WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

0
0

-

Post

jak pokończe obecne gry to się zgłoszę! <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Kilka razy do roku pakuje swojego pick-up'a i obiera kurs na Kalifornię, gdzie spędza średnio tydzień właśnie na tego typu aktywnościach.
Co powiesz na to, by poznali się w słonecznej Kalifornii raz i... się im spodobało? Aaaa skoro bywał tam częściej (a ona tam mieszkała dobrych kilka lat) uprzedzał Ariel, że się wybiera w jej stronę i czasami wspólnie aktywnie spędzali czas na wodzie? Teraz zupełnie przypadkiem mogą wpaść na siebie w Seattle, a może już do tego doszło? Powiedz mi jak się zapatrujesz na znajomość i chętnie pomyślę nad jakimiś szczegółami ich relację. :lama:

autor

0
0

-

Post

Ariel Darling pisze:
Kilka razy do roku pakuje swojego pick-up'a i obiera kurs na Kalifornię, gdzie spędza średnio tydzień właśnie na tego typu aktywnościach.
Co powiesz na to, by poznali się w słonecznej Kalifornii raz i... się im spodobało? Aaaa skoro bywał tam częściej (a ona tam mieszkała dobrych kilka lat) uprzedzał Ariel, że się wybiera w jej stronę i czasami wspólnie aktywnie spędzali czas na wodzie? Teraz zupełnie przypadkiem mogą wpaść na siebie w Seattle, a może już do tego doszło? Powiedz mi jak się zapatrujesz na znajomość i chętnie pomyślę nad jakimiś szczegółami ich relację. :lama:
tak, bardzo fajna sprawa! mógł by się nawet u niej zatrzymać na kilka dni i myślę, że to on mógł szepnąć jej na ucho dobre słowo o seattle i zachęcić ją do przyjazdu tutaj? mimo wszystko oboje mogą jeździć na takie wspólne wypady, w kupie raźniej! <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Zatrzymać mógł się u niej jak najbardziej, może nawet pokazała mu ciekawsze miejsca, które nie są tak popularne i uczęszczane przez turystów. Co do wzmianki o Seattle - owszem, mógł jej opowiadać o tym miejscu, ale to raczej nie skłoniłoby jej do przyjazdu, bo woli cieplejsze miejsca. Znalazła się tu przypadkiem poszukując ojca i wcale nie zamierzała zostać na dłużej; życie ją jednak zaskoczyło, a Seattle wciągnęło i wtedy mogła sobie przypomnieć jego słowa i odezwać się, że hej, w sumie to jestem w Seattle. zapoznasz mnie z tym miastem i właściwie odkąd przyjechała mogą się kumplować i od czasu do czasu wyskoczyć razem do Kalifornii, a może dla odmiany pojadą gdzieś, gdzie zmrozi im poliki? Ariel chętnie nauczy się czegoś nowego - snowboard, narty? Czemu nie!

autor

0
0

-

Post

Ariel Darling pisze:Zatrzymać mógł się u niej jak najbardziej, może nawet pokazała mu ciekawsze miejsca, które nie są tak popularne i uczęszczane przez turystów. Co do wzmianki o Seattle - owszem, mógł jej opowiadać o tym miejscu, ale to raczej nie skłoniłoby jej do przyjazdu, bo woli cieplejsze miejsca. Znalazła się tu przypadkiem poszukując ojca i wcale nie zamierzała zostać na dłużej; życie ją jednak zaskoczyło, a Seattle wciągnęło i wtedy mogła sobie przypomnieć jego słowa i odezwać się, że hej, w sumie to jestem w Seattle. zapoznasz mnie z tym miastem i właściwie odkąd przyjechała mogą się kumplować i od czasu do czasu wyskoczyć razem do Kalifornii, a może dla odmiany pojadą gdzieś, gdzie zmrozi im poliki? Ariel chętnie nauczy się czegoś nowego - snowboard, narty? Czemu nie!

tak, jak najbardziej! musimy kiedyś zdecydować się na takiego tripa, zwłaszcza teraz, kiedy w seattle robi się chłodno i nieprzyjemnie :/

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

:kij:

autor

0
0

-

Post

rosy, no dzień dobry! czego ci trzeba? <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Jakiejś fajnej pozytywnej relacji :serducho:

autor

0
0

-

Post

rosy, jest między nimi tylko rok różnicy, więc myślę, że mogliby znać się jeszcze z czasów szkolnych, co? oboje służą w mundurówce - zupełnie jak jak ojciec rosy i jordana. może po latach znalazła go na tinderze? wcześniej był gruby i przypominał raczej donuta, więc początkowo wcale nie zorientowała się, że siedzieli kiedyś przy jednym stole na stołówce i naśmiewała się z niego z koleżankami :lol:

autor

Zablokowany

Wróć do „Relacje”