WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Zablokowany
the art of staying sane
Awatar użytkownika
30
188

księgarz, właściciel

seattle mystery bookshop

elm hall

Post

achilles du maurier
księgarz, który próbuje przywrócić świetność niedawno przejętej na własność księgarni
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji

autor

miénteme

split me an ocean, make my mountains move, show me some stars beneath this ceiling
Awatar użytkownika
32
187

daddy long legs

twoje spotify

sunset hill

Post

WITAM
otóż przychodzę, gdyż mam do oddania (w ręce dobre, albo takie sobie) całą gamę różnych mężczyzn, w kontekście związkowym równie nieudacznych co nasz drogi Achilles. nie wiem, czy np. szukasz czegoś konkretnego, czy też uśmiecha Ci się wielka postowa improwizacja, ale myślę, że nadałby się:
Syd Shaule - zapalony czytelnik, listonosz ze złamanym sercem i niespełnionym marzeniem o byciu pilotem, oraz - fanfary - niemowa porozumiewający się ze światem na piśmie; Syd jest samotnikiem, trochę z wyboru, a trochę z nieszczęścia, który otacza się kotami i książkami, więc pewnie dobrze zna księgarnianą topografię Seattle, i może przyjść do księgarni Achillesa na przeszpiegi, sprawdzić, jak sytuacja ma się po przejęciu;
lub/i
Demeter Orlov - pod względem charakterologicznym - absolutne przeciwieństwo Syda (pod względem fizycznym już trochę mniej, 100 punktów dla tego, kto zgadnie jaki mam typ, lol). Dima za dnia tańczy w balecie, po zmierzchu sprzedaje się - i swoje zdjęcia, i nagrania - w nocnych klubach, albo na OnlyFans; jest zuchwały, nieprzewidywalny, bardzo pogubiony. a ostatnimi czasy nie ma szczęścia do książek w języku ojczystym - które kocha, i za którymi tęskni - bo wojenna rzeczywistość bardzo mu okroiła dostępność rosyjskich klasyków w Stanach Zjednoczonych. toteż, Dimitri błąka się ostatnio po księgarniach w poszukiwaniu kilku tytułów (zapisanych cyrylicą), i za każdym razem ponosi fiasko. mogę go, w razie czego, przysłać i do Achillesa; sprawdzimy, co się wydarzy :>

i z góry tylko uprzedzam, że nie mam żadnych wymagań, konkretnych fantazji i wyobrażeń oraz tendencji do umawiania się na endgejmy! a zatem czekam tylko na znak, czy któreś z tej dwójki przypadłoby Ci (aka du Maurier'owi) do gustu, i jeśli tak, to się polecam do gry <3

autor

harper (on/ona/oni)

JEDNO ŻYCIE, TYLKO TYLE I AŻ TYLE, TYLE DANO KAŻDEJ ISTOCIE, A JEGO ŻYCIE BYŁO CAŁKOWITĄ PORAŻKĄ
Awatar użytkownika
20
176

asystent bibliotekarza

biblioteka w south parku

south park

Post

Siema, a ja tu wbijam z taką wizją - ja lubię książki, ty lubisz książki, ja jestem spłukany, ty trochę mniej; czy stać mnie na książki? Nie stać mnie na książki i mam lepkie palce - wszystko zależy więc od tego, jak bardzo pobłażliwy jesteś i cierpliwy: bo to, że raz się udało (albo nie udało), nie znaczy wcale, że poddam się tak łatwo - mam pod koszulką wystarczająco miejsca na nawet najgrubsze tomiszcze.

achilles du maurier

autor

kaja

Zablokowany

Wróć do „Relacje”