WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
but in all chaos there is calculation
Awatar użytkownika
35
172

Matematyk, wykładowca

University of Washington

broadmoor

Post

E. Perivale
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TREŚĆ WIADOMOŚCI
Spoiler

Kod: Zaznacz cały

[sms][sms3]
[sms2]https://i.pinimg.com/236x/4c/07/f1/4c07f117409675d4f8c401b5a51f6bb8--ben-whishaw-the-hours.jpg[/sms2]
[sms4]E. Perivale[/sms4]
[/sms3]
[sms5][sms6]TREŚĆ WIADOMOŚCI[/sms6]
[sms6]TREŚĆ WIADOMOŚCI[/sms6]
[sms6]TREŚĆ WIADOMOŚCI[/sms6][/sms5]
[/sms]

autor

Ricotta

And I'm learning, so I'm leaving and even though I'm grieving I'm trying to find a meaning - Let the loss reveal it
Awatar użytkownika
36
188

architekt krajobrazu

prywatne studio

sunset hill

Post

remy
teraz mi mówisz? akurat jest w pralni. może być ta musztardowa? ładnie się zgra z seledynem, sam mówiłeś, że pasuje
tak, zgarnę Ci coś i nie, nie będę niczego jadł
aha, i hej Manny, cieszę się, że się zobaczymy!

autor

-

And I'm learning, so I'm leaving and even though I'm grieving I'm trying to find a meaning - Let the loss reveal it
Awatar użytkownika
36
188

architekt krajobrazu

prywatne studio

sunset hill

Post

remy
Manny, brzmisz jakbyś miał przynajmniej 80 lat, a niedawno sam byłeś tym DZIECIAKIEM ulegającym różnym modom, przecież pamiętam...
"obciążanie karty przy kontuarze" zabrzmiało mi jakos niesłychanie erotycznie, wiesz?
ciekawe czemu
oczywiscie, ze będzie padać. to Seattle
nie bierz parasola, ja wezme taksówkę. przyjechać po Ciebie?

autor

-

And I'm learning, so I'm leaving and even though I'm grieving I'm trying to find a meaning - Let the loss reveal it
Awatar użytkownika
36
188

architekt krajobrazu

prywatne studio

sunset hill

Post

remy
pamiętam. okropne były te buty
pójdę do piekła, ale strasznie sie cieszyłem jak Ci je zalało 😈
skarbie, prędzej mi stanie serce, niż Tobie karta - na debecie
przecież fortuna rodziców Twojego okropnego męża to jakieś źródło bez dna...
będę koło 7:15, napiszę

autor

-

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komunikacja”