WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38
189

-

university of washington

broadmoor

Post

about me

imie i nazwisko

Lancelot Andrew Perivale

pseudonim

Lance

data i miejsce urodzenia

08.06.1985, Paryż

dzielnica mieszkalna

Broadmoor

stan cywilny

zamężny

orientacja

biseksualny

zajęcie

wykładowca akademicki

miejsce pracy

university of washington

wyznanie

ateista

jestem

przyjezdny

w Seattle od:

1987 z przerwami

my story
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
my flaws
rano:
wit. D3, wit. B12, wit. C., magnez, potas, sód
doraźnie, doustnie: prednizon (60mg - 200mg) LUB doraźnie, dożylnie: metyloprednizolon (500-1000mg);


Zwykle budzę się, i wstaję pierwszy - z wyjątkiem tych rzadkich poranków, kiedy boli za bardzo, i wtedy pozostaje mi udawać, że po prostu rozsmakowałem się w jakimś śnie tak silnie, że wcale mi nie spieszno by opuszczać, kolejno, ramiona Morfeusza, bawełniane pielesze i przestronny azyl naszej sypialni na piętrze.
Zawsze najbardziej lubiłem bardzo wczesne poranki i bardzo późne wieczory - chwile, kiedy albo jest jeszcze, albo już bardzo cicho, i bardzo ciemno, kojące dla ciała, umysłu, sumienia.
Wbrew temu, co się o mnie mówi - że jestem towarzyski, niepoprawnie czarujący, że do życia potrzebuję ludzi (i ich uwielbienia) mniej więcej tak, jak roślina potrzebuje słońca i wody, aby nie zdechnąć zwiędnąć, najlepiej czuję się w samotności. Lubię parzyć bardzo czarną, bardzo gorzką, bardzo gorącą kawę. Odliczać paciorki kolejnych pastylek w takim skupieniu, w jakim straszone Piekłem dziecko zmawia pacierz. W dobre dni biegam, wyprowadzam Fibi, biorę prysznic, wklepuję w policzki kretyńsko drogie serum - ostentacyjne placebo, mające mnie uczynić wiecznie pięknym i młodym (kiedy patrzę na siebie zanim się wchłonie, konstatuję, że wyglądam jak wampir, bardziej Bela Lugosi niż Tom Cruise - nie wiem, czy to dobra wiadomość), robię śniadanie. W złe dni idę prosto do gabinetu, albo w ogóle prosto na Uczelnię, jakbym próbował uciec samemu sobie, uniknąć własnego towarzystwa zanim przytłoczy mnie do reszty.

po południu:
octan glatirameru, (20mg);
fingolimod (0.5mg);


Moje ulubione sale zajęciowe mieszczą się w północnym skrzydle Uczelni, od męczącego zgiełku innych, potężniejszych wydziałów odcięte skrzydłami przeszklonych, wahadłowych drzwi, i długim korytarzem pachnącym kurzem, chłodem, i preparatem do utrwalania mahoniu. Wykłady lubię prowadzić w tej z szeregiem potężnych, wykończonych przyblakłymi nieco witrażami, wykuszowych okien wychodzących na wewnętrzny dziedziniec. Upieram się jednak - co semestr, i to już od prawie ośmiu lat - żeby prowadzone przeze mnie ćwiczenia i warsztaty bezdyskusyjnie wciskano do mniejszych, kameralnych sal.

wieczorem:
baklofen, (10–20 mg);


nocą:
sertralina (100mg);
zopiklon (7.5mg);

and more

imię/ nick z edenu

imię/ nick z edenu

kontakt

gg / pw / discord

narracja

czas, osoba

zgoda na ingerencję MG

tu napisz "tak" lub "nie" na ingerencję MG

lancelot perivale

matthew goode

autor

-

ODPOWIEDZ

Wróć do „W budowie”