WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
25
177

student i dorywczo bileter w teatrze

university of washington

belltown

Post

<table><div class="chat0"><div class="chat1"> <div class="chat2"><b> mis3ricord3</b></div> <div class="chat3"><div class="chat-time"> piątek, 23:15 </div> <div class="chat-m">Dobry wieczór, F.! </div> <div class="chat-m">Jak Ci minął dzień?<br> Przepraszam, że tyle milczałem! W tym tygodniu miałem absolutne urwanie głowy, ledwo zipię 🤕 a A podobno rok akademicki dopiero się zaczął... Ugh, strach się bać co będzie dalej.</div> <div class="chat-m">Jak się masz, tak generalnie? (Wbrew pozorom to nie to samo pytanie, co "jak Ci minął dzień?" 😉 ) <br>
Myślałem o Tobie ostatnio. Też dlatego, że obejrzałem wreszcie ten dokument Davida Attenborough na Netflixie z moją młodszą siostrą (to znaczy obejrzałem z moją siostrą, a nie, że była w dokumencie...), widziałaś? Jestem pewien, że by Cię mega poruszył i pewnie by Ci się spodobał!</div> </div> <div class="chat-menu"><b>Aa...</b></div> </div></div></table>

autor

-

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

<table><div class="chat0"><div class="chat1"> <div class="chat2"><b>Freesia</b></div> <div class="chat3"><div class="chat-time"> piątek, 23:33 </div> <div class="chat-m">Dobry wieczór!</div> <div class="chat-m">Faktycznie na chwilę zniknąłeś, ale przyznam, że też miałam zwariowany tydzień i niewiele tu zaglądałam. Początku roku zawsze są trudne, natomiast nie mogę obiecać, że będzie lepiej. To jednak UoW! Ale też wszystko zależy od zaangażowania, wiadomo. </div> <div class="chat-m">Generalnie? To wszystko zależy, jak bardzo grzecznościowe jest to pytanie. Chociaż patrząc na nasze poprzednie rozmowy, to chyba mogę napisać, że... fatalnie. Natomiast mam nadzieję, że u ciebie jest o wiele lepiej i opowiesz mi o czymś, co poprawi mi humor!</div><div class="chat-m">Widziałam ten dokument, jest świetny. Pięknie zrealizowany, no i ten głos! Siostrze się podobał? </div> </div> <div class="chat-menu"><b>Aa...</b></div> </div></div></table>

autor

oh.audrey

Awatar użytkownika
25
177

student i dorywczo bileter w teatrze

university of washington

belltown

Post

<table><div class="chat0"><div class="chat1"> <div class="chat2"><b> mis3ricord3</b></div> <div class="chat3"><div class="chat-time"> piątek, 23:38 </div> <div class="chat-m">A, to to nie! Nie śmiem sobie nawet wyobrażać, że nagle miałoby się zrobić łatwiej! </div> <div class="chat-m">Oj, chyba znamy się na tyle, że wiesz, że to nie było tylko grzecznościowe pytanie...<br>
Bardzo przykro mi to słyszeć. Daj znać gdybyś chciała opowiedzieć coś więcej, albo po prostu pogadać. Ale bez presji! </div> <div class="chat-m">Postaram się stanąć na wysokości zadania, ale nie obiecuję, może Cię zanudzę na śmierć! W każdym razie: to ma związek z moją siostrą i tym dokumentem. Otóż podobał jej się bardzo, ale pod jego wpływem wpadła na pomysł, że będzie ratować świat, i wykupi sobie jakis wydumany obóz w rezerwacie zajmującym się ochroną żółwi. W Tajlandii...<br>
Wierz lub nie, ale wyjąłem jej kartę kredytową naszego ojca z ręki dosłownie w ostatniej chwili! Na szczęście znaleźliśmy kompromis, i teraz co czwartek odbieram młodą z zajęć z pszczelarstwa, bo jak wiadomo - pszczoły są zbawieniem dla naszej planety! <br> Ale jeśli
ta historia jednak nie poprawi Ci humoru, to masz tu jeszcze drobny bonus dosłownie sprzed chwili: Obrazek
</div> </div> <div class="chat-menu"><b>Aa...</b></div> </div></div></table>

autor

-

your mistaken if your thinking that I haven't been called cold before
Awatar użytkownika
21
176

studentka architektury

kawiarnia Liberte

belltown

Post

<table><div class="chat0"><div class="chat1"> <div class="chat2"><b>Freesia</b></div> <div class="chat3"><div class="chat-time"> piątek, 23:42 </div> <div class="chat-m">Tak, to prawda! Nie powinnam w to wątpić. </div> <div class="chat-m">Chyba będę chciała, gdy tylko to przetrawię sama. Dziękuję! </div> <div class="chat-m"> Cieszę się, że już weekend, bo chyba mnie przewiało. Leżę pod kocem, popija gorącą herbatę i wyszukuję szybkich sposobów na stanięcie na nogi w ciągu dwóch dni. Jakieś propozycje? </div><div class="chat-m">Przyznam szczerze, że takiej historii się nie spodziewałam! Podziwiam twoją siostrę za zaangażowanie i brak obaw przed takimi planami. Rozumiem też, że Tajlandia i ratowanie żółwi to też nie jest najlepszy pomysł na ratowanie świata, zwłaszcza jeśli trafiłaby na jakiś scam… natomiast zajęcia z pszczelarstwa brzmią świetnie! <3 </div> <div class="chat-m">Słodziak, jak zawsze! Wspaniale, że masz go obok siebie. </div> </div> <div class="chat-menu"><b>Aa...</b></div> </div></div></table>

autor

oh.audrey

ODPOWIEDZ

Wróć do „inne formy komunikacji”