hello
stranger
autologowanie
let your dreams come true
dreamy seattle
Zapoznaj się z najnowszym ogłoszeniem! Oprócz tego rozpoczęło się głosowanie na najlepszy halloweenowy profil! Twoje głosy także się liczą, więc przejdź do ankiety i wybierz swoich faworytów!
Halloween zbliża się wielkimi krokami i z tej okazji czeka na was moc atrakcji: event "Urban Legends", konkurs na profil halloweenowy, loteria zdarzeń oraz nowe, klimatyczne odznaki! Szukaj w dziale organizacyjnym.
W temacie "Kto zagra" wprowadziliśmy parowanie. Zerknij i wypróbuj już dziś. Jeżeli masz już tam swoje zgłoszenie, możesz je edytować.
Temat ze spisem zawodów został wyczyszczony z postaci nieaktywnych. Jeśli twojej aktywnej postaci nie ma w spisie, daj nam o tym znać w zamówieniach, wypełniając odpowiedni kod.
AFERA U DWELLERA - mini event, w którym na pewno chcesz wziąć udział! Zapisz się koniecznie w tym temacie.
Wprowadziliśmy odznaki! Pierwsze z nich już na ciebie czekają. Szczegóły znajdziesz w tym temacie.
Wydłużyliśmy czas na posta! Więcej w najnowszym ogłoszeniu. Oprócz tego w dziale z plotkami czekają na was gorące newsy!
Witamy wszystkich na nowym adresie! W razie kłopotów z wyglądem strony pomoże twardy reset: ctrl + f5 lub option + command + r
West Seattle to spokojna dzielnica - plaża Alki to popularne miejsce wśród miłośników siatkówki, kajakarstwa i plażowania. Idąc nadmorską ścieżką, cieszysz oko widokiem na Puget Sound i panoramę Seattle. Dużo tu klimatycznych, a jednocześnie prostych restauracji, kawiarni czy barów. Zakochani w przyrodzie mogą spacerować szlakami i pojechać na rowerową wycieczkę.
Ostatni post: #1
Dzisiaj 19:07
Annalee Kugimiya Ostatni post
Dzisiaj 19:07
Annalee Kugimiya Ostatni post
Southeast jest bardzo zróżnicowaną kulturowo dzielnicą, różnorodną pod każdym możliwym względem. Znajdują się tutaj restauracje, które serwują dania z kuchni całego świata, lokalne i małe biznesy oraz klimatyczne sklepiki. Dzielnica mieszkalna w Southeast należy do tańszych, a posiada unikatowy, małomiasteczkowy styl.
Ostatni post: Gabinet II
Dzisiaj 23:32
Sean Anderson Ostatni post
Dzisiaj 23:32
Sean Anderson Ostatni post
Znajdziesz tu kluby, restauracje i bary z muzyką na żywo, które otwierają się w późnych godzinach wieczornych, a zamykają dopiero nad ranem. To skupisko siedzib wielkich korporacji, których przeszklone biura nocami rozświetlają ulice. Mieszanka kulturowa widoczna jest wszędzie, jednak tutaj nieistotne jest pochodzenie, a zasobność portfela i intelekt.
Ostatni post: The blue room
Dzisiaj 21:30
Chris Victor Swanson Ostatni post
Dzisiaj 21:30
Chris Victor Swanson Ostatni post
Mieści się tu największa uczelnia na Zachodnim Wybrzeżu - University of Washington. Znaczą część zajmują miasteczka akademickie, uniwersyteckie, kampus oraz boiska i inne miejsca wchodzące w skład przestrzeni UW. Poza tym wybudowano tu Country Club ze sztuczną plażą. Dzielnica ma eklektyczny styl, którego nie znajdziesz w innym miejscu w mieście.
Ostatni post: biblioteka
Dzisiaj 22:50
Ocean Quon Ostatni post
Dzisiaj 22:50
Ocean Quon Ostatni post
Znane przede wszystkim dzięki targowisku Pike Place, gdzie obok restauracji i stoisk z jedzeniem, znajdują się stragany z lokalnym rękodziełem. Na ruchliwym nabrzeżu umieszczono się gigantyczny diabelski młyn i Seattle Aquarium. Przez niektórych Downtown nazywane jest "dzielnicą medyczną", bowiem mieści się tutaj największy szpital w mieście.
Ostatni post: Izba przyjęć
Dzisiaj 22:11
Jackson Russell Ostatni post
Dzisiaj 22:11
Jackson Russell Ostatni post
Dzielnica położona kilka minut od centrum Seattle dzięki czemu zachowuje wielkomiejski styl, a jednocześnie można tutaj odnaleźć ciszę i spokój. To miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, bowiem dzielnica obfituje w liczne place zabaw i pokryte zielenią miejskie parki. Podczas spaceru po piaszczystej plaży ujrzysz górski pejzaż, którego nie uświadczysz nigdzie indziej.
Dzisiaj 20:03
connor brewster Ostatni post
Zamożna dzielnica położona na półwyspie wcinającym się w Puget Sound. Przechadzając się po plażach i zalesionych szlakach masz szansę podziwiać latarnię morską West Point oraz centrum kultury i sztuki – Daybreak Star Indian Cultural Center. Mieszkańcy chętnie odwiedzają Village – skupisko ekskluzywnych sklepów i kawiarni oraz miejsce letniego targu rolnego.
Ostatni post: The one with monologue
Dzisiaj 21:30
Constance Turner Ostatni post
Dzisiaj 21:30
Constance Turner Ostatni post
Idealne miejsce do tego, aby wyrwać się poza miasto, gdy zaczyna doskwierać ci szum głośnego centrum. Znajdziesz tutaj dział z podróżami, który możesz wykorzystać do wycieczek oraz kilka unikatowych punktów na mapie USA, jak np. - North Bend czy Mount Rainier National Park. Zlokalizowane jest tutaj także największe lotnisko w Seattle - Tacoma.
Ostatni post: The Roadhouse
Dzisiaj 22:31
Blake Griffith Ostatni post
Dzisiaj 22:31
Blake Griffith Ostatni post
31 użytkowników: 5 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 26 Gości
welcome samaniewiem
start: 22.07.2020
1664 użytkowników uďż˝ytkownikďż˝w

408101 ODWIEDZIN
ostatnie 48h w Seattle
Annalee Kugimiya, charlie everett, Dreamy Seattle, Laura May Hirsch, Misty Silhouette, Robert Brown, Alexander Clarence, Anna Modena-Hudson, Anne Thompson, Anthony Bowers, Apolonia Losa, Archer Beresford, Ariel Darling, Barbie Collins, Bastian Everett, Belle Chateux, Billie Ducette, Blake Griffith, Bluejay Krzyzanowski, Cassian King, Charleigh Anderson, Charlotte Hughes, Chet Callaghan, Chris Victor Swanson, Christopher Richards, claribel hannigan, connor brewster, Constance Turner, couch guy, darby walmsley, Darrell Addams, dash middleton, Dustin Weaver, elijah martinez, Elizabeth Moore-Hirsch, Elliott Callaghan, Farrah Winfield, Francesca Sullivan, Gabi Moreno, Gabriel Baskerville, Giselle Accardi, Halleluiah Morrison, Hana Wellington, harper-jack dweller, Harvey Spencer, heather winfield, Holden Jones, Icarus Peregrine, Indiana Halsworth, Isla Fotley, Jackie Blossom, Jackson Russell, Jacob Hirsch, Jake Mitchell, Jason Kim, Javier Castillo, Jeffrey Crawford, Jeremy Snyder, John Mitchell, Jordana Halsworth, Julius Harris, Katherine Wheterby, Kaylee Butler, Kira Hale, Lara Rhodes, Lava Hale, Leslie Hughes, Liam Hall, Liane Gagneux, lilibet Sharewood, Linden Krzyzanowski, luca malkovitz, Maddie Swanson, maggie hartwood, Marcus Gutierrez, Marsilia Castillo, maude bosworth, Max Maccarthy, Maximillian Russell, Morgan Baxby, Mulan Halstead, Nathaniel Covington, Nick Bosa, Nicolas Fox, Ocean Quon, Othello Kingsley, phoenix farrell, Pola Hudson, Posy Alderidge Hirsch, Preston Coldwell, Preston Hopkins, Reece Tremblay, Rhys Alderidge, Rosalie Hepburn, Rosemarie Russell, Rusty Crawford, samaniewiem, Sarah Russell, Sean Anderson, sinclair trelawney, Sirius Bosworth, Skyler Bernthal, Sonya Yoo, spooky scary skeleton, Stella Martinez, Tayang Batbaatar, Teddy Dolittle, teresa kingsley, Theodore Hudson, Tomas Callaghan, Travis Cavanagh, UP, Valeria Willis, Vittoria Tagliente, Zachary Prescott
FORUM DOSTOSOWANE DO PRZEGLĄDAREK OPERA I GOOGLE CHROME
STYL, KODY I MODYFIKACJE NA FORUM ZOSTAŁY WYKONANE PRZEZ JANEK BURZA

hi there, how's your day?
Wiadomość:

you're my person
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, wrzesień - 150 punktów
Wykształcona, zdolna kobieta z pasją, której nie spotyka się zbyt często. Nie przepada za swoim pierwszym imieniem, więc pozostawmy je w tajemnicy. Uwielbia rośliny, dla których ma wielkie serce. Ceni sobie porządek, ale nie lubi wczesnie wstawac. Mimo, że ma bogaty bagaż ciężkich przeżyć, to stara się radzić sobie z dnia na dzień coraz lepiej.
Postać z największą liczbą punktów fabularnych, wrzesień - 21 punktów
Kobieta z charakterem, modna, swobodna i utalentowana. Zawsze pięknie pachnie, bo gustuje w perfumach z górnej półki. Słucha muzyki rockowej i chętnie ogląda stare filmy. Jej ulubione kwiaty to róże i mimo że jest uczuciowa, to nigdy nie zaznała miłości. Moze ty to zmienisz?