WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Nessie & Ben + Elias

Awatar użytkownika
37
189

-

-

-

Post

- Tak jak byś funkcjonował wiedząc, że jest bezpieczny. Nie nakręcaj się, nie dopowiadaj sobie dodatkowych rzeczy - powiedział, bo dokładnie tak to widział. I niby wiedział, że Nesta nie była człowiekiem który jakoś bardzo dużo sobie wkręcał, ale lepiej żeby się tego pilnowała, prawda? - Nie możesz umierać, daj spokój. Rak cię nie zabił, mąż kurwiarz też nie, a będziesz umierać przez innego faceta? Nie odwalaj i nie lamentuj - delikatnie ją połaskotał, ale naprawdę bardzo delikatnie tylko tyci w ramach rozluźnienia. Pokiwał głową gdy powiedziała, że zaraz jej przejdzie. Nie sądził, ale neich jej będzie.
- Wszyscy są już pijani, Nesta. Nic nadzwyczajnego jak ty troszkę też będziesz - musnął nosem jej skroń, wzdychając cicho. Nawet tę skroń delikatnie ucałował. - Mogę się poświęcić i ja będę trzeźwy - dodal z lekkim rozbawieniem ale istotnie wypił naprawdę niewiele i mógł się poświęcić dla niej i jej pijactwa ewentualnego.
- Czyli finalnie to po prostu moja wina? Okej, jak ci ulży, to biorę to na klatę - pogładził z lekką czułością jej policzek palcami. Niech będzie i tak, no!

autor

-

Lights, camera - bitch, smile, EVEN when YOU WANNA DIE. He said he'd love me all his life, but this life was quite short, breaking down I hit the floor all the pieces of me shattered .
Awatar użytkownika
36
177

przejęła nielegalne interesy

Rapture

-

Post

– Ja wiem, ze starasz się, żeby twoje złote rady były pomocne, ale no… Nie są – powiedziała wprost, bo przy nim za bardzo w bawełnę nie musiała owijać i nie zamierzała być szczególnie dyplomatyczna, cóż. :lol:
– Mąż kurwiarz by mnie nie zabił, prędzej ja jego, ale mam na tyle klasy, że tego nie zrobiłam, bo mamy razem córkę – powiedziała, wywracając oczami. – Bo ten inny facet jest totalnie miłością mojego życia i ciężko jest być daleko i nie wiedzieć, co się z nim dzieje. Z tobą tez tak miałam, jak wyjechałeś i się nie odzywałeś po tym jak ci powiedziałam, że to koniec. Strasznie się martwiłam, jak przez miesiąc nie odbierałeś nawet od Vi – powiedziała cicho, bo w zasadzi nigdy mu tego nie powiedziała.
– I pozwolić ci być tym odpowiedzialnym? Elias, proszę cię, nie żartujmy aż tak – zaśmiała się chociaż nieco histerycznie. :lol:
– Tak, to wszystko twoja wina – pokazała mu język, ale uśmiechnęła się smutno, gdy musnął jej policzek palcami. – Dzięki, że wyszedłeś. Doceniam to – powiedziała, nawet jego dłoń ujmując i mimochodem splatając ich palce ze sobą.

autor

-

ODPOWIEDZ

Wróć do „444”