WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Lilianne & Joe

And I swear you're just like a pill, instead of makin' me better, you keep makin' me ill.
Awatar użytkownika
36
174

architekt wnętrz

SkB Architects

belltown

Post

- Dobrze dla nich obojga - rzuciła, bo wiedziała że Marcus leczył duszę Nessie, nawet jeśli nie robił tego penisem.
- A to byś narzekał, na bycie naszym ulubionym mieszkańcem willi? Daj spokój, na pewno by ci się podobało - powiedziała z rozbawieniem, bo ona tutaj nic niesprawiedliwego nie widziała, na pewno mógłby się czuć odpowiednio zaopiekowany, prawda? Pokręciła głową słysząc jego słowa.
- Uwierz mi, że nie umiecie ściemniać aż tak. Zresztą, niektóre z nas mają dobre oko do czegoś takiego - przecież po takim Jasonie od razu wiedziała, że będzie genialny w łóżku. I zlustrowała teraz Joe wzrokiem, powoli, uważnie, pierwszy raz w ten konkretny sposób patrząc i powoli wróciła z powrotem do patrzenia na jego twarz. - No właśnie. O tym mówię - rozłożyła ręce, posyłając mu niewinnie spojrzenie.

autor

-

A man can be destroyed, but not defeated
Awatar użytkownika
40
190

weteran

-

-

Post

– Po prostu daj mi się zaskoczyć – zamruczał do jej ucha i uśmiechnął się do niej cwaniacko, a kedy tak go zlustrowała wzrokiem, wywrócił oczami. Nie, żeby go to tyci nie bawilo – bo bawiło. Może nawet trochę bardziej niż tyci. :lol:
– Pierdolisz, Thompson, czas zacząć pracować na nowe znajomości – mruknął i pociągnął ją wgłąb spotkania, coby faktycznie zapoznać ją z deweloperami.

ztx2

autor

-

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kremwerk”