WAŻNE Wprowadzamy nowy system pisania postów/tworzenia tematów w lokacjach. Prosimy o zapoznanie się instrukcją i stosowanie nowego wzoru. Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Subfora zostały podzielone na 4 główne działy, oto orientacyjny zakres lokacji, które mogą się w nich znaleźć:
- strefa miejska - ulice, parkingi, tereny zielone, parki, place zabaw, zaułki, przystanki, cmentarze
- usługi - sklepy, centra handlowe, salony kosmetyczne, pralnie, warsztaty
- kultura i instytucje - galerie, muzea, teatry, opera, domy kultury, centra społeczne, urzędy, kościoły, szkoły, przedszkola, szpitale, przychodnie
- życie towarzyskie - restauracje, kawiarnie, kluby, kręgielnie, puby, kina

Dodatkowo w dzielnicach znajdziecie subfora większych firm albo ważnych dla forum i postaci lokacji, np. szczególne kluby, uniwersytet, czy restauracje.

INFO W procesie przenoszenia forum na nowy silnik utracone zostały hasła logowania. Napiszcie w tej sprawie na discordzie do audrey#3270 lub na konto Dreamy Seattle na Edenie. Ustawimy nowe tymczasowe hasła, które zmienicie we własnym zakresie.

DISCORD Jesteśmy też tutaj! Zapraszamy!

UPDATE Postacie chcące uzupełnić swoją KP o nowe treści w biografii mogą skorzystać teraz z kodu update w zamówieniach.

Delridge

 • kino

 • kawiarnia
 • klub nocny
  Awatar użytkownika
 • Ta rozświetlona neonami uliczka zapewni Wam wiele klubowych i barowych propozycji. Pysznego piwa napijecie się w Tim’s Tavern i The Blue Grouse, swojskie, amerykańskie klimaty czekają w Can Bar, a kolorowych drinków i muzyki na żywo spodziewać możecie się między innymi w The Boombox Bar i w The Lumber Yard, popularnym wśród społeczności LGBTQ+.
  Awatar użytkownika
 • Wielu mieszkańców Delridge znajduje się w wymagającej sytuacji finansowej. Na całe szczęście, w tej okolicy znajdziecie sporo dużych sklepów dyskontowych takich jak Safeway, Target czy mniejszy sklep Sprouts.
  Awatar użytkownika
 • Załatwiając sprawunki, dobrej i niedrogiej kawy napijecie się natomiast w kameralnej Pearls Cafe lub w lokalnym Starbucksie.
 • Z dziećmi możecie odwiedzić lokalny plac zabaw, a pełne energii nastolatki wyszaleć mogą się w skateparku Washington Park.

  Północny region Delridge to prawdziwa gratka dla osób pragnących spędzić czas na świeżym powietrzu. Dwa największe parki w tym rejonie to Greg Davis Park i nieodległe West Seattle Golf Course oraz wysunięty na wschód Puget Park.
NOWY TEMAT