WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

ogłoszenie + wzór

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

lokacje/tematy
OGŁOSZENIE
Kochani,

Od teraz będziecie zakładać własne tematy. Prosimy, abyście robili to zgodnie z poniższym wzorem:

Tytuł: Tytuł wątku (wedle uznania - może to być opis gry, cytat, tekst piosenki itp)

Opis: Postaci biorące udział w grze | Nazwa lokacji

Zależy nam na tym, by na forum panował porządek, a więc serdecznie prosimy tworzyli tematy wedle schematu. Tytuł i opis tematu mają być informacją dla nas i innych graczy o tym, co mogą tam znaleźć.

Przykład
Tytuł: Thanks for saying you like my smile
Opis: Alice & Finn | bar West 5

Tytuł: Poproszę latte na sojowym
Opis: Alice & Finn | kawiarnia The Dane

Mile widziane, ale nieobowiązkowe, jest dodawanie zdjęć lokacji w pierwszym poście. Mogą być to zdjęcia, które dostępne są w naszych galeriach albo znalezione na potrzeby fabuły.

Wprowadzenie nowego systemu zaczniemy od South Parku (South Seattle), który posłuży nam za forum testowe nowego rozwiązania oraz będzie wzorem przy kolejnych aktualizacjach. Od teraz subforum South Parku zostanie podzielone na 6 stref - strefę miejską, post i przystań, życie towarzyskie, kulturę i instytucje społeczne oraz usługi. Strefy w pozostałych dzielnicach mogą nosić inne nazwy i mieć odmienny charakter.

W głównym subforum każdej dzielnicy znajdziecie temat z jej opisem, najważniejszymi informacjami, podstawowym spisem lokacji, galerią zdjęć oraz wzorem tworzenia tematów. W subforach poszczególnych stref znajdziecie krótkie charakterystyki lokacji.

Poza strefami istnieć będą subfora kluczowych dla danej dzielnicy miejsc – np. szkoła, szpital, klub albo kawiarnia, czy miejsca, które są dość często odwiedzane. W nich również obowiązuje nowy schemat zakładania tematów.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi informacjami, subforami oraz opisami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z administracją!

autor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacyjne”