tatuator

I used to draw hearts 'round your name. Now I just draw blood to face another day.

Harvey Spencer
26 lat
189 cm
mieszka w Columbia City
Gotta cut it off. Baby all you are is deadweight. Can't be moving on when you got me in this headspace.

2021-07-30, 11:06

Harvey, 25 lat

interesuje mnie: płeć piękna

tak, studiowałem
maluje na skórze
2,2 mile stąd
Jestem brzydki, ale nadrabiam poczuciem humoru. Chociaż to tinder, więc... jebać charakter. Ale za to mam uroczego pieska, chcesz poznać?
Mów mi:dobrze
MULTI:-

sprzedaję złote rybki

cursed or some shit

calypso genesee
19 lat
174 cm
mieszka w South Park
twoja stara

2021-10-21, 15:27

riley przesunął Cię w lewo.
Mów mi:kaja
MULTI:cosmo [*] piszcie miasta
. Halloween .

odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, październik - 387 punktów
Miejscowy skazaniec, temat plotek i spekulacji. Przesiedział pięć lat za morderstwo i mimo, że na koniec go uniewinniono, to zdania na temat tego, co prawdziwe, nadal są podzielone. Obecnie jest właścicielem domu pogrzebowego o nazwie Serenity. Ceni dobre kino, dalekie podróże i kuchnie śródziemnomorską. Wbrew pozorom ma całkiem niezłe powodzenie u kobiet, więc jeśli jeszcze jest wolny, to szybko może się to zmienić
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, październik - 230 punktów
Mężczyzna o wielu talentach. Ambitny, wysportowany człowiek sukcesu, w dodatku całkiem niezły kucharz. Trenuje sztuki walki, gra na pianinie i interesuje się autami. Nie toleruje kłamstwa, a sam jest opiekuńczy, lojalny i szarmancki. Prawdziwy z niego skryty romantyk. Na koniec warto dodać, że jest kawalerem, więc warto łapać, póki jest do wzięcia!