WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Isaak & Ellie

I'm yours to keep and I'm yours to loose, you know I'm not a bad girl but I do bad things with you.
Awatar użytkownika
30
175

pisarka harlekinów

gdzie wena ją dopadnie

broadmoor

Post

– Też racja, ale musiałbyś wtedy zrobić wazektomię – wzruszyła ramionami, a potem już jej się zaczęło robić przykro, ona spazmatycznie oddychała i widziała, jak mocno Isaak był zagubiony, a ona… Sama nie wiedziała, czemu jej się tak przykro zrobiło. Ale zrobilo. Koszmarnie.
– Nie – powiedziała, szlochając, i wtulając w niego. – Płaczę, bo ty jesteś kochany, a ja chciałam cię wykorzystaaać – i jeszcze bardziej płakać mu zaczęła przytulając mocno głowę do jego klatki piersiowej, podczas gdy łzy na nią po prostu spływały strumieniami, a jej drobnym ciałem wstrząsał szloch.
– To się przyzwyczajaj, w ciąży będzie gorzej - jęknęła cicho, nadal się do niego tuląc – O nie, a jak moje humory sprawią, że nie będziesz mnie już kochał i mnie zostawisz z naszą dziesiątką dzieci? – no i znowu pierdolnęła już takim spazmem, że klękajcie narody. :lol:

autor

-

Feel lucky when I lay next to you You fuck me like there's something to prove One day baby I'll come through You won't have to ask me to stay
Awatar użytkownika
30
185

współwłaściciel klubu ze striptizem

Little Darlings

broadmoor

Post

- Nie, nie będę sobie nic podwiązywał. Ty możesz sobie coś takiego zrobić - pokazał jej z rozbawieniem język. Niech wszyscy trzymają się z daleka od jego jąder i penisa, bo on wcale niczego sobie podwiązywać nie zamierzał!
- Nie chciałaś mnie wykorzystać, po prostu miałaś ochotę na seks a ja nie, to nie jest wykorzystywanie, co ty w ogóle mówisz, Ellie - powiedział, trochę ciężej już powstrzymując rozbawienie i przytulił ją mocniej do siebie, składając czuły pocałunek na jej czole.
- Ale w ciąży to będzie zupełnie co innego. Będziesz miała w sobie dziecko albo dzieci, więc to będzie zrozumiałe. Teraz w sumie też jest, chociaż przyznam szczerze,że nie wiem jak sobie z tym radzić - szepnął jej do ucha, gładząc delikatnie jej plecy. - Nie istnieje rzecz która by sprawiła, że od ciebie odejdę. No, ewentualnie to, co może być po procesie ale i tak przy tobie będę. - westchnął ciężko. Chociaż nadal, wolał tego uniknąć.

autor

-

I'm yours to keep and I'm yours to loose, you know I'm not a bad girl but I do bad things with you.
Awatar użytkownika
30
175

pisarka harlekinów

gdzie wena ją dopadnie

broadmoor

Post

– Ale wazektomia jest odwracalna, a podwiązanie jajników nie- spojrzała na niego znacząco, bo i tak zamierzała mu przemówić do rozsądku. A kiedy powiedział, że nie miał ochoty na seks, to niby to wiedziała, ale zaniosła się płaczem. :lol:
– O boże, nie uważasz mnie już za atrakcyjną, nie masz ochoty na seks ze mną – odparła, ostatni wyraz przeciągając i wtulając się w niego. Matko boska, a jeśli już nigdy nie będzie jej widział jako atrakcyjnej? Przecież ona tego nie przeżyje. A gdy wspomniał, że nie wie jak sobie z tym radzić, sporzała mu w oczy i uśmiechnęła się przez łzy.
– Radzisz sobie całkiem nieźle – szepnęła, chociaż gdy wspomniał, że to, co może być po procesie, może sprawić, że od niej odejdzie, czułe, załzawione spojrzenie czekoladowych tęczówek przesunęło się po jego sylwetce.
– Kocham cię i obiecaj mi jedną rzecz. Nie będziesz chciał się rozstawać dla czyjegokolwiek dobra, jeśli faktycznie zostaniesz skazany. Poradzę sobie. Poradzę sobie ze wszystkim, ale muszę wiedzieć, że jesteśmy w tym razem. Na zawsze. Nigdy nie przestanę cię kochać. I muszę wiedzieć, muszę mieć pewność, że… Że mi tego nie zrobisz – poprosiła cicho, ale w jej spojrzeniu pojawiła się determinacja. - Nigdy mnie nie zostawiaj. Proszę – powiedziała cicho, teraz nieco drżąc w jego ramionach.

autor

-

Feel lucky when I lay next to you You fuck me like there's something to prove One day baby I'll come through You won't have to ask me to stay
Awatar użytkownika
30
185

współwłaściciel klubu ze striptizem

Little Darlings

broadmoor

Post

- Jak będziemy dziesiątkę dzieci to proponuję, żebyśmy oboje się podwiązali. Dla bezpieczeństwa - wywrócił z rozbawieniem oczami. Nie skomentowal jej lamentu, tylko dał jej płakać, nadal się gubiąc w tym co powinien zrobić :lol:
- Obiecuję, że nigdy cię nie zostawię. Ale jeśli ty byś chciała odejść, to po prostu mi powiedz - poprosił, bo jeśli poszedłby siedzieć na dziesięć lat, Isaak by zrozumiał, gdyby podjęła decyzję o odejściu. Nie zatrzymałby jej na siłę, chociaż umarłby emocjonalnie zdecydowanie. A potem poszli spać i gdy rano się obudził zobaczył tylko smsa od niej, że musiała jechać do Calls.

| ztx2

autor

-

ODPOWIEDZ

Wróć do „222”