WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

sydney sweeney

Zablokowany
and the moon asked "who was the one that made you fall in love with me dear?"
Awatar użytkownika
18
161

kończy szkole

królowa liceum

broadmoor

Post

about me

imie i nazwisko

coraline somerset

pseudonim

baby

data i miejsce urodzenia

30 grudzień 2004, Seattle WA

dzielnica mieszkalna

queen anne

stan cywilny

panna

orientacja

99% hetero

zajęcie

uczennica

miejsce pracy

za dekadę przejmie firmę ojca

wyznanie

buddyzm

jestem

miejscowy

w Seattle od:

urodzenia

my story
Mam pięć lat i długie jasne włosy, idę z mamą za rękę (a właściwie ona mnie ciągnie, bo me wielkie zielone ślepia obserwują każdy kąt ruchliwej ulicy) - pierwsze co widzę to zmęczonego człowieka, starca wpatruję się w ziemię - w dłoni trzymając brązową (nieco rozszarpaną) teczkę, wnioskuję: jest smutny; chcę zapytać o to mamę, lecz siłą wciąga mnie do budynku. Następuję jasność - białe światła zastępują te pochmurne, deszczowe Seattle'owe niebo. Wchodzimy do sklepu. Przyszłyśmy po lalkę. Kupiła mi dwadzieścia.

Właśnie kończę dziesięć lat, wracam z prywatnej szkoły (a właściwie jadę z szoferem Brandonem samochodem taty) - gdy wysiadamy niesie on za mną z piętnaście toreb z prezentami. Wchodzę do domu, siadam przy wielkim stole - a na nim Becky i Sarah (nianie) kładą zbyt wiele porcji mojego ulubionego dania. Dwa dni temu zażyczyłam sobie kucyka. Dostałam stadninę koni. Wybiegam na zewnątrz, przed drzwiami stoi rodzina Van Dien'ów - a w tym Caspian - który od tamtej pory pozostanie jej mężem nieodłączną częścią życia dziewczęcia.

Mam piętnaście lat i po raz pierwsi moi rodzice nie zdążyli na samolot z Nowego Jorku do Seattle - przedłużyła im się konferencja. Wracam do domu wraz z Andreą i Nancy - wchodzimy do środka i nagle wszyscy wyskakują krzycząc: „Niespodzianka!” Zapragnęłam wyjazdu, wraz z Caspianem w trzy miesiące wakacji zwiedziliśmy Europę. Marzę o tym, aby zamieszkać w Paryżu. Na każde święto dziękczynienia jeździmy tam wspólnie we dwie rodziny.

Dziś skończyłam osiemnaście lat, właśnie wróciliśmy z Vegas - mam chłopaka (myślę o pierścionku?), przyjaciół, kończę szkołę i przed sobą Yale. Jest teraz najważniejsze, tam poznali się rodzice - co roku na święta zakładam ich bluzę - i dzięki niej za dziesięć lat przejmę firmę ojca.
my flaws
- gra na fortepianie, w dzieciństwie wygrywała wszelakie konkursy, chcieli aby dołączyła do orkiestry symfonicznej, lecz Coralnie odmówiła woląc skupić się na nauce.
- jest oburęczna.
- jest manualnie uzdolniona, w wolnym czasie (a ma go bardzo mało patrząc na wszystkie zajęcia dodatkowe) lubi usiąść i ozdobić w jakikolwiek sposób pokój lub salon.
- umie jeździć na łyżwach, nartach i snowboardzie, co roku w ferie cała jej rodzina wyjeżdża do Aspen.
- jest jedynaczką w niej cała nadzieja
- Julia Somerset (mama) prowadzi firmę farmaceutyczną - tak jak wszelakie fundacje, ich nazwisko znajduję się na wielu bilbordach - za to Hal posiada kancelarie prawniczą oraz zamierza startować na polityka.
- dziadek Philip jest w partii rządzącej Seattle.
- ich ród wywodzi się z Nowego Jorku.
- nie cierpi gier sportowych, choć codziennie rano biega po 15 km wzdłuż morza.
- nie ma na nic uczulenia
and more

imię/ nick z edenu

-

kontakt

pw

narracja

przeszły, 3 osoba

zgoda na ingerencję MG

nie

coraline somerset

sydney sweeney

Ostatnio zmieniony 2022-11-12, 14:53 przez Coraline Somerset, łącznie zmieniany 2 razy.

autor

lepiej nie

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

akceptacja!
Serdecznie witamy na forum, twoja karta została zaakceptowana. Możesz teraz dodać tematy z relacjami, kalendarz oraz telefon i cieszyć się fabularną rozgrywką, którą musisz rozpocząć w ciągu 7 dni.

autor

Zablokowany

Wróć do „Panie”