hello
stranger
autologowanie
let your dreams come true
dreamy seattle
Z okazji Halloween organizujemy trzy wyjątkowe atrakcje! Coś dla siebie znajdzie każda postać, niezależnie od wieku. W lokalizacjach nie ma limitu uczestników, więc możecie korzystać z nich bez większych ograniczeń! Zapisy już otwarte!
Chcecie wiedzieć, co się dzieje w Seattle oraz na świecie? Potrzebujecie dla swoich postaci tematu do rozmowy nad filiżanką kawy, ciekawego wydarzenia, na którym moglibyście oprzeć rozgrywkę, albo wymówki, żeby zwolnić się z pracy? Trzymajcie rękę na pulsie - to właśnie tutaj znajdziecie od dziś wszystkie dobre i złe wiadomości ze Szmaragdowego Miasta.
Każdy, kto będzie chciał dopisać ciąg dalszy do biografii postaci, może złożyć zamówienie z treścią, którą chce dodać do Karty. Zostanie ona wstawiona do KP w postaci nowej zakładki o nazwie "Update". Kod do aktualizacji KP już czeka na Was w zamówieniach!
Strefa rozrywki niezwiązana bezpośrednio z fabularnymi wydarzeniami na forum. Możesz tutaj odnaleźć gierki, ocenić avatar innej osoby albo dowiedzieć się do kogo - według innych osób - pasuje twoja postać! Forumowi artyści mają możliwość założenia w dziale ze wsparciem graficznym swojego warsztatu i tworzenia dla innych avatarów, podpisów oraz gifów.
Ostatni post: Kto do kogo pasuje?
Wczoraj 20:18
Coraline Somerset Ostatni post
Wczoraj 20:18
Coraline Somerset Ostatni post
We wspomnieniach przechowywane są KP oraz tematy postaci, które trafiły do grupy nieaktywnych. Znajdziesz tu także minione zapowiedzi eventów, rozegrane i zamknięte retrospekcje oraz powspominasz stare rozgrywki. Tematy postaci nie są trwale usuwane z forum.
Ostatni post: Zamówienia
Dzisiaj 1:49
demeter orlov Ostatni post
Dzisiaj 1:49
demeter orlov Ostatni post
6 użytkowników: 1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 5 Gości
welcome rey addams
start: 22.07.2020
2051 użytkowników uďż˝ytkownikďż˝w

562977 ODWIEDZIN
FORUM DOSTOSOWANE DO PRZEGLĄDAREK OPERA I GOOGLE CHROME
STYL, KODY I MODYFIKACJE NA FORUM ZOSTAŁY WYKONANE PRZEZ JANEK BURZA

hi there, how's your day?
Wiadomość: