WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Mark, Ness, Nick

Awatar użytkownika
38
189

właściciel

Little Darlings

broadmoor

Post

Jeśli by próbowała cokolwiek argumentować rakiem, to nawet chyba nie do końca by jej współczuł, bo to jednak chujowy argument, szczególnie jeśli tak walisz w chuja tyle tygodni :lol:
- Super, ale to nie zmienia nadal stanu rzeczy i tego, jak to wygląda. Nie komentowałem waszego super głaskania się po policzkach niejednokrotnie nawet w obecności innych ludzi, którzy mogliby złe wnioski wyciągnąć, ale spanie sobie radośnie w jednym łóżeczku i cała reszta to słaba opcja mimo wszystko - to może powinna sobie ten rozwód wziąć, pomyślał, ale nie powiedział bo nie chciał chyba aż tak płynąć z bulwersem :lol: Odetchnął głęboko słysząc jej słowa.
- Nie wiem czym było, wiem jak wygląda. Mam prawo to widzieć jak chcę wobec ostatnich sytuacji, twoich wyjazdów i całej reszty. Zresztą nie wazne, w chuju to mam już - machnął na nią ręką. I generalnie pewnie by pojechał stąd w pizdu do innego hotelu albo willi, ochłonąć, ale nie chciał chyba zostawiać w tym momencie Jasona, nie?

autor

-

Lights, camera - bitch, smile, EVEN when YOU WANNA DIE. He said he'd love me all his life, but this life was quite short, breaking down I hit the floor all the pieces of me shattered .
Awatar użytkownika
36
177

przejęła nielegalne interesy

Rapture

-

Post

– Wszyscy wiedzą, że znamy się od zawsze i widać, że jestem z tobą, bo wobec ciebie znacznie czulsze gesty wykonuję. Przepraszam, że zasnęłam z nim w jednym łóżku, nie chciałam tego – odparła, wzruszając ramionami, bo istotnie, tak było, a potem powiedział, że nie wie czym było, ale wie jak wygląda.
– Wyjeżdżałam nie dlatego, że chciałam robić cokolwiek ci się wydaje że chciałam robić. Aha, masz to w chuju? Wspaniale, to zgarniaj Jasona i wracajcie do Seattle, pogadamy sobie na miejscu, ja nie widzę problemu – mamrotała pod nosem, a potem pokręciła z niedowierzaniem głową.
– Rób co chcesz, Mark, ale lepiej, żebyś wyjaśnił Popps, czemu dostała do podkurwione zdjęcie. A reszta dni była po prostu cholernie cicha - z dwóch stron.

ztx2

autor

-

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże”