WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Zablokowany
Awatar użytkownika
18
162

uczennica, blogerka

-

the highlands

Post

Lucinde Ferreyra
Szukam: przyjaciółki/przyjaciela,; uroczego dupka, który dostarczy mi rozgrywki;
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji

autor

Lu

there are boys in the twilight zone, alone saints with sins and heroines - there's good and evil in their eyes
Awatar użytkownika
17
171

uczeń

ballard high

fremont

Post

Halo halo!
Nie wiem, czy my to się pokochamy, czy nie do końca, ale jesteśmy niemal w tym samym wieku, a w dodatku dla obydwojga z nas przygoda w Seattle dopiero się rozpoczyna! Możemy zapałać do siebie sympatią od pierwszego wejrzenia, albo wręcz przeciwnie - na dzień dobry wdać się w jakiś konflikt i zobaczyć jak się sprawy potoczą.
Jednym słowem - podrzucam Ro, może się przyda :D

autor

harper (on/ona/oni)

Awatar użytkownika
18
162

uczennica, blogerka

-

the highlands

Post

Cześć!
Myślę, że bardzo prawdopodobnym jest, że się dogadamy, jak już na siebie wpadniemy, więc może zaczniemy od takiej otwartej relacji i będziemy razem siedzieć na lekcji biologii? A później zobsczuny, jak dalej się to potoczy?

rotem levi-blau

autor

Lu

Awatar użytkownika
20
188

student

university of washington

-

Post

Lucinde Ferreyra

My się pewnie nie znamy za dobrze, ale chyba chodzisz do tego samego liceum, co moja (obstawiam - bardzo wredna dla ciebie :lol:) dziewczyna Coraline. Czasami czekam na nią przed szkołą albo w waszej bibliotece, więc jeśli często tam przesiadujesz, to mogliśmy się poznać!
+ Widziałem, że chyba będziecie się znać z Babylonem, z którym też dobrze żyję.
+2 Twój ojciec jest dobry w medycynę, a medycyna to cel, na punkcie którego mam niezdrową obsesję. Jeśli twój tata sobie buduje taką solidną renomę, to może moi rodzice zaproszą go kiedyś na jakąś bardzo uroczystą kolację w swojej bardzo drogiej posiadłości :lol:

Chyba damy radę coś z tego wymyślić? :heart:

autor

caspi

Awatar użytkownika
18
162

uczennica, blogerka

-

the highlands

Post

Caspian Van Dien
Jeśli Coraline jest tak wredna, jak mówisz to zapewne dane było/będzie mi ją poznać, a znając moje szczęście to wpadnę na nią w najgorszym z możliwych momentów 😅 niemniej, co Ty na to, że poznaliśmy się przypadkowo w jedynej z księgarni w Seattle, gdzie odebrałam swoje książki? Były wśród nich magazyny medyczne ojca, a wśród nich egzemplarz, którego Ty nigdzie nie mogłeś dostać? Jeśli chcesz możemy to rozegrać lub na PW ustalić szczegóły. Natomiast jeśli chodzi o uroczystą kolację to jestem za 😁

P.S. Bardzo lubię rozwijać relacje na fabule, więc jak znajdziesz chwilę, to możemy coś rozegrać

autor

Lu

JEDNO ŻYCIE, TYLKO TYLE I AŻ TYLE, TYLE DANO KAŻDEJ ISTOCIE, A JEGO ŻYCIE BYŁO CAŁKOWITĄ PORAŻKĄ
Awatar użytkownika
20
176

asystent bibliotekarza

biblioteka w south parku

south park

Post

Lucinde Ferreyra

okej, słuchaj - ja wiem, że to brzmi strasznie żenująco, ale moja siostra jest twoją najbardziej upierdliwą NAJWIĘKSZĄ fanką, ciągle wypisuje na ig pod twoimi postami takie komentarze, że jej muszę ograniczać aktywność internetową (nie wychodzi) i ogólnie STRASZNIE TO JEST NIEKOMFORTOWE, ale yghh pójdziesz z nią może na shake'a za tydzień?? będzie mieć urodziny i to byłby najlepszy prezent.... oczywiście też się pojawię, to jej przypilnuję, żeby cię nie ciągnęła za włosy jak lalkę, bo tak się zachowują trzynastolatki, wiadomo... pozdro yosef

autor

kaja

Zablokowany

Wróć do „Relacje”