WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
dreamy seattle
Awatar użytkownika
19
170

studiuje fotografię

dreamy seattle

columbia city

Post

Poznasz mnie Sarah A. Denzil

6/10, szybko domyśliłam się o co biega w tej całej sprawie, ale zaskoczenie trzeba przyznać, trochę mnie zaskoczyło

autor

dreamy seattle

split me an ocean, make my mountains move, show me some stars beneath this ceiling
Awatar użytkownika
32
187

daddy long legs

twoje spotify

sunset hill

Post

queer YA fiction ciąg dalszy

Phil Stamper - The Gravity of Us
*jeszcze nie wiem, bo czytam!

autor

harper (on/ona/oni)

dreamy seattle
Awatar użytkownika
29
165

prawniczka

Specter Law Group

portage bay

Post

Diagnoza. Osaczenie autorstwa Anny Dembowskiej

oceniam jako 6/10 bo oczekiwałam jednak czegoś więcej niż kalkę z serialu

autor

split me an ocean, make my mountains move, show me some stars beneath this ceiling
Awatar użytkownika
32
187

daddy long legs

twoje spotify

sunset hill

Post

Ocean Vuong - On Earth We're Briefly Gorgeous

100/10, złamała mnie i pogrzebała we łzach

autor

harper (on/ona/oni)

split me an ocean, make my mountains move, show me some stars beneath this ceiling
Awatar użytkownika
32
187

daddy long legs

twoje spotify

sunset hill

Post

Douglas Stuart - Young Mungo

po raz drugi, nie wiem czemu ja to sobie robię...
;(

autor

harper (on/ona/oni)

... wymawia się Co-burn...
Awatar użytkownika
20
184

pasożytuje na innych

i śpi w cudzych łóżkach

south park

Post

Stephen Chbosky - The Perks of Being a Wallflower

autor

cottie

split me an ocean, make my mountains move, show me some stars beneath this ceiling
Awatar użytkownika
32
187

daddy long legs

twoje spotify

sunset hill

Post

Alice Winn - In Memoriam

nadal czytam, ale napiszę o tym WSZĘDZIE i będę mówić bez przerwy, bo to jest taka książka, która mi nie daje spać od 4 dni, I have no regrets

autor

harper (on/ona/oni)

And I'm learning, so I'm leaving and even though I'm grieving I'm trying to find a meaning - Let the loss reveal it
Awatar użytkownika
36
188

architekt krajobrazu

prywatne studio

sunset hill

Post

Tomasz Jedrowski - Swimming in the Dark

no tak średnio niestety, 6/10 może?

autor

-

And I'm learning, so I'm leaving and even though I'm grieving I'm trying to find a meaning - Let the loss reveal it
Awatar użytkownika
36
188

architekt krajobrazu

prywatne studio

sunset hill

Post

Micah Nemerever - These Violent Delights kocham kocham

autor

-

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry i Zabawy”