Death is the only truth

I'm not gonna kill all the bad, I am not good too. This world is a little bit mad. Can you just see me through?

Samael de Vill
24 lata
193 cm
mieszka w South Park
How can they expect the world to be good not being good themselves?

2022-05-29, 10:05

Samael de Vill
I'm your friendly neighbourhood police officer. Co prawda nie zawsze taki friendly – jeśli ktoś wymaga położenia na glebę i skucia to ciężko mówić o przyjaźni, jednak przez większość czasu pozytywny. O ile nikomu nie przeszkadza duża ilość ironii. W cywilu często można go spotkać w barach oraz klubach, a i na Tinderze bywa dość aktywny.
Lucky Blue Quinn opis relacji opis relacji Minnie Lopez opis relacji opis relacji Maxine Hernandez opis relacji opis relacji Zachary Prescott opis relacji opis relacji
Maeve Reyes opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji imię i nazwisko opis relacji opis relacji
Mów mi:Sammy
MULTI:Jingyi, Diego
. 2 urodziny forum .

give me the pistol, aim it high

i'm out in the desert shooting at the sky

backdoor boy
24 lata
173 cm
mieszka w Queen Anne
and i'll waste my time 'til you lift me off the floor and love me again

2022-05-29, 15:53

No dobra, to pozwolę sobie otworzyć temat 8-)

Uwaga, niezobowiązująca propozycja: Zachary jakoś pod koniec zeszłego roku trochę się uaktywnił na tinderze, więc gdyby Samael chciał być jednym z chłopców, z którymi Prescott miał okazję nawiązać bardzo przelotną znajomość, to mogę zaproponować retro. Z perspektywą na jakieś teraźniejsze, przypadkowe natknięcie się na siebie, na przykład :roll:

Ale jakby co, to jestem skłonny przegadać też inne propozycje!
Mów mi:preskot [on/jego]
MULTI:bastian everett, orion hayward
. 2 urodziny forum .

Death is the only truth

I'm not gonna kill all the bad, I am not good too. This world is a little bit mad. Can you just see me through?

Samael de Vill
24 lata
193 cm
mieszka w South Park

2022-05-29, 17:43

Mi tam pasuje :D Sammy nie ma problemu z utrzymywaniem potinderowych znajomości choćby żeby mieć z kim popisać/pogadać, jakby na Zacha wpadł na chodniku to też by raczej nie udawał, że go nigdy na oczy nie widział. A retro też fabuła <3
Z innej strony są w prawie tym samym wieku i studiowali na tej samej uczelni, to może się kiedyś wcześniej jeszcze na korytarzu mijali albo wspólnie narzekali na panie z dziekanatu xD
. 2 urodziny forum .

give me the pistol, aim it high

i'm out in the desert shooting at the sky

backdoor boy
24 lata
173 cm
mieszka w Queen Anne
and i'll waste my time 'til you lift me off the floor and love me again

2022-06-03, 19:31

//Totalnie zapomniałem odpisać, przepraszam :lol:

W takim razie idealnie - wcześniej faktycznie mogli się kojarzyć chociażby z kampusu. W razie czego możemy pójść krok dalej i uznać na przykład, że parę razy wylądowali na tej samej imprezie. To co, daj znać, jak będziesz mieć wolne miejsce na jakieś retro <33
Mów mi:preskot [on/jego]
MULTI:bastian everett, orion hayward
. 2 urodziny forum .

lubiłeś igrać z ogniem

a sprawiłeś, że przygasłam

teresa goldie kingsley
21 lat
165 cm
mieszka w Queen Anne
och, popłaczę sobie, albo nie, zmieniłam zdanie

2022-06-09, 20:51

Hejka 8-) wpadam, bo może Sam skuł jakoś niedawno Teresę, gdy trochę wstawiona chciała bić się z jakimś Pudzianem? Tak, by ostudzić emocje :roll: No i Terry praktykuje też Tinder, ale jeśli tam Sam szalał z jej chłopakiem czy coś, to hmmm :lol:
Mów mi:szarlotka pychotka
MULTI:charlie
. Halloween '21 Merry Christmas '21 Walentynki '21 2 urodziny forum .

Death is the only truth

Samael de Vill
24 lata
193 cm
mieszka w South Park

2022-06-11, 22:00

No hej 8-) Jeśli sobie życzysz, to dla mnie żaden problem, żeby zastosować jakieś środki przymusu bezpośredniego i ewentualnie po ochłonięciu wypuścić :D A na Tinderze to sssh, nikt nic nie widział, nikt nic nie musi wiedzieć!
. 2 urodziny forum .

odpowiedz