WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Zablokowany
Awatar użytkownika
19
187

uczeń, praktykant

Shepherd Company

belltown

Post

MAXIMILIAN SHEPHERD
Max postrzegany jest jako łamacz dziewczęcych serc, jednak nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością, chociaż sprawia wrażenie osoby zdystansowanej i zamkniętej w sobie, jeśli chodzi o pierwsze starcie z nowo poznaną osobą. Jeśli przebrnie się przez pierwsze warstwy surowości i chłodu, można dostrzec jaki jest naprawdę - chcesz się przekonać?
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji

autor

-

split me an ocean, make my mountains move, show me some stars beneath this ceiling
Awatar użytkownika
32
187

daddy long legs

twoje spotify

sunset hill

Post

Nie mogę przestać lamentować nad faktem, że Maksymilian jest hetero.... EHHHH, gdzie jest sprawiedliwość na tym świecie, to ja nie wiem!
Niemniej i tak mogę Ci podrzucić z przyjemnością moją gromadę, pewnie z Rotem Levi-Blau, Demeter Orlov i moim biedactwem, Syd Shaule na czele, bo są w najbardziej zbliżonym wieku do Shepherda!
Chętnie bym też zaoferował jakąś młodą niewiastę, której Max mógłby złamać serce, ale niestety brakuje takich w moich zastępach :D Więc daj znać, czy Cię któryś z chłopaków interesuje, i pokombinujemy!

autor

harper (on/ona/oni)

JEDNO ŻYCIE, TYLKO TYLE I AŻ TYLE, TYLE DANO KAŻDEJ ISTOCIE, A JEGO ŻYCIE BYŁO CAŁKOWITĄ PORAŻKĄ
Awatar użytkownika
20
176

asystent bibliotekarza

biblioteka w south parku

south park

Post

moja siostra jest w tobie zabujana, ale ma 13 lat, więc 1) dostaniesz wpierdol i mnie nie interesuje, co masz do powiedzenia w temacie, 2) ona dostanie szlaban i to też twoja wina, trzeba było nie patrzeć na nią przez te 0,00001 sekundy, jak przechodziłeś przez ulicę, a ona szła z naprzeciwka :///

edit. zobaczyłem, ile masz wzrostu - nvmd we're cool.

to bądź lepiej super innocent cute kraszem Paige Turner, będzie bardzo niezręcznie:)

autor

kaja

Awatar użytkownika
19
187

uczeń, praktykant

Shepherd Company

belltown

Post

Syd jest listonoszem, także podejrzewam, że Max może go kojarzyć i najczęściej to właśnie on poręczał listy, które przychodziły do biura jego rodziców. To raczej taka przelotna znajomość, którą można rozwinąć poza biurem, jeśli się gdzieś na siebie natkną.
Rotem jeśli Rotem chodzi na mecze swojej szkoły, to na pewno kojarzy Maxa, gdyż ten jest kapitanem prywatnej placówki, która od x lat ogrywa publiczne liceum. Pewnie też kiedyś spotkali się na jakiejś imprezie. Blondyn ma bardzo słabą opinię wśród ludzi, która w większości wynika z dziwnych plotek na jego temat i domniemanych dziewczyn którym złamał serce, co jest kompletnym kłamstwem. Tutaj możesz wybrać dowolny stosunek Rotema do Maxa i chętnie rozwinę to na fabule.
Demeter tu niestety nie mam pomysłu, ale chętnie posłucham Twojego.
P.S. fakt, że jest hetero w kp nie definiuje tego na fabule 😏


harper-jack dweller

autor

-

Awatar użytkownika
19
187

uczeń, praktykant

Shepherd Company

belltown

Post

Yosef na wpierdol pisze się bez wahania, podobno blizny i rany są sexy, więc chętnie to sprawdzę! Rzeczywiście możemy się nie lubić, nawet dla zasady, bo przecież w naturze musi być równowaga, a zbyt wiele osób już mnie kocha 😂

Paige i tu już mówimy o tej miłości, więc chcę też 😁


Yosef Sadler

autor

-

JEDNO ŻYCIE, TYLKO TYLE I AŻ TYLE, TYLE DANO KAŻDEJ ISTOCIE, A JEGO ŻYCIE BYŁO CAŁKOWITĄ PORAŻKĄ
Awatar użytkownika
20
176

asystent bibliotekarza

biblioteka w south parku

south park

Post

Dobra stary, jesteś z Ballard, więc mam przynajmniej jeden (1) powód, żeby cię nie lubić, może też kiedyś cię okradłem jakoś super przebiegle niby, ale na pewno w końcu się skapnąłeś, tylko że ja już to cacko (jakiekolwiek by nie było) zdążyłem spieniężyć, i może z jakiegoś powodu zapamiętałem to wyjątkowo, bo - nie wiem - byłeś najebany w jakimś klubie, to ci włoski trzymałem i ściągałem zegarem, a ty obrzygałeś mi buty, whateva.

Tak, a Paige tutaj będzie robić maślane oczy, przy czym to jest jej pierwszy krasz(!!!) jakiego miała w życiu, więc nie wie jak ma się zachować i niby wie, co ludzie gadają o Maxie i sama kiedyś wybijała go z głowy swoim koleżankom, a potem nagle ją coś strzeliło (może np. porozmawiali RAZ jak pomyliła jego szafkę ze swoją i dziwiła się, że nie chce się otworzyć) i teraz jak go widzi na korytarzu, to ucieka, ale BARDZO SIĘ ZBIERA, żeby zagadać wreszcie, i nawet go zaprosiła na imprezę swoją urodzinową (a potem wyłączyła telefon szybko), i planuje zrobić swój RUCH (pewnie spytać czy wiesz, że piramidy zbudowali kosmici...)

Maximilian Shepherd

autor

kaja

Awatar użytkownika
19
187

uczeń, praktykant

Shepherd Company

belltown

Post

Jestem za kradzieżą zegarka, chociaż myślę, że mogłeś dostać za to w mordę przy kolejnym naszym spotkaniu.


Co do Paige, jak najbardziej wszystko mi pasuje 😍 jestem ciekawa tego zdarzenia i Max na pewno pojawi się na imprezie, coby się Pai mogła mocno zdziwić ❤️

autor

-

Zablokowany

Wróć do „Relacje”