WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
27
174

Prawnik

Nd

columbia city

Post

– Nie jestem pewna czy Twoi rodzice będą zachwyceni. Ale możemy spróbować. Będę urocza. – poruszyła zabawnie brwiami w górę i w dół. Właściwie jej życiorys prezentował się całkiem przyzwoicie. Śliczna, z dyplomem dobrej uczelni, spełniająca się zawodowo. Mogła wpaść do jedną lub dwie kolacje do rodziców Aleksa. Byłaby bardzo przekonującym materiałem na przyszłą żonę.

– Mogą być amatorskie. Będziesz musiał je opublikować przez kanały social media. – wyjaśniła.

– Ich graficy będą pracować nad materiałami amatorskimi. Przerzucą je przez jakieś programy, edytują… nie mam pojęcia. Ale gwarantują, że zrobią z nich coś reprezentatywnego. – zajrzała jeszcze do teczki, wodząc wzrokiem o kolejnych zdaniach wyjaśniających oczekiwania firmy. – Mamy tylko sprawdzić, żeby w tle nie było innych produktów. Żaden producent wody mineralnej lub soft drinks. – pokiwała głową. W kontrakcie była nawet lista marek, które były surowo zakazane. Wśród nich była nawet Coca-Cola, która w rzeczywistości jest współwłaścicielem Smart Water.

– Oczywiście, że sto procent natury. – spojrzała na niego, unosząc jedną brew nieco wyżej. Najpierw przybrała bardzo poważny wyraz twarzy, ale po chwili roześmiała perliście.

– No, prawie. Z drobnymi poprawkami. – cmoknęła w powietrzu, odchylając lekko jedwabną koszulkę nocną z koronkowym wykończeniem. Tak jakby sprawdzała czy nic nie zmieniło się w kwestii jej biustu od ostatniego razu, gdy widziała samą siebie nago.

– Właściwie zawsze były duże. Po prostu je nieco… umiejscowiłam. – ścisnęła biust bokami, jakby starając się zilustrować co zmieniło się względem naturalnego stanu rzeczy.

– Inaczej pewnie z każdym rokiem stawałby się smutniejsze. – wzruszyła lekko ramionami.

– Wiesz co stara kobieta ma między piersiami, czego nie ma młoda? – zapytała rezolutnie, uśmiechając się z rozbawienia. To stary żart, który usłyszała w telewizji francuskiej. Rzucony wtedy został przez Karla Lagerfelda, byłego dyrektora kreatywnego Chanel.

autor

-

Awatar użytkownika
41
188

Aktor/Producent

-

-

Post

Przez chwilę wpadł mu do głowy pomysł, że mogliby wziąć ślub na jakiś warunkach i miałby tez to z głowy. Potomka mu dawać nie musiała, zawsze też można by było opracować jakiś plan, przecież był aktorem również, potrafił grać i wcielać się w najróżniejsze postaci. Talia byłaby na pewno dobrym materiałem na jego udawaną żonę, zrobiłaby dobre wrażenie, to temat zdecydowanie do przemyślenia jeszcze.
- Wiesz. Na pewno byliby zachwyceni i pod wrażeniem jak wiele osiągnęłaś mimo młodego wieku. To ludzie, którzy uwielbiają rozmawiać o sukcesach, ale mama mogłaby być zazdrosna. Tak bardzo boi się starości, że robi wszystko aby temu zapobiec. Wydaje mi się, że powoli zmierza w bardzo złym kierunku. – jego mama była dorosła, uznał że nie będzie się wtrącał w jej decyzje, ale oby to się nie skończyło tym, że zostanie jakimś monstrum, które ciężko będzie rozpoznać. To zdecydowanie mogłoby zawarzyć na jego relacji z matką, która i tak nie była idealna jakby chciał.
- Na pewno jakoś przerobią, wyjdę młodszy o dziesięć lat, z lepszymi zarysami, podkoloryzują mi jeszcze kolor skóry pewnie, tak jak kobietom retuszują twarz, usuwają cellulit, odejmują kilka kilogramów. Tobie też tak zależy na tym aby tworzyć się na taką idealną? Przecież to oszukiwanie samego siebie i nie tylko. – nigdy nie rozumiał tego dlaczego ktoś się siebie wstydzi? Retuszowanie zdjęć, a teraz i to całe AI, które potrafi zadziałać cuda jak i zrobić krzywdę, to zdecydowanie poszło trochę za daleko. Tworzą się nierealistyczne kanony piękna, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, ale grunt aby tworzyło się swoją idealną otoczkę, nie ważne jak jest naprawdę.
- Dobra, to zaraz myślę, że możemy coś nakręcić. Akurat jest to dobry moment, jestem w niezłej formie. – pochwalił się, ale naprawdę dobrze wyglądał, co prawda mógłby co nieco poprawić w swojej sylwetce, ale nie miał zamiaru całego życia spędzić tylko na ćwiczeniach.
Parampampam. Temat zszedł na jej cycki, kto w ogóle używa określenia piersi? Podejrzewał, że ingerowała w naturę, zwyczajnie wydawały mu się zbyt idealne. Za bardzo duże też nie są dobre, to obciążenie dla kręgosłupa, ciężko mówić, że znam z doświadczenia, ale stawiając sobie ciężar kilkunastokilogramowy na szyję, ciągnie mocno w dół, to wycisk dla kręgosłupa.
- Czyli tylko poprawiłaś ich umiejscowienie? Nie znam się na tym, nie jestem chirurgiem, ale trochę cycków się naoglądałem. Widziałem różne, twoje na pewno są na wysokim miejscu. - świnia z niego, ale miał już czterdzieści dwa lata i trochę się naoglądał na tym świecie. Poza tym cycki są wszędzie, to już nie jest nic nienormalnego, być może w niedalekiej przyszłości w Internecie będą latać nagie zdjęcia i będą one w zupełności akceptowalne. – Jeszcze się nimi nacieszysz. I oczywiście, że znam odpowiedź na twoje pytanie. Chodzi o pępek zapewne. My, faceci, mamy trochę łatwiej jeżeli chodzi o starzenie się. – powstał z fotela, podszedł blisko niej, spojrzał na nią z góry, wzrok przykuwały jej cycki, ale czuł, że ma przyzwolenie. Złapał za jej telefon, podziękował jej asystentce dodając, że dokończą sobie w późniejszym czasie. Usiadł blisko niej, patrząc w jej oczy.
- Pokaż mi je w całej okazałości. – nie był to rozkaz, ale jego ton głosu był zdecydowany, nie spuszczał z niej wzroku, czekał na jej ruch. W moment po prostu zapomniał o całej tej reklamie.

autor

-

Awatar użytkownika
27
174

Prawnik

Nd

columbia city

Post

– To kolejne święta w Grecji? Tylko wybierz mi ładny pierścionek zaręczynowy. – zaznaczyła powagę pierścionka, podnosząc palec wskazujący.

– W hotelowym pokoju mam raczej mało… narzędzi do ćwiczeń. Ale możemy zjechać do siłowni. – spojrzała na zegarek, ale to chyba przyzwyczajenie. Hotelowa siłownia napewno była otwarta przez całą dobę.

– Trochę łatwiej. Z drugiej strony z wielkiem przerzedzają Wam się włosy, mięśnie wiotczeją, a penis robi się niesprawny. – wzruszyła ramionami bezradnie, niemal rozkładając ręce niczym popularna emotka z niegdyś popularnego Gadu-Gadu. W dużej mierze nie spuszczała wzroku z Aleksa, czasami tylko uciekała do dokumentów, by upewnić się co do treści w nich zawartych. Kontrakt reklamowy był raczej prosty, szczególnie z klientem pokroju Smartwater. Nie była to żadna tajemnicza spółka, nie było nawet wielkiego ryzyka wpadki. Na koniec dnia, była to firma produkująca wodę mineralną. Poza tym, pod kloszem Coca-Coli nie mogła sobie pozwolić na żadne krzywe i podejrzane operacje. Nie było niebezpieczeństwa, że u boku Aleksa pojawią się gwiazdy o wątpliwej renomie.

– Oprócz Ciebie, w kampanii weźmie udział jakiś aktor z Korei. I Zendaya. Mają jeszcze potwierdzić drugą aktorkę, ale chyba negocjują z kimś… w Twoim wieku. – cmoknęła zabawnie wargami, gdy Aleks przysiadł się bliżej niej. Zakończył połączenie z asystentką, o którym Talia kompletnie wcześniej zapomniała.

Ukrywanie treści: włączone
Hidebb Message Hidden Description

autor

-

Awatar użytkownika
41
188

Aktor/Producent

-

-

Post

Trzeba będzie przemyśleć na poważnie ten pomysł wzięcia jej do rodziny, ile by miał nagle spokoju, ciężko to wyrazić słowami. Podobno mówi się, że najlepszy czas dla człowieka, to jego wczesne lata. Aleksios nadal uważał, że nie jest w swoim „primie”, że jeszcze nie osiągnął całkowitego spełnienia, ciągle gonił za nowymi rzeczami, nie skupiał się tylko na sobie, ale tak po prostu wolał. Przez to dużo przechodził w swoim życiu, doświadczenie to jest coś czego się nie kupi w pierwszym lepszym sklepie i był wdzięczny, że też najgorsze chwile w jego życiu miały miejsce. Na starość zapewne będzie mógł wyhamować i faktycznie skupić się na sobie, ale czy to już starość?
- Meble też mogą się nadać. To tylko kilka machnięć i już będzie lepiej widać te mięśnie, przecież sporo facetów specjalnie przed randką łapie za hantle aby to lepiej wyglądało. – stare triki, których osobiście nie stosował, nie był też nie wiadomo jak napakowany, nie przypominał Herkulesa, chociaż różnie on był w historii przedstawiany, jakieś podobieństwo może i by się znalazło.
- Dlatego te młode laski wiążą się z tymi wszystkimi starszymi dziadkami, miliarderami? Bo po prostu mogą mieć kogoś na boku, jednocześnie w szybki sposób dostając spadek? – nigdy go to nie zastanawiało jak to dokładnie wygląda, ale kiedyś sam może być takim starym dziadkiem i być może się przekona, ale zakładał że do tego czasu to już jednak jakaś rodzina się mu utworzy.
- Aktorka w moim wieku? Chcesz mnie od razu zeswatać? To słodkie. – roześmiał się jeszcze przed tym jak przy niej usiadł.
Ukrywanie treści: włączone
Hidebb Message Hidden Description

autor

-

Awatar użytkownika
27
174

Prawnik

Nd

columbia city

Post

Ukrywanie treści: włączone
Hidebb Message Hidden Description

autor

-

Awatar użytkownika
41
188

Aktor/Producent

-

-

Post

Ukrywanie treści: włączone
Hidebb Message Hidden Description

autor

-

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Edgewater Hotel”