WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenia
Tutaj pojawiać będą się istotne dla forum oraz jego użytkowników ogłoszenia!
Ostatnio zmieniony 2021-06-07, 21:21 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 5 razy.

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #1
Otwarcie forum nastąpiło 22 lipca! Dziękujemy Wam za liczne przybycie! Cieszymy się, że szybko wzięliście się za tworzenie kart postaci, poszukiwania relacji i pisanie postów - mamy nadzieję, że nasz wspólny zapał nigdy nie opadnie.

Z informacji fabularnych - na forum pracę zaczęło już konto Misty Silhouette, czyli nasz odpowiednik Mistrza Gry! Koniecznie zajrzyjcie na jego profil, aby rzucić okiem na przykładowe wypadki losowe. A jeśli chcecie dołączyć do zabawy - załóżcie własne kalendarze, by nic was nie ominęło.
Ostatnio zmieniony 2020-10-31, 00:54 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 5 razy.

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #2

Wychodząc na przeciw waszym oczekiwaniom na forum został wgrany dodatek, który umożliwia śledzenie tematów, które uznacie za ulubione i obserwowanie ich z poziomu strony głównej. Lista znajduje się w menu obok pozycji "zobacz swoje posty". Przyjemności!
Ostatnio zmieniony 2020-10-31, 01:17 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 4 razy.

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #3
Nasze forum ma już tydzień! Szalenie cieszymy się, że powoli wszyscy się tutaj zadomawiamy, czujemy się swobodnie i piszemy posty, oby tak dalej. Z dala od dram i jak najbliżej wymarzonych fabuł!<br>
Co istotne - jak zapowiadaliśmy - po pierwszym tygodniu działalności forum uruchomione zostają przedłużenia rezerwacji. Już o północy, gdy data zmieni się na 30.07 - każda nowa rezerwacja (te złożone przed 00:00 nie będą uwzględnione) na czas podstawowy będzie miała możliwość przedłużenia o 48h.<br>
Jednocześnie zastrzegamy, że 48h jest czasem umownym, bowiem przedłużone rezerwacje trwają do ostatniego dnia, do godziny 23:59.
Tablica informacyjna
Ogłoszenie #4

Modyfikacji ulega punkt 5 zasad rezerwacji. Dotychczasowo brzmiał on w ten sposób i był mylący:<br><br>
5. Jeden wizerunek można zarezerwować trzykrotnie z danego konta (kolejne nie będą uwzględnione). Pomiędzy rezerwacjami należy zachować 24h przerwy.<br><br>
Od dzisiaj jego treść zmienia się na poniższą i tych zasad będziemy przestrzegać:<br><br>
Jeden wizerunek można zarezerwować trzykrotnie z danego konta. Przed czwartą i każdą kolejną rezerwacją należy zachować 24h przerwy.
Ostatnio zmieniony 2020-10-31, 01:06 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 7 razy.

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #5
Drodzy! Przychodzimy do Was z informacjami o zmianach w regulaminie. Niezmiennie staramy się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dlatego pojawiły się tam nowe punkty, które zaczną obowiązywać od godziny publikacji tego ogłoszenia.

Rozpisaliśmy punkt dotyczący zwalniania lokacji. Teraz, zgodnie z zasadami, daną lokację można przejąć 14 dni po ostatniej publikacji w danym temacie.

2.8 Dana lokacja zwalnia się po 14 dniach od momentu ostatniego dodanego w niej posta. Nie dotyczy to oczywiście sytuacji, w której gracze prowadzący rozgrywkę na końcu swoich postów dodali „zt”, czyli sygnalizację zmiany tematu. Wtedy nową rozgrywkę można zacząć w każdej chwili.

Nieobecności - od dzisiaj, aby wziąć nieobecność na danej postaci, trzeba na niej napisać co najmniej 5 postów fabularnych.

2.5, b) Aby zgłosić nieobecność na daną postać, należy mieć na niej co najmniej 5 napisanych postów fabularnych. Nieobecności na postacie, które posiadają mniej postów fabularnych nie będą akceptowane.

I ostatni, ale nie mniej ważny niż pozostałe - punkt dotyczący rezerwacji dodatkowych na czas napisania posta. Jeżeli postać nie aktywuje się w czasie rezerwacji, gracz może dodać kolejną dopiero po upłynięciu 24 godzin.

2.4, a) Jeżeli użytkownik doda rezerwacje dodatkową na wizerunek na czas napisania posta i w tym czasie nie aktywuje postaci, kolejną rezerwację można dodać dopiero po upłynięciu 24 godzin.
Ostatnio zmieniony 2020-10-31, 01:05 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 2 razy.

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #6
Drobnej zmianie uległ punkt 2.4 forumowego regulaminu. Od dzisiaj prosimy, abyście prośby o przedłużenie rezerwacji kierowali tylko i wyłącznie na PW konta Dreamy Seattle.
Zapis ten pojawił się również w krótkim spisie zasad w temacie z rezerwacjami. Dodaliśmy też punkt mówiący o tym, że z aktywnego konta dokonujemy rezerwacji dodatkowej, podstawowa nie będzie uznana (np. w przypadku chęci zmiany wizerunku na inny).
Ostatnio zmieniony 2020-10-31, 01:06 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 1 raz.

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #7
Wychodząc na przeciw waszym prośbom, stworzyliśmy nową dzielnicę mieszkalną, która mieści się w South Lake Union i nazywa się Portage Bay. Od dzisiaj możecie zamieszkać w domu na wodzie albo na łodzi - jeśli tylko dysponujecie odpowiednią ilością środków na koncie. Opis nowej lokacji pojawił się w spisie dzielnic mieszkalnych - zachęcamy do zapoznania się!
Ostatnio zmieniony 2020-10-31, 01:07 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 1 raz.

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #8
Cześć Wam! Przychodzimy z nową (dla większości z Was z pewnością ekscytującą) zmianą w regulaminie. Dostawaliśmy wiele wiadomości i pytań dotyczących multikont, a konkretnie, czy istnieje szansa na zwiększenie dozwolonej liczby posiadanych kont na jednego gracza. Odpowiedź brzmi: TAK.

Od dzisiaj punkt w regulaminie:

3.2 Na forum dozwolone jest tworzenie multikont, prosimy jednak o umiar i zdrowy rozsądek – każdy gracz może mieć maksymalnie 4 multikonta. W celu stworzenia kolejnej postaci, na każdym koncie należy napisać przynajmniej 40 postów fabularnych.

Zostaje zmieniony na:

3.2 Na forum dozwolone jest tworzenie multikont, prosimy jednak o umiar i zdrowy rozsądek – każdy gracz może mieć maksymalnie 5 multikont. W celu stworzenia kolejnej postaci, na każdym koncie należy napisać przynajmniej 30 postów fabularnych.
Ostatnio zmieniony 2020-10-31, 01:09 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 1 raz.

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #9
Hej! Wychodząc na przeciw waszym prośbom, postanowiliśmy wrzucić na Eden zbiorowe poszukiwania z forumowego konta. Jeśli ktoś jest zainteresowany i chce, żebyśmy umieścili tam jego post - zapraszamy na konto Dreamy Seattle (to tutaj!) z uzupełnionym poniższym kodem. Pamiętajcie o tym, że bardzo ważna jest rubryczka z kontaktem - dajcie się znaleźć. I udanych poszukiwań <3

Kod: Zaznacz cały

[center]
[divclass="tlo"]
[divclass="tekst"]
[center][size=200][i]KRÓTKI TYTUŁ[/i][/size][/center]
[img]https://i.imgur.com/qFFf2o0.png[/img][center][img]https://i.imgur.com/H2DNH6J.png[/img][/center]
[size=120][b]Kogo szukam:[/b] TEKST TEKST
[b]Relacja[/b]: romantyczna, rodzinna, przyjacielska, to skomplikowane
[b]Kontakt:[/b] TEKST TEKST

[b]STATUS[/b]: [color=green]aktualne[/color]/[color=orange]rezerwacja[/color]/[color=red]nieaktualne[/color]
[/size]
[img]https://i.imgur.com/u8VRWwy.png[/img] [center][img]https://i.imgur.com/xWVxz35.png[/img][/center]
[size=120]TEKST TEKST TEKST[/size]
[img]https://i.imgur.com/u8VRWwy.png[/img][center][img]https://i.imgur.com/P9WEdg8.png[/img][/center]
[size=120]TEKST TEKST TEKST[/size]
[/divclass][/divclass] [/center]

[style=".tlo"] position: relative; background: url(https://i.imgur.com/j4WeJN4.png); height: 700px; width:  500px; [/style]
[style=".tekst"] display: block; text-align: justify; color: #979797; font-family: calibri; font-size: 12px; line-height: 150%; z-index: 3; height: 360px;  width: 390px; overflow:auto;  position: absolute; top: 210px; left: 55px; [/style]
Ostatnio zmieniony 2020-10-31, 01:12 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 1 raz.

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #10
Drodzy! Przychodzimy do Was z garścią informacji o tym, co się u nas aktualnie dzieje, abyście przypadkiem nie pomyśleli, że Deszczowym Mieście wieje nudą!
1. Jesteśmy w trakcie rozpisywania systemu punktowego! Już niedługo wielbiciele comiesięcznego zbierania punktów i ich późniejszej wymiany na przeróżne nagrody, będą mogli skorzystać z dodatkowej rozrywki. Planujemy wprowadzić go w życie w 1 października. Pojawił się też pomysł dodania specjalnego pola w profilu do uzupełniania zebranych punktów (mówimy o belce tuż pod linkami do KP, relacji, telefonu itp.) oraz specjalnych miejsc w stopce forum, na których co miesiąc będą widniały postacie, które zbiorą największą liczbę punktów. Te udogodnienia pojawią się wraz ze stworzeniem nowego wyglądu…

2. …a o wyglądzie mówiąc! Nasza kochana Janek Burza zakasała rękawy i powoli dłubie w nowym stylu. Tworzenie nowej szaty graficznej wymaga czasu, każdy z nas ma również inne zobowiązania, dlatego zmianę przewidujemy wraz z końcem października lub początkiem listopada. Tym razem zaskoczymy Was zimowo-jesiennymi i nieco bardziej intensywnymi barwami.

3. Halko, ktoś powiedział EVENT? Tak! Przygotowujemy dla Was kolejny rollecoaster wydarzeń z Mistrzem Gry, tym razem zaplanowany na październik i oczywiście bezpośrednio związany z Halloween. Dla graczy mniej- lub zupełnie niezainteresowanych rozgrywką z MG przygotowaliśmy dodatkową zabawę i – uwierzcie nam – odejście od monitora nigdy nie będzie tak trudne.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, łapcie nas na PW, Disco lub odpowiednim temacie. Niech moc pisania postów będzie z Wami! <3
Ostatnio zmieniony 2020-10-31, 01:14 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 1 raz.

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #11
Zgodnie z zapowiedziami - dzisiaj na forum pojawiły się punkty fabularne. Już od tej chwili możecie je zbierać, zgłaszać się w odpowiednim temacie, wpisywać swoje pomysły na zadania oraz nagrody. W najbliższych dniach w profilu pojawi się także odpowiednia rubryka, gdzie administracja będzie umieszczała zebrane przez was punkty. Z ogólnymi zasadami, opisami i listami możecie zapoznać się - TUTAJ. Życzymy miłej zabawy!
Ostatnio zmieniony 2020-10-31, 01:15 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 1 raz.

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #12
Drodzy! Przychodzimy do Was z kolejną porcją ogłoszeń i apelujemy – nie dajcie jesiennej chandrze zawładnąć Waszym życiem! Seattle nadal prężnie działa, a my liczymy na Waszą kreatywność i pisanie postów <3

1. Chcielibyśmy Was poinformować, że Mae opuściła szeregi administracji. Mae – bardzo Ci dziękujemy za Twój wkład włożony w tworzenie Seattle i późniejszą pomoc w pilnowaniu, aby wszystko było na swoim miejscu. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś do nas wrócisz! Tymczasem Wy nadal możecie zagrać z Mae i jej gromadką dzieci!

2. Jednocześnie chcemy poinformować, że miejsce 13 zajęła… Myre, czyli Robert Brown! Myre lubi tematy organizacyjne, mini-ingerencje MG, dziką walkę o punkty fabularne i zadziwiająco często nie ma pojęcia, skąd pojawiają się jej nowe multikonta. Od dzisiaj możecie do niej kierować wszystkie pytania związane z funkcjonowaniem forum i nie tylko.

3. Zgodnie z obietnicą, wracamy do Was z nowym eventem fabularnym. Wszystkie informacje znajdziecie w TYM temacie.

4. Nastała zmiana w zasadach zliczania punktów fabularnych. Dotychczas prosiliśmy Was o publikowanie postów z wykonanymi zadaniami w jednym temacie, ale postanowiliśmy to zmienić.

Od teraz każdy gracz, który chce zbierać punkty, musi założyć temat w subforum punkty fabularne. Wzór do zakładania tematu i więcej informacji znajdziecie tutaj. W razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy!
Ostatnio zmieniony 2020-10-31, 01:16 przez Dreamy Seattle, łącznie zmieniany 2 razy.

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #13
Kochani! Jak widzicie - na forum zagościła nowa szata graficzna! W związku z tym prosimy wszystkich o twardy reset oraz uzupełnienie profilów!
Chcielibyśmy poprosić wszystkich którzy mają założone kalendarze, aby edytowali pierwszy post i wstawili tam zdjęcie-ikonkę, które zniknęło z powodu zmiany głównego kodu. Przepraszamy za kłopot!
Jednocześnie informujemy, że niedługo forum zostanie zamknięte na 30 minut w związku z Halloweenową niespodziankę, którą dla was szykujemy!

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #14
Witajcie!
Chciałybyśmy poinformować was o małych zamianach w składzie administracji. Z dniem dzisiejszym z funkcji rezygnuje Rhys Newman. Rezz dziękujemy ci za tworzenie projektu forum z nami od samego początku! Za to, że sam się do nas odezwałeś, że pomogłeś nam budować forum od szkieletu i upiększałeś je cudowną grafiką. To był szalenie miło spędzony czas - i tutaj i na forumowej konferencji, gdzie poznaliśmy się bliżej. Twoje poczucie humoru jest nieocenione, nasz sandłiczu, bubuleńku i orzeszku. Życzymy ci powodzenia w kolejnych projektach, w życiu i mamy nadzieję, że kiedy wszystko się uspokoi jeszcze do nas wrócisz.
Z kolei do ekipy dołącza Andrew Ryker, czyli dAuvergne. Od dziś będzie służyć wam pomocą. Ze spokojem możecie kierować do niej pytania oraz wszelakie wątpliwości, jeśli tylko się pojawią. Podobnie jak Rhysowi, tak i Andrew życzymy powodzenia oraz... cierpliwości!

autor

Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Tablica informacyjna
Ogłoszenie #15
Zachęcamy do zapoznania się z nowymi zadaniami, za które już od teraz możecie odbierać punkty fabularne. Jednocześnie dziękujemy Anabelle, Tottie i Jacobowi za uraczenie nas pomysłami - otrzymaliście w swoich tematach nagrody!
Jeśli ktoś z was ma pragnienie, aby pojawiały się inne zadania - wciąż zachęcamy do odwiedzania pomysłów i składania tam swoich propozycji.
Nieprzekonanych do punktów fabularnych namawiamy do założenia tematów i zabawy z nami! Jak widać twarze w stopce u dołu forum prezentują się całkiem okazale. Do usłyszenia!

autor

Zablokowany

Wróć do „Organizacyjne”