WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

West Seattle

West Seattle to jeden z najbardziej zielonych i najspokojniejszych obszarów miasta. To tutaj, spacerując nadmorskim traktem Elliott Bay i Puget Sound, znajdziecie miejsca z najlepszym widokiem na panoramę Seattle. Miłośnicy plażowania i sportów wodnych będą zachwyceni atrakcjami Alki Beach i Lincoln Park, a ci, którym orzeźwiająca bryza daje się we znaki, znajdą wytchnienie we wnętrzach klimatycznych, ale niezobowiązujących restauracji i kawiarni. Bardziej uważać na siebie powinni jedynie ci, których stopy poniosą do South Parku. W tej dzielnicy poziom przestępczości jest jednym z najwyższych w Seattle, a swoją siedzibę ma tu niejeden typ spod ciemnej gwiazdy.
NOWY TEMAT