WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
I am the designer of my own catastrophy
Awatar użytkownika
22
163

policjantka

Seattle Police Department

the highlands

Post

Elisabeth Langley
Młoda policjantka, która jeszcze nie nauczyła się w pracy pokory. Jest impulsywna, ale na szczęście umie pracować pod presją i szybko myśleć, więc zwykle wychodzi z opałów obronną ręką. Mieszka ze współlokatorką. Przez całe życie próbuje udowodnić sobie, że jest coś warta.
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
Laura May Hirsch
współlokatorka
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
Roderick Walker
partner w pracy
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji

autor

-

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

Cześć, współlokatorko :dancing:
Widzę, że jestem już wpisana, ale tak chciałam wpaść i się przywitać <33

autor

oh.audrey

when there's nothing left to burn, you have to set yourself on fire.
Awatar użytkownika
26
188

gangsterzyna z mlekiem pod nosem

meliny w south parku

south park

Post

BŁAGAM, PROSZĘ MNIE ZAARESZTOWAĆ KIEDYŚ!!!
(A tak zupełnie serio, to jak już nam się kryminały kiedyś rozkręcą, bardzo chętnie zagram jakąś konfrontację na linii Jericho-Lily! Ciekawe, że są w podobnym wieku, i pewnie łączy ich to głębokie przekonanie, że czegokolwiek nie osiągną, i tak nie będą wystarczająco dobrzy, ale jednak stoją po dwóch bardzo różnych stronach prawa i porządku społecznego...).

Poza tym bardzo chętnie podrzucę też john bradshaw jr., który, jak się okazuje, jest szwagrem Twojego nowego partnera w SPD, więc prędzej czy później będą musieli na siebie wpaść w jakimś mniej czy bardziej zawodowym kontekście!

autor

harper (on/ona/oni)

I am the designer of my own catastrophy
Awatar użytkownika
22
163

policjantka

Seattle Police Department

the highlands

Post

Laura May Hirsch, cześć, musimy coś zagrać! <3

jericho cel tradat, chętnie Cię zaaresztuję. ^^ Lily dopiero zaczyna pracę w policji, więc trochę jeszcze brakuje jej obycia w zawodzie. Niby wie, czego się spodziewać, ale wiadomo, w praktyce zazwyczaj jest nieco inaczej. Niewykluczone więc, że kiedy na siebie wpadną, może się okazać lekko nadgorliwa, ale hej – nie bez podstaw, skoro Jericho to niezłe ziółko. :lol:
Jeśli chodzi o Johna, to tak, pewnie gdzieś na siebie trafią i zobaczymy!

autor

-

my bedroom smells like rotten food and i guess so do i
Awatar użytkownika
19
172

nie mówimy o tym głośno

ale w obcych łóżkach śpi się najlepiej

south park

Post

Lily Langley, no dzień dobry, no więc ja zacznę od początku, bo to wcale nie było tak; to są leki przeciwbólowe, pani sobie niuchnie, jak pani nie wierzy. no bo ja mam zwyrodnienie kręgosłupa i bóle reumatyczne różne, no śmiało, proszę się sztachnąć, na boga zaklinam, że tu wszystko legalnie jest i cacy. bardzo pani ładnie w tym mundurze, to jakiejś lepszej jakości chyba koszula, nie? nie? a no, a wygląda naprawdę dobrze, serio. ale jaki donos niby? kto doniósł? pani kochana, bo oni donoszą, bo zazdroszczą, ja normalnie pracuję, podatki odprowadzam, nie wiem w czym problem, ale pani im nie wierzy, serio, (kto doniósł?)
Obrazek

autor

kaja

I am the designer of my own catastrophy
Awatar użytkownika
22
163

policjantka

Seattle Police Department

the highlands

Post

cosmo fletcher, OMG, chcę to zagrać! *.*

autor

-

my bedroom smells like rotten food and i guess so do i
Awatar użytkownika
19
172

nie mówimy o tym głośno

ale w obcych łóżkach śpi się najlepiej

south park

Post

Lily Langley pisze: 2023-05-09, 13:20 @cosmo fletcher, OMG, chcę to zagrać! *.*
To wiesz, gdzie mnie szukać :happy:
Obrazek

autor

kaja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”