WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Alki

  • Miejscowa plaża to lokacja popularna wśród mieszkańców Szmaragdowego Miasta, jak i osób odwiedzających je w ramach turyzmu czy w interesach. Choć lokalne wody są raczej chłodne i pełne porywistych nurtów, a więc raczej niepolecane do pływania, plaża nadal przyciąga wielbicieli sportów wodnych takich jak surfing czy kitesurfing.
  • W okolicy Alki znajdziecie kilka atrakcyjnych i niedrogich sklepów, popularnych zwłaszcza wśród młodzieży i studentów: second hand Lucky Star, sklep z odzieżą Buffalo Exchange i Alki Surf Shop. Przekąski możecie kupić w lokalnym 7-Eleven, a w razie samochodowej usterki, możecie udać się do warsztatu samochodowego Chuck’s Auto Repair
    Awatar użytkownika
  • Tereny w pobliżu tutejszego deptaku oferują szeroki wachlarz gastronomicznych opcji. Na romantyczną kolację możecie wybrać się do włoskiej restauracji La Rustica, autentyczne meksykańskie przysmaki znajdziecie w Cactus, a kuchnię amerykańską w Blue Moon Burgers. Pyszne pieczywo i słodkie wypieki czekają za to w popularnej Alki Bakery.
  • Dzielnica Alki oferuje zarówno widok na imponującą panoramę, szeroki deptak perfekcyjny na spacery jak i poetycką sylwetkę Latarni Morskiej, posyłającej w morze błyski jasnego światła. Oprócz tego, znajdziecie tu popularną wśród turystów, miniaturową Statuę Wolności, teren zielony Hamilton Viewpoint Park oraz bezpieczny plac zabaw atrakcyjny dla najmłodszych.
NOWY TEMAT