studentka medycyny

x

Poppy Park
24 lata
167 cm
mieszka w South Park
"where have you been?" she whispers

2022-06-25, 11:52

Poppy Parker
Little Miss Perfect - 24-letnia studentka medycyny, która przez całe życie podążała za szlakiem, który obrali dla niej rodzice. Z pozoru wszystko jej wychodzi; ma idealne oceny, całkiem dobrą pracę i ładne mieszkanie. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wolałaby działać coś w kierunku z muzyką; że nie jest usatysfakcjonowana ścieżką, którą obecnie idzie, ale nie ma dość odwagi, by cokolwiek z tym zrobić. Jest opiekuńcza i nie lubi konfrontacji; prędzej uśmiechnie się i nic nie powie, niż będzie szczera, gdy coś będzie jej przeszkadzać.
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:echo
MULTI:x

when i hold you close to me

i could always see a house by the ocean

marcin tyszka
24 lata
173 cm
mieszka w Queen Anne
and last night i could hear the waves as i heard you say, "all that i want is to be yours"

2022-06-25, 12:08

Cześć POPS. Słuchaj, BLIŹNIĘTA i BARANY są bardzo kompatybilne, więc ja myślę że powinniśmy zaufać astrologii i jednak się na jakimś etapie naszej znajomości zakumplować. Wierzę, że faktycznie mogliśmy (cudem) trafić na siebie na kampusie. Acha, no i mogę ci załatwić wlotki na koncert HARPER-JACKA, jeśli cię to interesuje...
Mów mi:preskot [on/jego]
MULTI:bastian everett, orion hayward
. 2 urodziny forum .

saudade,

nothing more that i can say says it in a better way

Lily Park
16 lat
166 cm
mieszka w Columbia City
it was her chaos that made her beautiful

2022-06-25, 15:22

Wiesz, rodzice mówią, że powinnam iść w twoje ślady, ale ja nie wiem??? Bo ty jesteś taka mądra i dużo jesteś w stanie osiągnąć i ja w to tak bardzo wierzę, zdecydowanie bardziej niż to, w jaką stronę chcę iść :((
Mam po tobie super poprzeczkę, wiesz? :((
Mów mi:Ságe
MULTI:viktor

Cause you love, love, love

when you know I can't love

Ettel Franka Schechter
26 lat
168 cm
mieszka w Fremont
So I think it's best we both forget before we dwell on it the way you held me so tight all through the night

2022-06-25, 19:04

dzień dobry, zanim się roztopię w te upały, przyszłam powiedzieć, żebyśmy się koleżankowały. <3
Mów mi:kochana (ona, jej)
MULTI:Noah
. 2 urodziny forum .

Uczy się życia

grając w gry i biegając za piłką

David Park
18 lat
180 cm
mieszka w Columbia City

2022-06-25, 21:29

DZIEŃ DOBRY/DOBRY WIECZÓR!

A więc jestem Twoim młodszym bratem, który chyba z milion razy słyszał teksty typu ,,Mógłbyś brać przykład ze starszej siostry?" i szczerze? Ma ich serdecznie dość, ale uważa, że wszystko się zmieni, kiedy wreszcie osiągnie sukces w postaci otrzymania propozycji gry dla jakiejś znanej (a zarazem dobrej) drużyny piłkarskiej. Mimo wszystko love you sis <3

Podrzucam też Jina, który jest od Poppy tylko o rok starszy. Zajmuje się informatycznymi rzeczami - w tym daje korki z infy ale Pops ich raczej nie potrzebuje xD a no i lubi robić foteczki w wolnych chwilach.

Do zestawu dołączam też Malezję studentka zarządzania i fotomodelka dość aktywna w social mediach :>
Mów mi:gg
MULTI:wp
. 2 urodziny forum .

pilny student

romantyk w kamuflażu

mercy feathers
24 lata
177 cm
mieszka w Columbia City
The only boy who could ever reach me, was the son of a preacher man

2022-06-26, 01:30

To i ja tutaj wpadnę z nieśmiałą propozycją uczelnianej znajomości, bo kierunki studiów Poppy i Emersona są całkiem nieodległe! Mercy studiuje bioetykę i prawo medyczne, pewnie na tym samym wydziale na którym jest panna Park, więc mogą nawet uczęszczać na jakieś wspólne wykłady albo fakultet?
A do tego są w tym samym wieku, rocznikowo, także tym bardziej im do siebie po drodze.
Tylko zastanawiam się, czy sie polubią, czy raczej nie? Emerson jest ambitny i też zgarnia niezłe oceny - mogą więc zarówno być dla siebie nawzajem wsparciem podczas egzaminów i wspólnie przesiadywać do rana w bibliotece, albo wręcz przeciwnie, zażarcie z sobą rywalizować o najwyższy wynik z jakiegoś bardzo trudnego przedmiotu!
Co powiesz <3 ?
Mów mi:rylan#8759
MULTI:jeszcze nie
. 2 urodziny forum .

odpowiedz