straszę ludzi w Seattle

ktoś coś?

Dreamy Seattle
100 lat
210 cm
mieszka w Chinatown

2020-07-02, 19:33

uwagi i prośby
od użytkowników
Jeśli zauważyłeś jakiś błąd na forum, coś nie działa, coś nie pasuje albo się nie zgrywa - to idealny temat, aby poinformować o tym administrację. Możesz też prowadzić tutaj dyskusje o działaniu forum, wrzucać swoje pomysły i prośby - będziemy wdzięczni za współpracę, aby udało nam się stworzyć miejsce idealne dla wszystkich.
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .

2020-07-22, 20:13

w dzielnicach mieszkalnych powiela się opis dla ballard i queen anne <3
Mów mi:nie >:(

firma to jedyne, co jej w życiu wyszło

i chyba powinna wrócić do randkowania

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-22, 20:25

harry potter napisał/a
w dzielnicach mieszkalnych powiela się opis dla ballard i queen anne <3

dziękujemy ślicznie, juz naprawione <3
Mów mi:inissia#5225
MULTI:MA, HB, PA, OBC

jest właścicielem klubu bokserskiego

a tymczasem wszystko dozwolone

Ryan Mitchell
38 lat
190 cm
mieszka w Belltown

2020-07-23, 13:09

2.7 Zastrzegamy, że grą fabularną jest wymiana postów z innym graczem, a nie pojedynczy post wysłany w przypadkowym miejscu.

Witam. Mam tylko pytanie odnośnie tego puktu:
Co jeśli gracz, który szuka kogoś w "kto zagra" do napisanej gry, nie znajdzie takiej osoby? Każdy zajęty, a Ty stoisz... chcesz grać. Post napisany. Może nawet umówiłeś się już na grę z kimś, przez co powstał post, ale cisza...Gracz chętny za rozgrywkę fabularną, a nie dostanie na niego odpowiedzi, nie z jego winy. A czas na post 7 dni już minął.
Czy to całkowicie skreśla osobę, która chętna do gry zostanie olana i nikt z nią nie zagra?
Nie rozumiem trochę tego punktu, skoro post jakby nie było powstał i nikt nie olał własnej postaci.

Tak tylko mnie to ciekawi 8-)
Mów mi:Miki
MULTI:Seba

2020-07-23, 13:20

Ryan Mitchell napisał/a
2.7 Zastrzegamy, że grą fabularną jest wymiana postów z innym graczem, a nie pojedynczy post wysłany w przypadkowym miejscu.

Witam. Mam tylko pytanie odnośnie tego puktu:
Co jeśli gracz, który szuka kogoś w "kto zagra" do napisanej gry, nie znajdzie takiej osoby? Każdy zajęty, a Ty stoisz... chcesz grać. Post napisany. Może nawet umówiłeś się już na grę z kimś, przez co powstał post, ale cisza...Gracz chętny za rozgrywkę fabularną, a nie dostanie na niego odpowiedzi, nie z jego winy. A czas na post 7 dni już minął.
Czy to całkowicie skreśla osobę, która chętna do gry zostanie olana i nikt z nią nie zagra?
Nie rozumiem trochę tego punktu, skoro post jakby nie było powstał i nikt nie olał własnej postaci.

Tak tylko mnie to ciekawi 8-)

Każdy z nas gra na forach krócej lub dłużej i myślę, że bez względu na staż, zdarzało się, że spotykało się osoby, które, aby nie stracić wizerunku - wrzucały przypadkowe posty w równie przypadkowych miejscach akurat 7 dnia, aby tylko nie stracić wizerunku. To czyste blokowanie wyglądu. Poza tym nie ma co popadać ze skrajności w skrajność - na forum jest/będzie tyle aktywnych osób z postaciami chętnymi do gry, że w miejsce tej, która nie odpisuje - znajdzie się inna. Albo można rozwiązać to na inny sposób, czyli rozpocząć kolejną rozgrywkę. Nie martw się, nikt kto został "olany" do grupy nieaktywnych nie trafi, jednak zabawa na forum polega głównie na pisaniu, więc tego się trzymajmy! <3
Mów mi:nie

Ryan Mitchell
38 lat
190 cm
mieszka w Belltown

2020-07-23, 13:46

Dzięki za info. Z punktu widzenia blokowania przez to wyglądu specjalnie - wszystko jasne. :-P

Ryan Mitchell
38 lat
190 cm
mieszka w Belltown

2020-07-24, 09:09

http://dreamy-seattle.pl/viewtopic.php?t=16

MIEJSCE ZAMIESZKANIA
Pamiętaj, żeby zapoznać się z opisem mieszkań w [url=]tym[/url] temacie.

Brakuje Wam linku :)

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-24, 09:14

Ryan Mitchell napisał/a
http://dreamy-seattle.pl/viewtopic.php?t=16

MIEJSCE ZAMIESZKANIA
Pamiętaj, żeby zapoznać się z opisem mieszkań w [url=]tym[/url] temacie.

Brakuje Wam linku :)

Dzięki! Już jest <3

pan menadżer

pozbył się eks z chaty i nie wie co dalej

frederick whiteley
27 lat
183 cm
mieszka w South Lake Union

2020-07-25, 14:41

Można prosić o większy rozmiar czcionki w szybkiej odpowiedzi i w postach? <3
Mów mi:-
MULTI:-

Elise Thornton
33 lata
162 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-25, 14:44

Frederick Whiteley napisał/a
Można prosić o większy rozmiar czcionki w szybkiej odpowiedzi i w postach? <3

Pewnie, że można! Przekazaliśmy to komu trzeba i gdy tylko znajdzie dla nas chwilę to cośz tym zrobi <3

2020-07-25, 21:42

https://imgur.com/a/25MXpTr nie wiem czy to tylko u mnie, ale tutaj wam się chyba ikonka zepsuła <3

o, i jeszcze jedno! gdy odpowiadałam w temacie z telefonami, to widziałam, że html jest z góry wyłączony i trzeba odnznaczać, nie dałoby się może coś z tym zrobić? nie przeszkadza mi to, ale przed momentem myślałam, że coś zepsułam z kodem, bo całkowicie o tym zapomniałam, a nie chciało mi działać O.O
Mów mi:nie ma

ochroniarz Jasona K, trochę celebryta i model

zakochany od wielu lat, lecz bez wzajemności (...czyżby, głupi ślepoku?)

Jared Jung
29 lat
191 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-26, 01:10

Można zwiększyć ilość znaków na podpis? Bardzo ładnie proszę <3
Mów mi:wspak
MULTI:brak

Ilustratorka książek dla dzieci

and it terrifies me. It terrifies me what I would do for you.

margaret p. coleman
33 lata
160 cm
mieszka w Columbia City

2020-07-26, 01:12

Fleur Patterson napisał/a
https://imgur.com/a/25MXpTr nie wiem czy to tylko u mnie, ale tutaj wam się chyba ikonka zepsuła <3

o, i jeszcze jedno! gdy odpowiadałam w temacie z telefonami, to widziałam, że html jest z góry wyłączony i trzeba odnznaczać, nie dałoby się może coś z tym zrobić? nie przeszkadza mi to, ale przed momentem myślałam, że coś zepsułam z kodem, bo całkowicie o tym zapomniałam, a nie chciało mi działać O.O

Sprawdziliśmy na forum i wszystko jest tak, jak być powinno.
W kwestii przypomnienia: funkcja szybkiej odpowiedzi nie uwzględnia html. Dopiero wejście w "odpowiedz" ma taką opcję.
Spróbuj zerknąć u siebie w profilu, czy masz może kliknięte "zawsze włączaj html". <3

Jared Jung napisał/a

Spróbuj proszę, już powinno śmigać! :heart:

I think I've seen this film before and I didn't like the ending
You're not my homeland anymore
So what am I defending now?
You were my town, now I'm in exile, seein' you out
I think I've seen this film before
So I'm leavin' out the side door

Mów mi:Maestro
MULTI:Nigdy nie ulegnę wam, nie!

ochroniarz Jasona K, trochę celebryta i model

zakochany od wielu lat, lecz bez wzajemności (...czyżby, głupi ślepoku?)

Jared Jung
29 lat
191 cm
mieszka w Queen Anne

2020-07-26, 01:17

Mae Coleman napisał/a
Jared Jung napisał/a

Spróbuj proszę, już powinno śmigać! :heart:

Już jest okej, dziękuję :serduszka:
Mów mi:wspak
MULTI:brak

Pozostał przy tworzeniu muzyki i tańcu.

Kocha na zabój Jareda! Tylko nie wie, czy on jego też...

Jason Kim
29 lat
176 cm
mieszka w Queen Anne
I'm just going to work toward being a genuine, honest person who does not lie.

2020-07-26, 02:30

Ja też tu przyjdę z taką może głupiutką prośbą, ale brakuje mi mocno czegoś. Może nie każdemu jest to potrzebne, ale mi to zawsze urozmaica wyobrażenie o profilu mojej postaci, jest taki powiedzmy bardziej realny. Takie mam odczucia, co zrobię. :derp: Po prostu Instagram wygląda mi biednie bez tego głównego profilu/tablicy, czy jakkolwiek to nazwać, gdzie są podani followersi itp. Dałoby się coś takiego zrobić i dodać, ewentualnie dać możliwość wstawienia własnego kodu? Byłabym wdzięczna, gdyby zostało to jakoś umożliwione, jeśli robienie takiego kodu kategorycznie odpada, no to chociaż żeby można było ten swój albo jakiegoś gotowca wcisnąć.

Mów mi:Lil Meow Meow
MULTI:Julius Harris
x pierwsze urodziny forum Halloween x

odpowiedz