WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Zablokowany
Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Ok, najwyraźniej oszalałam, ale okej, zapraszam do bazy! Jak w każdej bazie, wstęp tylko dla wtajemniczonych, znających super tajne hasło! (Co w praktyce znaczy że tak, hasło, a poza tym miłe rzeczy są dla miłych ludzi...)

Robię rzeczy tylko na Seattle, tylko dla postaci z zaakceptowaną kartą postaci. Nie pogardzę handlem wymiennym, a jeśli nie ma takiej możliwości, zapraszam do relacji moich postaci <3 Poza tym uprzejmość nic nie kosztuje, a proszę i dziękuję dobrze działają na szybkość wykonania zlecenia :lol:

Tworzę kolejkę, ale kolejność wykonywania zamówień może być różna, bo jednak wena wenie nierówna. Miejsc w kolejce jest tyle, ile jest kropek, więc jeśli są zajęte albo widzicie, że zamówień jest tyle, że się zapełnią, jak przyjdę je wpisać, poczekajcie z zamówieniem <3

A co robię... :lama:

1 PODPISY

To robię najczęściej, najszybciej i najwięcej. Robię różne, jedne wychodzą lepiej, inne gorzej (ale jak wyjdzie gorzej, to potem zwykle robię drugi, bo tak :lol: ). Preferuje jasne gify i prostokąty, ale inne też mogę zrobić... generalnie najlepiej jak mi podrzucicie więcej gifów, żebym miała z czego wybierać.

Przykłady znajdziecie tu i w moich profilach:
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kod na zamówienie:

Kod: Zaznacz cały

[b]1. Hasło: halo, akwarium? Tu ryba! [/b]

[b]Nick: [/b](może być bez, luz, tutaj też dajcie znać czy duże/małe litery mają dla was znaczenie, czy wszystko jedno)
[b]Cytat: [/b](też może nie być, zastrzegam sobie prawo do skracania go)
[b]Gif: [/b](jw, najlepiej jak dacie mi kilka, im lepsza jakość tym lepiej, bo zawsze przy zapisie gif trochę traci. Najlepiej gdyby nie miał jakichś udziwnień kolorystycznych...)
Uwagi: (jeśli jakieś macie, na czymś wam zależy, albo jak macie pasujący av, to podrzućcie)
2. AVKI

Tu bywam już większym leniem :lol: Ale ostatecznie zawsze w końcu zrobię, zwykle minimum te 9 avów będzie. Wiele zależy od tego, jakiej jakości jest grafika danej persony, więc wolałabym uniknąć zamówień dla osób bez galerii, sesji zdjęciowych i bez dostępnej dobrej jakości :< Możecie za to podsyłać jakieś wasze wymarzone sesje i ujęcia. Jeśli chodzi o candidy i zdjęcia insta - one nie zawsze się nadają ;(

Przykłady i tumblr, polecam taglistę:
Spoiler
Obrazek Obrazek
Więcej przykładów tutaj
Kod na zamówienie:

Kod: Zaznacz cały

[b]Hasło: Tam jest Dory! [/b]

[b]Imię i nazwisko gwiazdy: [/b]
[b]Uwagi: [/b]

3. CRACKSHIPY

Ok. Tumblr ma brzydkie kodowanie, więc na nie będzie bardzo niewielka kolejka i będzie kilka 'ale'. Przede wszystkim, tu będzie trzeba się wykazać największą cierpliwością :lol: Jeśli chcesz kraki, szip musi się już dziać na forum, chociaż w jakimś stopniu. I robię dla postaci, które mają już te 50 postów na koncie, żeby się nie marnowały, bo to jednak sporo pracy. To, czy będą w kolorze, czy w czarno białe zależy w stu procentach od gifów, nic nie mogę obiecać, to samo z ilością zrobionych. Nie robię kraków dla wyglądów, które nie mają grafiki z czegoś poza sesjami zdjęciowymi, bo takie po prostu dla mnie nie mają sensu. Musi pasować sceneria i zachowanie postaci.

I będzie ograniczona kolejka na ilość zamówień na kraki, bo to pracochłonne, a u mnie z czasem bywa loteria.

Przykłady:
Spoiler
Kod na zamówienie:

Kod: Zaznacz cały

[b]Hasło: Ptaki latają kluczem [/b]

[b]Imię i nazwisko postaci: [/b]
[b]Uwagi: [/b](czy mają być bardziej wesołe, czy smutne tu możecie napisać. Możecie też podrzucić tumblry, gifhunty czy coś z dużą ilością gifów waszej postaci. Jeśli chcecie z konkretnej scenerii, albo wręcz przeciwnie, nie z jakiejś  produkcji, musicie mi o tym tutaj napisać i podać przykład, bo nie wszystkie filmy i seriale znam :lol: )

To tyle, zapraszam :yey:
KOLEJKA:
(podpisy)





(avy)




(kraki)

Ostatnio zmieniony 2021-02-27, 19:14 przez Clover Winchester, łącznie zmieniany 3 razy.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Dzień dobry, poproszę, dziękuję, przepraszam, a tak serio, to byłabym wielce zobowiązana za avki dla brata :yay:

Hasło: Tam jest Dory!

Imię i nazwisko gwiazdy: Lorenzo Zurzolo
Uwagi: najlepiej jakby były kolorowe i ładne, może niekoniecznie z sesji tego typu

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Finn dobrze bobasku, *łap* szalone pięć avów z tych siedmiu zdjęć, które typek miał! A jak na jakimś to jednak nie on, to wołaj śmiało :lol: :lol: :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Clover Winchester pisze:Finn dobrze bobasku, *łap* szalone pięć avów z tych siedmiu zdjęć, które typek miał! A jak na jakimś to jednak nie on, to wołaj śmiało :lol: :lol: :lol:
Love, dziękówa :serducho:

autor

sometimes all you can do is lie in bed and hope to fall asleep before you fall apart
Awatar użytkownika
30
162

przelewam siebie na płótno

prowadzę antykwariat

elm hall

Post

To i ja do Ciebie przychodzę <3

Hasło: Tam jest Dory!

Imię i nazwisko gwiazdy: gabriella wilde (i opcjonalnie Alicia Vikander jakby Ci się chciało xd)
Uwagi: kurde no ciężko mi powiedzieć, bo wiem, że jej zdjęcia się ciągle powtarzają, ale Ty słyniesz z robienia avków innych niż wszystkie!
There used to be a time you took all my light
Like nothing was left to find ☾ ☾ ☾

autor

lena

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Hasło: Tam jest Dory!

Imię i nazwisko gwiazdy: Alexxis Lemire
Uwagi: Wolę kolorowe od czarno-białych, ale tak, to zdaję się na ciebie :heart:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Finn <3
maggie hartwood pisze:To i ja do Ciebie przychodzę <3

Hasło: Tam jest Dory!

Imię i nazwisko gwiazdy: gabriella wilde (i opcjonalnie Alicia Vikander jakby Ci się chciało xd)
Uwagi: kurde no ciężko mi powiedzieć, bo wiem, że jej zdjęcia się ciągle powtarzają, ale Ty słyniesz z robienia avków innych niż wszystkie!
Okejka, Alicię też wpisze, na razie łap Gabi <3 Nie gwarantuje, że nic się nie powtórzy, bo zerknęłam tylko pobieżnie na tumblrze co tam z nią jest, no i generalnie ma w sumie mało tych sesji, a ujęcia uliczne kiepskiej jakości, więc zrobiłam tylko kilka </3 Ale może coś ci wpadnie w oko :hihi:

autor

sometimes all you can do is lie in bed and hope to fall asleep before you fall apart
Awatar użytkownika
30
162

przelewam siebie na płótno

prowadzę antykwariat

elm hall

Post

Clover Winchester pisze:Finn <3
maggie hartwood pisze:To i ja do Ciebie przychodzę <3

Hasło: Tam jest Dory!

Imię i nazwisko gwiazdy: gabriella wilde (i opcjonalnie Alicia Vikander jakby Ci się chciało xd)
Uwagi: kurde no ciężko mi powiedzieć, bo wiem, że jej zdjęcia się ciągle powtarzają, ale Ty słyniesz z robienia avków innych niż wszystkie!
Okejka, Alicię też wpisze, na razie łap Gabi <3 Nie gwarantuje, że nic się nie powtórzy, bo zerknęłam tylko pobieżnie na tumblrze co tam z nią jest, no i generalnie ma w sumie mało tych sesji, a ujęcia uliczne kiepskiej jakości, więc zrobiłam tylko kilka </3 Ale może coś ci wpadnie w oko :hihi:
KILKA! nie spodziewałam się, że aż tak dużo *.* są śliczne, dziękuję! wiedziałam, że poczarujesz <3
There used to be a time you took all my light
Like nothing was left to find ☾ ☾ ☾

autor

lena

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Maggie :heart: :heart:
Millie Faulkner pisze:Hasło: Tam jest Dory!

Imię i nazwisko gwiazdy: Alexxis Lemire
Uwagi: Wolę kolorowe od czarno-białych, ale tak, to zdaję się na ciebie :heart:


Oki, Twoja kolej, nie znalazłam zbyt wielu sesji, z których nie ma jeszcze avków... ani z których są więcej niż dwa zdjęcia :lol: (co za lenie z publikacjami :/ ) :hm: ale *łap* ^^ Dorzuciłam też kilka z insta 8-)

Tak czy siak, może ci coś wpadnie w oko <3

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Clover Winchester pisze:Maggie :heart: :heart:
Millie Faulkner pisze:Hasło: Tam jest Dory!

Imię i nazwisko gwiazdy: Alexxis Lemire
Uwagi: Wolę kolorowe od czarno-białych, ale tak, to zdaję się na ciebie :heart:


Oki, Twoja kolej, nie znalazłam zbyt wielu sesji, z których nie ma jeszcze avków... ani z których są więcej niż dwa zdjęcia :lol: (co za lenie z publikacjami :/ ) :hm: ale *łap* ^^ Dorzuciłam też kilka z insta 8-)

Tak czy siak, może ci coś wpadnie w oko <3
Piękne, cudne, dziękuję <33

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Millie <3
maggie hartwood pisze:To i ja do Ciebie przychodzę <3

Hasło: Tam jest Dory!

Imię i nazwisko gwiazdy: gabriella wilde (i opcjonalnie Alicia Vikander jakby Ci się chciało xd)
Uwagi: kurde no ciężko mi powiedzieć, bo wiem, że jej zdjęcia się ciągle powtarzają, ale Ty słyniesz z robienia avków innych niż wszystkie!
iiiii Vikander łap o tuu, mało, ale starałam się z nowych sesji, a że nie ma ich zbyt wiele, to tak wyszło :hm: A bez sensu robić avki z ujęć, z których ktoś już ładne zrobił :hihi: Jak pojawi się z nią coś nowego, to dorobię <3

autor

Zablokowany

Wróć do „Konkursy, ankiety, pierdolety”