WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0
0

-

Post

W spisuje zajętych wizerunków, a dokładniej u mężczyzn brakuje wielu pozycji. W ABC są wizerunki na A, a potem na J, brakuje wszystkich pomiędzy :(

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Marianne Chambers pisze:W spisuje zajętych wizerunków, a dokładniej u mężczyzn brakuje wielu pozycji. W ABC są wizerunki na A, a potem na J, brakuje wszystkich pomiędzy :(

Widząc tą wiadomość miałam mały zawał, ale na szczęście już wszystko działa. Dzięki za zwrócenie uwagi <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Prośba moja nieduża, ale czy można zmienić mi nick na Gillie France Hortell?
:heart:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Gillie France Hortell pisze:Prośba moja nieduża, ale czy można zmienić mi nick na Gillie France Hortell?
:heart:
gotowe! <3
A na przyszłosć TUTAJ jest temat z zamówieniami, tam łatwiej się doprosić ^^

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Malutka propozycja kolejnej zabawy – żeby zrobić w offtopie temat pt. "Co mówi postać na avku powyżej?"
Beka raczej gwarantowana <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

America Raiz pisze:Malutka propozycja kolejnej zabawy – żeby zrobić w offtopie temat pt. "Co mówi postać na avku powyżej?"
Beka raczej gwarantowana <3
Niedługo się pojawi <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

To ja przyjdę z drobnicą, ale skoro już zauważyłam, to się podzielę. We wzorze poszukiwań widnieje "dodatkowe infromacje". <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

bowie rittenhouse pisze:To ja przyjdę z drobnicą, ale skoro już zauważyłam, to się podzielę. We wzorze poszukiwań widnieje "dodatkowe infromacje". <3
Dziękujemy, poprawione <3
Pół roku i żodyn nie powiedział :lol: :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Hej, przychodzę z taką małą prośbą/propozycją. Czy na forum, mogłoby powstać subforum z przeciwieństwem retrospekcji, gdzie można byłoby rozgrywać wątki, które działyby się za 5/10 lat? Mogłoby to być ciekawe urozmaicenie gier, a bardzo rzadko spotykane. *.*

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Minnie Owlsley pisze:Hej, przychodzę z taką małą prośbą/propozycją. Czy na forum, mogłoby powstać subforum z przeciwieństwem retrospekcji, gdzie można byłoby rozgrywać wątki, które działyby się za 5/10 lat? Mogłoby to być ciekawe urozmaicenie gier, a bardzo rzadko spotykane. *.*
Porozmawiamy z dziewczynami i niebawem wrócimy z odpowiedzią! <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Minnie Owlsley pisze:Hej, przychodzę z taką małą prośbą/propozycją. Czy na forum, mogłoby powstać subforum z przeciwieństwem retrospekcji, gdzie można byłoby rozgrywać wątki, które działyby się za 5/10 lat? Mogłoby to być ciekawe urozmaicenie gier, a bardzo rzadko spotykane. *.*
Minnie, inforumuję, że nie zapomniałyśmy o twojej propozycji! <3
Aczkolwiek czasami zdarza nam się mieć odmienne zdania w różnych kwestiach, więc zdecydowałyśmy się utworzyć ankietę na forum, aby wszyscy użytkownicy mieli szansę się wypowiedzieć na ten temat. Potrwa 7 dni i po tym czasie będziemy mieć jasność :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Czy jest opcja dodania powiadomień + ewentualnie jeszcze tego, żeby można było oznaczyć współgracza w odpisie? Taka mała, ułatwiająca życie pierdoła.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Sonny Mercer pisze:Czy jest opcja dodania powiadomień + ewentualnie jeszcze tego, żeby można było oznaczyć współgracza w podpisie? Taka mała, ułatwiająca życie pierdoła.
Niestety nie ma na to szans, nie ma takiej możliwości, aby ta opcja zadziałała na naszym forum. Tego nie przeskoczymy :heart:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

we wpisach (spis i miejsca pracy) pod Chelan Cafe kryje się inna lokacja, jakiś motel (viewforum.php?f=90) zamiast kawiarni :popcorn:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Adelaide Callaway pisze:we wpisach (spis i miejsca pracy) pod Chelan Cafe kryje się inna lokacja, jakiś motel (viewforum.php?f=90) zamiast kawiarni :popcorn:
dzięki za wyłapanie tego, zaraz naprawię :lol: <3

autor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacyjne”