WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
35
184

Policjant

Seattle PD

columbia city

Post

Roderick Walker
Pan policjant, mąż Sarah. Chciały mieć dziecko, ale coś nie działa. Ostatnio stracił swojego wieloletniego partnera i przyjaciela i jakoś stara się zebrać do kupy.
Sarah Walker
małżonka
Elizabeth Langley
Partnerka w policji
imię i nazwisko
opis relacji

autor

-

And I need you behind the gun; I'll be the one to come undone
Awatar użytkownika
31
180

blue blood blues

seattle pd

columbia city

Post

No witam - i kolegę po fachu, i szwagra jednocześnie! Co za kombinacja!

Chyba wspominaliśmy o tym jakimś jednym, luźnym zdaniem, ale coś mi się wydaję, że John mógł maczać palce w poznaniu się Rodericka i Sarah...
Niewątpliwie John i Roderick spotykają się także w poza-zawodowym kontekście, chociażby na obowiązkowych, rodzinnych barbecue u Bradshawów seniorów.
Pytanie jednak, na ile blisko panowie się tak naprawdę znają, i na ile się lubią?
Z jednej strony mogliby trzymać sztamę... Z drugiej tak sobie myślę, że może jednak mają na przykład dwa zupełnie różne podejścia do pracy, więc częściej niż chadzać na wspólne pączki albo piwo po pracy, zdarza im się drzeć ze sobą koty?
Powiedz mi tylko, czy - teraz, kiedy Walker już powstał - czujesz, że mu potrzeba raczej pozytywów, czy negatywów?
Dodam też, że chłopcy chyba niedługo znajdą się w podobnej sytuacji - to jest z romansem? ważną emocjonalną relacją na boku i kryzysem w małżeństwie. No, i pojawią się różne około-kryminalne elementy, które można by też wykorzystać, ale o tym pewnie pogadamy sobie jak już będziemy znać aktualny stan gry między naszymi gliniarzami :)


Roderick Walker

autor

harper (on/ona/oni)

Awatar użytkownika
35
184

Policjant

Seattle PD

columbia city

Post

Witam witam i o zdrowie pytam!

A więc tak, w sumie na pewno John był człowiekiem, dzięki któremu Rudy i Sarah się poznali. Może to był faktycznie jakiś jego plan, a może całkowity przypadek?
Są teraz w zasadzie... rodziną, więc na pewno się znają i widują pozapracowo, czyli chociażby te obowiązkowe, rodzinne bbq u Bradshawoów seniorów, to brzmi świetnie :)
Myślę, że będą się znali od samego początku, kiedy John zaczął pracować w SPD, bo w sumie tak stimingowaliśmy poznanie się Sarah i Rudy'ego, na czas właśnie po skończeniu akademii i dostaniu się do policji przez Johna.
Może przez jakiś czas się naprawdę nieźle dogadywali, potem Rudy ożenił się z Sarah. Może nawet przez chwilę byli partnerami, bardzo krótko, bo John później został detektywem i trochę im się kontakt popsuł wtedy?

A co będzie później, tj. właśnie przez tę ważną emocjonalną relację na boku jak to opisane zostało, to... zobaczymy jak wyjdzie? :D

john bradshaw jr.

autor

-

Got a lot baggage, always feeling like a tourist
Awatar użytkownika
32
169

prezenterka radiowa

KIRO Radio

columbia city

Post

Siemanko! Roderick Walker

Lava mi tutaj pasuje najbardziej, bo chyba nie ma co ci podrzucać małolat, skoro jedną już masz w pracy :lol:
No i tak sobie myślę, że może znaliby się od lat? Roderick mógłby być jakimś najlepszym przyjacielem brata Lavy. A więc spotykaliby się na jakiś domówkach, urodzinach, cokolwiek?

Albo mogli się ze sobą spotykać, jak mieli po 20coś lat?

autor

Pateczka

my bedroom smells like rotten food and i guess so do i
Awatar użytkownika
19
172

nie mówimy o tym głośno

ale w obcych łóżkach śpi się najlepiej

south park

Post

Roderick Walker, panie oficerze, pan posłucha, bo to wcale nie było tak - ja tu po prostu stoję i palę szluga, to nie moja wina, że do mnie podchodzą, a ja wychowany jestem dobrze i odpowiadam, tak? nic złego nie robię przecież, TYLKO SOBIE STOJĘ, pan mi udowodni, że robię coś nielegalnie, to wtedy będziemy rozmawiać. a wczoraj to nie byłem ja, tylko ktoś inny. pan by się zainteresował może tym, jak bogaci kradną, a nie kto się w south parku sprzedaje, na przykład?? mam parę propozycji, co do przeprowadzenia pozarutynowych kontroli podatkowych, chwilunia, mam gdzieś zapisane....
Obrazek

autor

kaja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”