WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

2023

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0
0

dreamy seattle

dreamy seattle

-

Post

Haloween
2023
Z okazji Halloween do Waszej dyspozycji będą trzy wyjątkowe atrakcje związane z tym świętem. Coś dla siebie znajdzie każda postać, niezależnie od jej wieku. W lokalizacjach nie ma limitu uczestników, więc możecie korzystać z nich bez większych ograniczeń!
Zasady uczestnictwa są proste - wystarczy, że w tym temacie zadeklarujecie, w której z lokalizacji pragniecie pisać swoją fabułę, wypełniając odpowiedni kod, a następnie przeniesiecie się bezpośrednio do wybranego miejsca. Grę możecie rozpocząć już teraz lub dołączyć do niej później.


1. Halloween na UoW

Obrazek

Dla wszystkich studentów, absolwentów i pracowników University of Washington, którzy w tym roku spragnieni są ekscytujących, i jeżących włos na głowie rozrywek, Uczelnia organizuje wyjątkową imprezę na Kampusie Głównym, oraz pomniejsze atrakcje rozsiane na całym terenie Uniwersytetu.
Już w sobotę, 28 października, wśród uczelnianych budynków znajdziecie pierwsze dekoracje, ale punktem kulminacyjnym będzie impreza rozpoczynająca się wieczorem we wtorek, 31 października. Z tej okazji zajęcia na wszystkich kierunkach zakończą się o 16:00, abyście mieli dość czasu, by przywdziać tegoroczne kostiumy. Na dziedzińcu pojawią się pomarańczowo-fioletowe girlandy, dyniowe ozdoby i kłęby sztucznego dymu, a w budynku głównym rozlegną się straszliwe muzyczne hity, grane na żywo przez kilku DJ-ów z wydziału Muzyki. Impreza potrwa do 2:00 nad ranem, obejmując między innymi konkurs na najbardziej innowacyjne przebranie. Również w lokalnych akademikach nie zabraknie mniejszych imprez, które odwiedzić możecie ze znajomymi!

*KLIK*


2. Upiorna Noc w klubie Rapture

Obrazek

Miłośnicy imprez w klubach, muzyki na żywo, i upiornych klimatów w tym roku z pewnością znajdą coś dla siebie w klubie Rapture. W halloweenową noc — z 31 października na 1 listopada 2023, lokal otworzy swoje podwoje za darmo, ale wyłącznie dla osób w przebraniach, a ci, których tegoroczna kreacja zrobi na bramkarzach najlepsze wrażenie, otrzymają również VIP-owski kupon na drinki oraz przekąski bez limitu! Z głośników popłyną największe hity minionych lat, a kłęby sztucznego dymu, straszne dekoracje i migoczące stroboskopy przyczynią się do stworzenia odpowiedniego klimatu. Pamiętajcie, że obowiązuje wstęp od 21 roku życia, ale nawet jeśli jesteście młodsi, zawsze możecie spróbować szczęścia z odpowiednim przebraniem...

*KLIK*

3. Rodzinny Weekend z Duchami

Obrazek

Kto powiedział, że nawet najmłodsi nie mają prawa celebrować corocznego święta upiorów i duchów? W dużym kompleksie farm położonych w Renton — niewielkim mieście przylegającym do Seattle, odpowiednie atrakcje i rozrywki znajdą dla siebie rodziny tak z małymi szkrabami, jak i ze starszymi pociechami i nastolatkami. W weekend pomiędzy 28 i 29 października oraz pomiędzy 4 i 6 listopada, na Farmie odbywać się będzie wyjątkowy, rodzinny piknik. Znajdziecie tutaj halloweenowe konkursy z nagrodami, ofertę malowania twarzy, warsztaty ozdabiania dyni oraz wiele stoisk z upiornymi przekąskami i napojami. Na terenie Farmy znajduje się też Labirynt Duchów — doskonały pomysł dla par wybierających się na pierwszą randkę oraz Nawiedzony Dom, odpowiedni tylko dla uczestników powyżej 16 roku życia, i obdarzonych mocnymi nerwami!

*KLIK*


ZAPISY

Kod: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko:[/b] 
[b]Wydarzenie:[/b] 

autor

ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”