WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
20
191

student literatury

university of washington

hansee hall

Post

Leo
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TREŚĆ WIADOMOŚCI
TREŚĆ WIADOMOŚCI
Spoiler

Kod: Zaznacz cały

[sms][sms3]
[sms2]https://i.imgur.com/vSGkRky.png[/sms2]
[sms4]Leo[/sms4]
[/sms3]
[sms5][sms6]TREŚĆ WIADOMOŚCI[/sms6]
[sms6]TREŚĆ WIADOMOŚCI[/sms6]
[sms6]TREŚĆ WIADOMOŚCI[/sms6][/sms5]
[/sms]

autor

rezz

Let everything happen to you: Beauty and terror
Awatar użytkownika
19
186

student

university of washington

hansee hall

Post

henry
hej, Leo
hmm, okay! postaram się pomóc!
a) nikt mi tak od razu nie przychodzi do głowy ale mogę popytać na roku, b) podobnie jak wyżej, ale może Ellie? mogę ją spytać jakbyś chciał
a umiejętności manualne to ja mam podobno, bo rozumiem, że to pewnie do kostiumu? mógłbym pomóc

autor

-

Let everything happen to you: Beauty and terror
Awatar użytkownika
19
186

student

university of washington

hansee hall

Post

henry
aha, okay!
chyba nie dam rady o 16:30, kończę trening dopiero kwadrans po 16:00, ale będę o 17:00?
i okay, to w takim razie pewnie zgarniemy Ellie trochę później, z tego co wiem ona też ma jakieś zajęcia

autor

-

Let everything happen to you: Beauty and terror
Awatar użytkownika
19
186

student

university of washington

hansee hall

Post

henry
na basenie w kompleksie sportowym, tym na kampusie
ale nie kłopocz się, naprawdę!
i chyba wystarczy cokolwiek będzie na imprezie. następnego dnia mam trening o siódmej, naprawdę powinienem być rozsądny
a ja mam coś przynieść? oprócz Graya?

autor

-

Let everything happen to you: Beauty and terror
Awatar użytkownika
19
186

student

university of washington

hansee hall

Post

henry
nie no, żartuję. uznaliśmy, że wyłamiemy się z trendu i unikniemy jakichkolwiek twin costumes
ja pewnie będę musiał wymyślić coś w ostatniej chwili, liczyłem na pomysł z charakteryzacją. co do Ellie to nie wiem, musiałbyś spytać. może chcesz jej numer?
bardzo się cieszę na tę imprezę!!
a trener pewnie jest dumny, nie wiem. nie bardzo to robię dla czyjejkolwiek dumy ;)

autor

-

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komunikacja”