WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Zablokowany
Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Czasem mi się nudzi i lubię poszperać w grafice, także jakby ktoś chciał jeszcze parę avatarów do wyboru (pomimo tego, że warsztatów z tym dużo) to zapraszam do mnie 8-)
WSZYSTKIE WSTAWIONE TUTAJ AVATARY SĄ WYŁĄCZNIE MOJĄ WŁASNĄ PRACĄ

Gify też robię, ale rzadziej, jednak od czasu do czasu mogę coś stworzyć, to jak komuś nie przeszkadza czas wyczekiwania, to też może uderzać z tym tematem :lol:

KOLEJKA:

- Katherine McNamara (rudzielec)
- Andy Biersack
Ostatnio zmieniony 2021-03-16, 12:59 przez Miki Layne, łącznie zmieniany 6 razy.
Obrazek
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

To ja się zgłaszam po avki z Mathildą Bernmark <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

U mnie będzie podwójne zamówienie :lol:
Poproszę o avki dla Ronnie Radke, Angelica Celaya :heart:
Obrazek

autor

sometimes all you can do is lie in bed and hope to fall asleep before you fall apart
Awatar użytkownika
30
162

przelewam siebie na płótno

prowadzę antykwariat

elm hall

Post

to jeszcze ja do kompletu poproszę o Gabriellę Wilde i może Jennę Coleman! <3
There used to be a time you took all my light
Like nothing was left to find ☾ ☾ ☾

autor

lena

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

LIANE:
Mathilda Bernmark
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2021-03-11, 14:14 przez Miki Layne, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

NANETTE:
Ronnie Radke 8-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2021-03-11, 14:15 przez Miki Layne, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Angelica Celaya
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2021-03-16, 11:19 przez Miki Layne, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Łał, są super <3
Robisz po prostu tak świetne avki, że chyba poproszę Cię o nie dla reszty swoich postaci :heart:
Jeśli znajdziesz chwilę i wenę na nie, to mam jeszcze na stanie Katherine McNamara (w wersji rudej) i Andy Biersack <33
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

MAGGIE:
Gabriella Wilde
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Reszta zamówień pojawi się po niedzieli jakoś ;)
Obrazek
Obrazek

autor

sometimes all you can do is lie in bed and hope to fall asleep before you fall apart
Awatar użytkownika
30
162

przelewam siebie na płótno

prowadzę antykwariat

elm hall

Post

matko bosko! cudowne, dziękuję, nawet ja się do takich ujęć nie dokopałam <3
There used to be a time you took all my light
Like nothing was left to find ☾ ☾ ☾

autor

lena

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jenna Coleman
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

hejka, przychodzę z prośbą o kilka avów dla Stacy Martin :roll:
sorry that I lost our love, without a reason why
sorry that I lost our love, it really hurts sometimes

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

ja z prośbą o Sashę Kichiginę <3

autor

Zablokowany

Wróć do „Konkursy, ankiety, pierdolety”