WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

<center></center>

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

to może jakieś avatarki z richardem maddenem i louisem garrelem? ^^

ślicznie proszę <33

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

No po prostu, no nie wiem jak Ci dziękować <3 :cmok:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

cześć, dzień dobry, drabi! mam nadzieję, że Twój dzień przebiega pomyślnie, a na Twej twarzy gości uśmiech! :huggy:
czy mogłabym prosić o coś z Florianą Limą? priti priti plis <3
bardzo to decenię!!!!! :serducho:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

i jeszcze jakbym mogła, to pięknie proszę o jakieś avatary z aaronem (Aaron Taylor-Johnson), dzięki drabi, całuski <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

jeszcze proszę ślicznie o jakieś z Samem Claflinem jak już wrócisz z wypoczynku <33
xoxo

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

poproszę dannę paolę w blond pasemkach, bo wiem, że to Twoja ulubiona wersja i wycinanie tych avków sprawi Ci przyjemność :>

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

<center></center>

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Obrazek

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

jensen ackles i matthew daddario, kocham <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Taaaaaak dawno mnie tutaj nie było, nie? :lol:
Poproszę ładnie o Oscara Isaaca - odpłacę się w postach i miłości <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

heej, mogłabym prosić o parę aveczków z Danielem Gilliesem? :3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

aaron taylor-johnson
sam claflin

coś tam z brzydkich staroci już miałam, kilka dorobiłam!
(reszta na dniach <33 )
<center></center>

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

witam drogą koleżankę!
przez wzgląd na naszą wieloletnią znajomość i wątki, których nigdy nie skończyłyśmy, ale i tak bardzo się kochamy, poproszę o jakieś avatary z aurelką (dilan cicek deniz) i jak się uda, to coś z aiwanką (melisa pamuk), a jak się nie uda, to bez niej.
pozdrawiam cieplutko ze słonecznej wielkopolski, całuski, xoxo :* :* :*

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Witam serdecznie! Same piękne avki się tutaj tworzą, więc także wpadam coś wysępić. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś urocze avki z Dacre Montgomery i Benem Barnesem. :heart:

autor

Zablokowany

Wróć do „Konkursy, ankiety, pierdolety”