WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Lily & Ron

Some mistakes get made, that's alright, that's okay. You can think that you’re in love, when you're really just in pain. Some mistakes get made. That's alright, that's okay. In the end, it's better for me. That's the moral of the story, babe.
Awatar użytkownika
36
174

architekt wnętrz

SkB Architects

belltown

Post

- Nie obalaj moich argumentów. I nie bądź jak stara baba, to tylko kanapa. Małżeństwa i związki się zmienia, czemu człowiek nie mógłby po prostu wymienić kanapy? Może inna byłaby wygodniejsza? - wywróciła oczami. O, tak będzie pochodziła do życia i związków. Jak do wymiany kanapy. Genialne, prawda? - Więc zostań - posłała mu całkiem ciepły uśmiech. W tej propozycji nie zawarła w zasadzie żadnego większego podtekstu.
- Gdyby miało nie być wiecznie do dupy, dlaczego do tej pory nie jest lepiej, huh? - zapytała, bo ciekawa była jaki miał na to argument. Wszystko było do dupy, no. - W jednym związku dwie osoby nie mogą być alkoholikami, wiesz? Poza tym, przy Nessie nie będę musiała więcej pić. Ona mnie chociaż nie zrani, nie okłamie ani niczego nie odjebie - powiedziała nieco marudnie, ale uśmiechnęła się zaraz gdy objął ją ramieniem, nawet przekręciła się tak, żeby nie leżeć na plecach tylko żeby być przodem do niego. - Przepraszam za zamulanie tyłka na waszej kanapie od tygodnia. W ramach wynagrodzenia tego cierpienia zrobię wam dobry obiad jak wstanę - puściła mu oczko, unosząc dłoń i delikatnie przeczesując palcami jego włosy.

autor

-

Awatar użytkownika
37
190

właściciel

Rapture

belltown

Post

– Mając na uwadze, że moja kanapa jest moją najlepszą relacją, bo nie marudzi, otuli kiedy trzeba i mogę na niej drzemać, to akoś nie spieszy mi się do wymiany. Poza tym nie chciałoby mi się tego sprzątać, a niebawem obudzi się nasza córka i zacznie biegać wokół salonu. Nie chciałem, żeby potencjalnie weszła w twoje rzygi – oświadczył z lekkim rozbawieniem, istotnie kładąc się i przygarniając blondynkę do siebie, ah. Miło było z nią być i mieć ją dla siebie, tak po prostu. Wzruszył jednak ramionkami na jej pytanie.
– Bo może nie jesteśmy gotowi na to, żeby było najlepiej na świecie. I trzeba nas na to mentalnie przygotować, żebyśmy bardzie docenili? – zmarszczył brwi. – Czyli co, plan z zostaniem jedynym alkoholikiem na świecie jednk nie jest aktualny? – spytał z delikatnym rozbawieniem i spojrzał jej w oczy.
– Mam lepszą propozycję, jak wstaniesz i Nesta do nas przyjdzie, to we czwórkę zamówimy pizzę i siądziemy do organizacji tej mojej parapetówki która będzie miała hasło faceci są zjebani, zostajemy lesbijkami. Co ty na to? – poruszył brwiami i uśmiechnął się do niej uroczo.

autor

-

Some mistakes get made, that's alright, that's okay. You can think that you’re in love, when you're really just in pain. Some mistakes get made. That's alright, that's okay. In the end, it's better for me. That's the moral of the story, babe.
Awatar użytkownika
36
174

architekt wnętrz

SkB Architects

belltown

Post

- Pieprzyć to, wymień ją tak czy siak, zanim się przyzwyczaisz, bo jak się potem popsuje to będzie ci przykro skoro to taka ważna relacja - machnęła ręką. Nie miał pamięci, nie wiedział jak to działa, to Lily go nauczy. Chociaż... u niego tak nie działało z nikim innym niż ona, więc z pamięcią też ta lekcja by się przydała :lol: Jej o dziwo w jego ramionach też było dobrze. Komfortowo. O wiele inaczej niż przed tym, jak stracił pamięć. Wcześniej ta bliskość okropnie ją przytłaczała, eh.
- Ale ja jestem gotowa, żeby było super w moim świecie. Nawet nie wiesz jak bardzo. Przyjmę to szczęście i radość z otwartymi ramionami, kurwa mać - nawet trochę te ramiona rozchyliła jakby czekała aż spadnie na nią całe dobro i ciepło tego świata czy coś. Ale nie spłynie. Wiedziała to. - No jeśli zakładam opcję, że będę jej nową żoną, to nie, alkoholizm nie będzie miał sensu - stwierdziła, bo tak było. Ale kiedy usłyszała jego propozycję, zaświeciły się jej oczka, bo pomysł brzmiał genialnie.
- Okej, ale rzeźby z lodu dla mnie i Nesty muszą być zawarte w tym planie - stwierdziła, przymykając oczka. - Dobranoc, Jay - powiedziała cicho, zsuwając się troszkę w dół, tak żeby móc się do niego przytulić i oprzeć buźkę na jego klatce piersiowej.
A potem, w ciągu dnia faktycznie zrobili plan imprezy idealnej, o!

| ztx2

autor

-

ODPOWIEDZ

Wróć do „444”