WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Zawsze aktualne!

ODPOWIEDZ
"Moje znaki szczególne to zachwyt i rozpacz"
Awatar użytkownika
22
168

Florystka

Juniper Flowers

fremont

Post

Aurelie Louise Hill
Re w wieku dziesięciu lat wyjechała z Seattle. Wróciła 2 lata temu, szukam więc dla niej przyjaciół - nowych oraz tych z dzieciństwa - znajomych, wrogów, przelotnych romansów, kolegów od używek i innych skomplikowanych (lub zupełnie przeciwnie) relacji. Aurelie pracuje w kwiaciarni i prowadzi warsztaty z bukieciarstwa dla dzieci. Jest pozytywną, refleksyjną osobą, bywa dziecinnie naiwna. Uwaga - nie lubi przyziemności. Zapraszam!

imię i nazwisko opis relacji
imię i nazwisko opis relacji
imię i nazwisko opis relacji

Laura May przyjaciółka
imię i nazwisko opis relacji
imię i nazwisko opis relacji

imię i nazwisko opis relacji
imię i nazwisko opis relacji
imię i nazwisko opis relacji

imię i nazwisko opis relacji
imię i nazwisko opis relacji
imię i nazwisko opis relacji
Ostatnio zmieniony 2023-08-30, 23:02 przez aurelie louise hill, łącznie zmieniany 5 razy.

autor

kiwo

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Cześć! :hello:

Chciałabym podrzucić Laurę do jakiejś relacji! Ona jest trochę sztywniarą, choć nie prawnikiem :lol: także nie wiem, czy będzie im się łatwo dogadać, ale spróbować można! Do bardziej szalonych tematów mogę podrzucić Lemon Herbert-Manning

:h5:

aurelie louise hill

autor

oh.audrey

"Moje znaki szczególne to zachwyt i rozpacz"
Awatar użytkownika
22
168

Florystka

Juniper Flowers

fremont

Post

Wiesz, akurat takie sztywniary Re lubi. Taaaaaakie sztywniary, które w liceum kręciły ze swoimi nauczycielami matematyki :P
Zróbmy z mojej Re powód, dla którego na początku karty Laury jest słowo "chyba" 😏
Niech się przyjaźnią, co ty na to? Byłby z nich zgrany duet, piękny, estetyczny. Dla mojej Re trochę zbyt piękny - ale nic większego poza drobnymi dwuznacznymi sytuacjami by się nie rozwinęło. Dla Aurelie Laura może być aktualnie bliską przyjaciółką, ale taką, którą się czasem adoruje. I może mogłyby się kojarzyć z dzieciństwa - tylko nie wiem na jakiej zasadzie, bo 3 lata różnicy wieku dla dzieci to często bardzo dużo :D
Co sądzisz?
Laura May Hirsch

autor

kiwo

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

aurelie louise hill pisze: 2023-08-08, 16:16 Wiesz, akurat takie sztywniary Re lubi. Taaaaaakie sztywniary, które w liceum kręciły ze swoimi nauczycielami matematyki :P
Zróbmy z mojej Re powód, dla którego na początku karty Laury jest słowo "chyba" 😏
Niech się przyjaźnią, co ty na to? Byłby z nich zgrany duet, piękny, estetyczny. Dla mojej Re trochę zbyt piękny - ale nic większego poza drobnymi dwuznacznymi sytuacjami by się nie rozwinęło. Dla Aurelie Laura może być aktualnie bliską przyjaciółką, ale taką, którą się czasem adoruje. I może mogłyby się kojarzyć z dzieciństwa - tylko nie wiem na jakiej zasadzie, bo 3 lata różnicy wieku dla dzieci to często bardzo dużo :D
Co sądzisz?
@Laura May Hirsch

Bardzo mi się ten pomysł podoba! :hihi:
Niech się przyjaźnią, ale poszłabym chyba tu raczej w coś stosunkowo świeżego, od tego etapu życia Laury, w którym trochę bardziej otworzyła się na ludzi, dzięki czemu ta relacja z Re miałaby faktycznie szansę zaistnieć, czyli jakoś od połowy liceum.

Jestem też zdecydowanie na tak, jeśli chodzi o dwuznaczne sytuacje! Laura zacznie kwestionować swoje wybory, może jeszcze bardziej się otworzy :heart:

aurelie louise hill

autor

oh.audrey

"Moje znaki szczególne to zachwyt i rozpacz"
Awatar użytkownika
22
168

Florystka

Juniper Flowers

fremont

Post

Re jest od 2021 z powrotem w Seattle, także może mniej więcej od tamtego okresu? Czyli od... 3 liceum Laury May? Dobrze kalkuluje? :P
Laura May Hirsch

autor

kiwo

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Idealnie! To by nam dało akurat trzy lata znajomości, a to już sporo, żeby nawiązała się prawdziwa przyjaźń <3

Podbiję na pw, umówmy się na jakiś wątek :heart:

aurelie louise hill

autor

oh.audrey

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”