WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Zablokowany
Awatar użytkownika
0
0

-

Post

<table><div class="rel0">
<div class="rel1">Saoirse Hughes</div>

<div class="rel2"><img src="https://64.media.tumblr.com/04a02cc25c6 ... pnj"></div>
<div class="rel3">Zorganizuje pogrzeb tobie i twoim bliskim, chociaż robi to od niedawna. Pochodzi z bogatego domu, ale od dwóch miesięcy nie ma dobrych kontaktów z rodzicami - odkryła skrywana tajemnice jednego z nich i nie potrafi już spojrzeć na niego tak samo. Pięć lat temu <i>ktoś</i> zamordował jej siostrę.
<br><br>Szukam dla niej reszty rodzeństwa, przyjaciółki od serca, kilku koleżanek, współlokatorów (×3), byłych, frenemies I takich których szczerze nie znosi z wzajemnością. W zasadzie więc wszystkiego :lol:</div>

<div class="rel4"><div class="rel5">

<div class="rel6"> <input type="radio" id="rel6-1" name="rel6-gr" checked><label for="rel6-1">family</label>
<div class="rel7">
<div class="rel8">
<b>Ariel Darling</b>
Przyrodnia siostra, chociaż Saoirse nie wie, że to akurat ona. Szuka jej od jakiegoś pół roku, ale wcale nie jest bliżej rozwiązania zagadki. Co najzabawniejsze wpadła na nią kilka miesięcy temu, kiedy Ariel mieszkała jeszcze w hotelu, później spotkała się z nią jeszcze kilkukrotnie - wszystko było przypadkiem - aż w końcu Hughes pomogła jej z mieszkaniem. Los bawi się tą dwójką, bo przecież obie siebie szukają, nie wiedząc, że się odnalazły.

<b>Conor Hughes</b>
Młodszy brat, chyba najmłodszy z rodzeństwa. Pewnie go kocha, czasem nienawidzi, a może w ogóle go nie lubi? Nie wiem, bo zostałam trochę jakby zignorowana :lol:

<b>June Hughes</b>
Młodsza, pyskata siostrzyczka której <i>niechcący</i> powiedziała o tajemnicy ich tatusia o zdradzie i siostrze gratis. Wskoczyłaby za nią w ogień, czasem pewnie pożycza jej ubrania i na pewno spyta ją o to jak dokładnie działa tinder :lol:

<b>imię i nazwisko</b>
opis relacji opis relacji
</div> </div> </div>

<div class="rel6"> <input type="radio" id="rel6-2" name="rel6-gr"><label for="rel6-2"> good </label>
<div class="rel7">
<div class="rel8"><b>Blake Griffith</b>
Był narzeczonym jej siostry Ivory i od początku nie wierzyła w jego winę. Mieli ze sobą dobry kontakt wtedy, kiedy Ivory żyła, ale teraz wcale nie jest źle. To przecież do niego przyszła by dowiedzieć się, czy Ivory mówiła coś o przyrodniej siostrze, to jemu opowiedziała o swoich problemach i to dzięki niemu ma pracę.

<b>Virgie Biondi</b>
Od niedawna razem pracują, ale znają się znacznie dłużej. Saoirse razem z Blondi leczy migreny, a później towarzyszy jej w wycieczkach po barach country, gdzie -w jednym z nich - zdobyły tytuł Miss Rodeo.

<b>Molly Murphy</b>
Przyjaciółka ze szkoły, z która straciła kontakt na długie…lata? A może miesiące? W każdym razie miały swój reunion, okazało się, że Molly była cały czas w toksycznym związku, a Sao nawet tego nie dostrzegła. Pluje sobie w brodę.

<b>Nicole Ellsworth</b>
Zna ją w sumie od zawsze, głównie ze względu na znajomość ich rodziców oraz przez.wzglad na Ivory. Studiowały na tym samym uniwerku i Saoirse była jej wdzięczna za wszelką pomoc w nauce. </div> </div></div>

<div class="rel6"> <input type="radio" id="rel6-3" name="rel6-gr"><label for="rel6-3"> bad </label>
<div class="rel7">
<div class="rel8"> <b>imię i nazwisko</b>
opis relacji opis relacji

<b>imię i nazwisko</b>
opis relacji opis relacji

<b>imię i nazwisko</b>
opis relacji opis relacji

<b>imię i nazwisko</b>
opis relacji opis relacji </div> </div> </div>

<div class="rel6"> <input type="radio" id="rel6-4" name="rel6-gr"><label for="rel6-4"> complex</label>
<div class="rel7">
<div class="rel8"> <b>Vex Newman</b>
Jej nowa współlokatorka, o której jeszcze dużo nie potrafi powiedzieć, ale wydaje jej się być sympatyczna. Ma małomówne rybki i dużą kolekcję kubków, które zajmują miejsce w jej (prawie) pustych szafkach.

<b>Eliot Adler</b>
Wspolokator, który wprowadził się kilka dni po Vex. Jest przystojnym facetem, przez co Saoirse czasami zachowuje się jak dziwak w jego towarzystwie.

<b>Jason Kim</b>
Randka z tindera - jeszcze niewiele może o nim powiedzieć, poza tym, że miły z niego facet o nieziemskimi głosie. Podniósł jej ego, bo przecież jest celebrytka i zaprosił na randkę akurat ją.

<b>Elijah Martinez</b>
Prywatny detektyw, którego ma zamiar zatrudnić na podstawie opinii na google reviews, bo zdała.s9bie sprawę, że jednak sama nie znajdzie swojej siostry przyrodniej.
</div> </div></div>

</div></div>
</div></table>
Ostatnio zmieniony 2020-11-27, 00:36 przez Saoirse Hughes, łącznie zmieniany 6 razy.

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Cześć 8-) Przychodzę trochę dla formalności, bo większość w zasadzie mamy ustaloną + widzę, że i jestem ładnie wpisany :D

PS. I mam nadzieję, że razem z Virgie nie zaczną chcieć zaplanować pogrzeb Griffitha w jakimś momencie ich współpracy :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Cześć! Ja też tylko w ramach formalności wpadłam się przywitać. :dumb:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

przychodzę po jakieś fajne relki współlokatorko 8-)

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Pan jest bardzo przystojnym współlokatorem, panie Adler, więc może jakieś dziwne, czasem niezręczne zachowanie być ze strony Sao, ale proszę się nie zrażac :lol:

autor

Awatar użytkownika
0
0

-

Post

Cześć, my się na pewno znamy z pracy. Liane jest typem osoby, która lubi robić więcej niż powinna i pomagać tam gdzie nie zawsze jest potrzeba, więc poza kopaniem, czyszczeniem i przygotowywaniem grobów mogła od czasu do czasu dopytywać czy w czymś by Sao nie pomóc bo a nuż się przyda. To czy Sao faktycznie chciała jakiejś pomocy i współpracy to już zależy od Ciebie, mogły się przy wspólnym organizowaniu polubić lub wręcz przeciwnie nie przepadają za sobą, choć Liane stara się utrzymać przyjacielskie relacje ze współpracownikami

autor

Zablokowany

Wróć do „Relacje”