biznesmen

-


Isaiah Gabor
45 lat
183 cm
mieszka w South Park

2022-08-10, 12:55


about me

imie i nazwisko

Isaiah Gabor

pseudonim

Isa

data i miejsce urodzenia

15.11.1977 - Kluż-Napoka

dzielnica mieszkalna

COLUMBIA CITY

stan cywilny

wdowiec

orientacja

hetero

zajęcie

biznesmen

miejsce pracy

Midas Golden Touch Triumph Airlines S.A. Golden Horizon


wyznanie

chrześcijaństwo- romski kościół adwentystów


przyjezdny

w seattle od 28 lat

my story

» Isaiah urodził się w Transylwanii w mieście Kluż-Napoka. Był Drugim synem swoich rodziców. Urodził się w społeczności Romów Gabor. Ich cała społeczność nosi to samo nazwisko na cześć węgierskiego króla, który przyznał im prawa w XVII wieku. Gaborowie są często nazywani romską arystokracją ze względu na jasną skórę i status majątkowy. Isaiah dorobił się jeszcze czwórki rodzeństwa jeszcze jednego brata i dwóch sióstr.

» W Rumuni żył do 17 roku życia, kiedy wyjechał ze swoją rodziną oraz przyszłą żoną do Stanów Zjednoczonych. W Seattle znalazł się nie bez przyczyny tutaj mieszkała również jego rodzina. Opuścili Rumunię w nadziei na znalezienie lepszego miejsca, większych możliwości. Ale wszystko skomplikowało się kiedy jego matka kategorycznie chciała wracać i tak Gaborowie jeden po drugim wykruszali się wracając w swoje strony. Isaiah był jednak zbyt ambitny, zbyt pracowity i za bardzo zawzięty (nawet można go nazwać zbyt upartym) by się wycofać. W wieku 21 lat wziął ślub z Rosaliną i postanowił zostać, niewielki biznes, który otworzył z ojcem przejął i zajmował się nim nie zwracając większej uwagi na to, że jego ukochana chciała wracać do ukochanej ojczyzny. Nie zmienił zdania, choć z perspektywy czasu poniekąd żałuje tej decyzji, że odciągnął ukochaną od rodziny i bezpiecznego miejsca.

» Isaiah choć zajmował się rodzinnym biznesem, zgodnie z wolą ojca musiał ukończyć studia, jeśli chciał pozostać w Stanach. Ojciec Isaiaha, postanowił zafundować synowi naukę w Seattle. Ciężko było mu pogodzić naukę i rodzinny biznes, który przeją od ojca jakim był warsztat, ale Isaiah widział ogromny potencjał w tym, co może przynieść mu wykształcenie. Ekonomia nie była najciekawszym z kierunków, ale młody Gabor nie przestawał walczyć. Po skończeniu studiów, postanowił stać się maklerem i to na giełdzie zarabiać największe pieniądze. By uzyskać licencję maklerską musiał ponad rok odbywać staż.

» Isaiah i Rosalina od początku starali się o dzieci, to w ich kulturze było zakorzeniono głęboko, każda z rodzin i każda z kobiet Gabor, chciała mieć przede wszystkim rodzinę im liczniejsza tym lepsza. Ale z upływem lat i im mniej było Isaiaha w domu, tym Rosalia traciła wiarę, że może dać mężowi dziecko. Isaiah nie zwrócił uwagi, gdy Rosalia traciła ten blask w oczach, sądził że zarabianie jest najważniejsze, pieniądze które przynosił do domu. Kariera maklera rozwijała się z każdym rokiem coraz bardziej, pieniędzy i nowych biznesów przybywało. Isaiah otworzył własne biuro maklerskie, wszystkie zarobione pieniądze po kilku latach zainwestował w linię lotniczą. Triumph Airlines S.A był dla Isaiaha największym sukcesem, traktował ją jak własne dziecko i może to był pierwszy krok do tragedii?

» W 2016 roku Isaiah znalazł swoją żonę martwą w łazience, popełniła samobójstwo i choć nie mówi się o tym w jego rodzinie, nie porusza się tego tematu, ale Isaiah obwinia siebie, co zresztą przypominają mu codziennie rodzice Rosaliny. W społeczności romskiej, więzy małżeńskie łączą dwie rodziny i nawet po śmierci jednego z małżonków jego rodzinę traktuje się jak własną. Od tamtej pory Isaiah nie znalazł sobie nikogo. Poświęcił się całkowicie pracy.

» Niewielki warsztat z wyrobami jubilerskimi z czasem przerodził się w ekskluzywny salon jubilerski. Midas Golden Touch choć należy do Isaiaha pieczę nad interesem przejęła jego najmłodsza siostra, z czego osobiście Isaiah jest bardzo dumny.
my flaws
♣ Jest dość zamkniętym w sobie człowiekiem, może wydawać się na pierwszy rzut oka, że jest ponurym człowiekiem, ale przy bliższym spotkaniu okazuje się zupełnie inny,
♣ Jego kultura i korzenie są dla niego najważniejsze. Bardzo często wraca do rodzinnej Transylwanii, tradycje i każde święta od zawsze obchodzi zgodnie ze zwyczajami.
♣ Jest wierzący, zresztą jak cała jego rodzina. Nie dorobił się własnych dzieci co osobiście dla Isaiaha jest ogromną skazą na honorze, marzy o dzieciach, ale pogodził się z ich brakiem. Obecnie pomaga siostrze i jej mężowi w wychowywaniu gromady niesfornych dzieciaków, ale jest raczej pobłażliwym wujkiem.
♣ Jest właścicielem Midas Golden Touch - sklep jubilerski, Triumph Airlines S.A. - linie lotnicze oraz Golden Horizon - dom maklerski.
and more

imię/ nick z edenu

Isaiah

kontakt

pw

narracja

czas przeszły, osoba 3

zgoda na ingerencję MG

nie

Isaiah Gabor

Michael Fassbender

Mów mi:Isaiah
MULTI:brak
 


Vist

Seattle


Dreamy Seattle
1 lat
1 cm
mieszka w Queen Anne

2022-08-14, 11:18


akceptacja!
Serdecznie witamy na forum, twoja karta została zaakceptowana. Możesz teraz dodać tematy z relacjami, kalendarz oraz telefon i cieszyć się fabularną rozgrywką, którą musisz rozpocząć w ciągu 7 dni.
Mów mi:Dreamy Seattle
MULTI:-
. pierwsze urodziny forum .
 
Wyświetl posty z ostatnich:   


odpowiedz
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do: