada(ła) do Annalee o jakieś protipy czy prywatne lekcje? :dancing:

Czytam o schronisku oraz miłości Leah do zwierzaków i widzę ulubioną kumpelę z pracy. Jak się zgadają w tym temacie, to Leah się łatwo Annalee nie pozbędzie! :yay2:
Wielkie tak na pomysł z prywatnymi lekcjami! Annalee naprawdę postrzega pole dance jako formę tanecznej sztuki, nie jako tanie kolebanie się bez stanika przy rurze, więc bardzo ją ucieszy, że Leah jest zainteresowana. Ten pomysł aż się prosi, by od czasu do czasu razem wskoczyć do klubu przed otwarciem i urządzić sobie ciche lekcje :dancing:

Wanna do

wingardium leviosa

Leah Vereda
23 lata
164 cm
mieszka w Fremont

2021-04-16, 08:03

Annalee Kugimiya napisał/a
Czytam o schronisku oraz miłości Leah do zwierzaków i widzę ulubioną kumpelę z pracy. Jak się zgadają w tym temacie, to Leah się łatwo Annalee nie pozbędzie! :yay2:
Wielkie tak na pomysł z prywatnymi lekcjami! Annalee naprawdę postrzega pole dance jako formę tanecznej sztuki, nie jako tanie kolebanie się bez stanika przy rurze, więc bardzo ją ucieszy, że Leah jest zainteresowana. Ten pomysł aż się prosi, by od czasu do czasu razem wskoczyć do klubu przed otwarciem i urządzić sobie ciche lekcje :dancing:

Tak, zapomniałam dopisać, że Leah to zwierzęciara i kocha kotki, pieski, wszystkie inne futrzaki! <3
Rozegrałabym to! Daj znać na pw, to ustalimy szczegóły albo pójdziemy w improwizację :yay2:
Mów mi:Misiu
MULTI:HM

-

-

Keagan Wood
40 lat
178 cm
mieszka w Queen Anne

2021-05-12, 17:10

Hej.

Wpadam z propozycją rekacji. Pomyślałam, że skoro twoja postać lubi rocka to może kiedyś jako młoda dzuewczyna była jedną z gruppie Keagana, a gdy Annalee podrosła i stała sie kobietą mogli mieć roczny romas. Co ty na to?
Mów mi:Davion Sage#2522
MULTI:-

Annalee Kugimiya
24 lata
168 cm
mieszka w Fremont

2021-05-12, 21:58

Zacznę od tego, że trochę mnie zaskoczyłaś. Dawno Cię nie widziałam na forach... cudnie zobaczyć Cię znowu po latach! :yeye:
Jeśli natomiast chodzi o samą relację - pasuje mi, i to bardzo! Przejrzałam Twoją KP i okres aktywności zawodowej Keagana pokrywa mi się z czasami, kiedy Annalee jako nastoletnia gówniara szlajała się z przyjaciółmi po koncertach i festiwalach rockowych, więc idealnie. Grzeczna też nigdy nie była, więc zarywanie do lubianego muzyka wydaje mi się do niej bardzo pasować :lol: Co prawda w czasach obecnych już nie ma mowy o romansie, bo Annalee jest zakochana i wchodzi w nowy związek, ale jakieś retro zawsze można rozegrać, no i zawsze mogą spotkać się po latach albo można uznać, że cały czas utrzymują kontakty na bardziej neutralnej zasadzie, na przykład przyjacielskiej :dancing:

-

-

Keagan Wood
40 lat
178 cm
mieszka w Queen Anne

2021-05-12, 22:33

Keagan Wood napisał/a
No wiesz sporo się działo. Byłem zajęty, nagrywaliśmy płyty, jeździliśmy na koncerty, a potem... Powiem ci jak się spotkamy.

A u mnie no cóż życie exe mnie dopadło. Musiałam sobie zrobić przerwę od for, zmieniałam stanowisko pracy i musiałam się sporo nauczyć, potem przyszła jeszcze nauka do licencji ornitologicznej i tak jakoś wyszło.
Cieszę się, że pomysł ci się podoba. Dodałabym do tego jeszcze jedną rzecz. Otóż pomyślałam, że gdy nasze postaci były ze sobą to Keagan uczyłby Annęlee gry na gitarze no i może byłaby członkiem albo prezeską grupy fanek Keagana.

Annalee Kugimiya
24 lata
168 cm
mieszka w Fremont

2021-05-12, 22:45

Pasuje mi <3 W obecnych czasach nie wiem, jak z tym fanklubem, bo się dziewczyna zaszyła w tym swoim Little Darlings, gdzie pracuje, i już tak z koncertami i aktywnością fanowską nie szaleje, ale w przeszłości jak najbardziej mogła być ^^ To by zresztą dawało więcej możliwości kontaktu z Keaganem i wyjaśniało, że się do siebie kiedyś zbliżyli.

-

-

Keagan Wood
40 lat
178 cm
mieszka w Queen Anne

2021-05-12, 22:50

Annalee Kugimiya napisał/a
Pasuje mi <3 W obecnych czasach nie wiem, jak z tym fanklubem, bo się dziewczyna zaszyła w tym swoim Little Darlings, gdzie pracuje, i już tak z koncertami i aktywnością fanowską nie szaleje, ale w przeszłości jak najbardziej mogła być ^^ To by zresztą dawało więcej możliwości kontaktu z Keaganem i wyjaśniało, że się do siebie kiedyś zbliżyli.

Ok mi pasuje. I podoba się takie rozwiązanie.

-

-

Keagan Wood
40 lat
178 cm
mieszka w Queen Anne

2021-05-14, 23:30

Taki mam pomysł na opisanie ich relacji:

Annalee Kugimiya - jako nastolatka była fanką Keagana i z tego co on wiedział była na każdym koncercie The Relentless. Za zgodą Wooda była też jedną z trzech założycielek jego fandomu. Nic więc dziwnego, że ich relacja się zacieśniała i w końcu zostali parą, choć on był jeszcze wówczas z Angelo. Deviant uczył dziewczynę gry na gitarze i często robili sobie mini koncerty we dwoje. Ich związek skończył się jakoś po roku ale rozstali się jako bstdzo dobrzy przyjaciele.

Co ty na to?

Annalee Kugimiya
24 lata
168 cm
mieszka w Fremont

2021-05-14, 23:36

Super, idealnie! :dance:

Pewne są tylko śmierć i podatki

poranione tęsknotą za miłością, czułością i bliskością

Theodosia "Rose" Dostojewska
30 lat
160 cm
mieszka w Ballard

2021-06-04, 16:53

Mogę być zwierzakiem wszelakim? Wpisuję się w tą kategorię? :serducho:
Mów mi:Dream
MULTI:Oby już nie!

Annalee Kugimiya
24 lata
168 cm
mieszka w Fremont

2021-06-04, 21:35

Theodosia Dostojewska napisał/a
Mogę być zwierzakiem wszelakim? Wpisuję się w tą kategorię? :serducho:

Groźna tygrysica w klatce? :lol:

odpowiedz